آیا اپراتورهای مرکز داده برای یک Brexit بدون معامله بالقوه آماده هستند؟

[ad_1]

اپرای صابونی در حال انجام از دولت انگلیس به کنار ، شرایط انتقال پس از Brexit برای اپراتورهای مرکز داده همچنان نیاز به روشن شدن دارند اگر مشاغل برای 1 ژانویه 2021 به موقع آماده شوند ، به خصوص اگر ، به نظر می رسد ، بدون توافق – یا ، در بهترین حالت ، توافق نامه استخوان های برهنه – روی کارت ها است.

جان بوث ، مدیر عامل مشاوره Carbon3IT ، تأیید می کند که او از زنجیره های تأمین طولانی تر و زمان سربازی شنیده است. در طول Covid ، موجودی کالا با تأخیرهای کوتاهی روبرو شده است – و ممکن است در نتیجه کمبود تولید کارخانه های با فاصله زیاد ، انباشت انباشته شود.

وی هشدار می دهد: “به عنوان مثال ، سوار شدن به یک ترانسفورماتور به طور معمول حدود چهار تا پنج ماه طول می کشد و اکنون می شنوم شش ماه به علاوه خواهد بود.”

کمبود نیروگاه سرمایه در ترانسفورماتور یا دنده سوئیچینگ امکان پذیر است. چیلرهای موجود ممکن است با تجهیزات تولیدکنندگان مختلف به درستی کار نکنند. کیت مانند منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) ممکن است اجزای سازنده چندین تأمین کننده را ادغام کند. بنابراین اپراتورها باید در حال بررسی زنجیره های تأمین ، تجزیه و تحلیل محل تهیه کیت و جستجوی مشکلات احتمالی از جمله گلوگاه ها باشند.

“برای مراکز داده قدیمی ، شما باید بیشترین مواد مصرفی خود را در سایت ذخیره کنید. مراکز داده بین المللی یا اروپایی باید انباری داشته باشند که در آن مواد قابل توجهی از گیاهان را ذخیره می کند. “

می توان انتظار داشت که افزایش هزینه های نتیجه در صورت عدم توافق Brexit بیشتر افزایش یابد. غرفه می گوید برخی از تامین کنندگان افزایش 10-15٪ را تخمین زده اند. و این قبل از آن است که یک اپراتور با توجه به حفظ دسترسی به بازارهای اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) ، مسائل بالقوه مربوط به کارکنان و مهارت های خود را پس از Brexit در نظر بگیرد.

حتما بخوانید:
بررسی ایسر Aspire 5 | TechRadar

پرسنل مستقر در یک کشور ممکن است هفتگی به سایت های کشورهای دیگر سفر کنند. اگر آنها مستقر در انگلیس باشند ، برای سفر به اتحادیه اروپا به گذرنامه های شش ماه مانده نیاز دارند. علاوه بر این ، ممكن است كشورها برای آزمایش Covid-19 به آزمایش PCR نیاز داشته باشند ، و الزامات قرنطینه آنها نیز دنبال شود.

مسافران تجاری انگلستان ممکن است برای هر کشور اتحادیه اروپا که انتظار دارند از آن بازدید کنند ، به یک ویزای جداگانه احتیاج داشته باشند ، با تمام ظرفیت های عقب مانده و بوروکراسی پر هزینه که منجر می شود. از کارفرمایان انتظار می رود که کمک کنند ، اما آیا آنها آماده هستند تا ژانویه این کار را انجام دهند؟

بوث خاطرنشان كرد: “اگر یك كشور الزامات سنگینی را در این كشور بگذارد ، كشورهای دیگر تلافی خواهند كرد.” “این باعث درد فردی خواهد شد. حتی ممکن است در یافتن اجاره آپارتمان به مدت یک سال با مشکل روبرو شوید زیرا افراد در انتهای دیگر باید از رعایت قوانین محلی مطمئن شوند. “

همچنین ممکن است لازم باشد برق ، مهندس یا سایر کارکنان آموزش دیده در انگلیس برای کار در اتحادیه اروپا مجدداً احراز صلاحیت شوند. متخصصان واجد شرایط اتحادیه اروپا فقط باید برای یک کشور اضافی شناخته شوند. در یک بدترین حالت ، ممکن است انگلیسی ها مجبور شوند 27 امتحان دهند.

“شرکت های آموزش دهنده از طریق قوانین راهی را برای پذیرش معادل سازی بریتانیا منوط به یک دسته گواهینامه تازه سازی خاص می بافند. باز هم ، این هزینه و وقت خواهد داشت. “

حتما بخوانید:
7 روش بزرگ کردن آلت تناسلی - ویرگول

علاوه بر این ، به گفته Booth ، تولید انرژی انگلیس همچنان کشیده است و چند سال دیگر با نیروگاه های برق جدید انگلستان ساخته شده و اتصالات اتصالات جدید ساخته شده است. حتی 45 دقیقه خاموشی می تواند تأثیرات زیادی روی شبکه های ریلی بگذارد.

وی خاطرنشان كرد: “هرگونه اختلالی می تواند جالب باشد.” وی افزود: ما فقط عصرها به اتصالات اتصال فرانسه ، بلژیك و هلند احتیاج داشتیم. اکنون 24 ساعت شبانه روز است. در سال 2010 ، 10٪ حاشیه وجود داشت [in UK generation]، با دارایی هایی که در صورت آفلاین شدن می توانند آتش بزنند. اکنون به 1٪ رسیده است. “

برای بدترین شرایط آماده شوید

اندرو باس ، مدیر تحقیقات زیرساخت های سازمانی اروپا در IDC ، موافقت می کند که تأثیر شدت نامشخص وجود دارد. بنابراین منطقی است که برای یک بدترین سناریو آماده شویم – به ویژه اینکه بعید به نظر می رسد هر معامله ای بتواند خدمات را پوشش دهد.

وی می گوید: “ما تمام فرضیاتی را که باید کار کنیم ، نمی دانیم.” “یک سوال دشوار تقاضای بازار است. یکی از بزرگترین محرک های ظرفیت مرکز داده ابری و ابر ، به عنوان مثال ، خدمات اتصال بوده است. “

“شرکت ها متوجه شده اند که ساخت مرکز داده خود در کلاس جهانی دشوار است. بیشتر و بیشتر ، وقتی نوبت به زمان تازه شدن می رسد ، آنها می خواهند محل زندگی را بررسی کنند. چرا شما می توانید از یک متخصص متخصص با فراهم کردن قابلیت اتصال ، قابلیت اطمینان ، انعطاف پذیری ، امنیت و موارد دیگر ، یک مرکز داده از قبل نیاز داشته باشید؟ ”

اندرو باس ، IDC

برخی از بخشهای مشتری ، مانند خدمات مالی ، ممکن است به انتقال داراییها و عملیات خود به اتحادیه اروپا ادامه دهند ، که احتمالاً مراکز داده انگلیس وابسته به آن بازار را تحت تأثیر قرار می دهد. برخی از شکاف ها ممکن است با رشد در بخشهای دیگر پر شود.

به طور معقول انتظار می رود که مشتریان تجاری به حرکت خود به سمت همسانی یا حتی ابر عمومی ادامه دهند. این حتی ممکن است تسریع شود زیرا تأکید مجدد بر صرفه جویی در هزینه و پایداری در کنار ادامه کار از راه دور پس از Covid به معنای آن است که مکان های دفتر کار متمرکز کمتر از همیشه منطقی است.

باس می گوید ، بیش از حد مقیاس ها اغلب می توانند میزان بهره وری در مصرف انرژی (PUE) در حدود 1.05 را در تاسیسات خود ارائه دهند ، در حالی که ارائه دهندگان برتر مکان یابی غالباً 1.1 یا 1.15 را می زنند – در مقایسه با PUE پیش فرض 2.0-2.5.

“شرکت ها متوجه شده اند که ساخت مرکز داده خود در کلاس جهانی دشوار است. بیشتر و بیشتر ، وقتی نوبت به زمان تازه شدن می رسد ، آنها می خواهند محل زندگی را بررسی کنند ، “او می گوید. “چرا شما می توانید از یک متخصص متخصص و متصل کننده به قابلیت اتصال ، قابلیت اطمینان ، انعطاف پذیری ، امنیت و غیره فضا را اجاره کنید ، به یک مرکز داده از قبل نیاز دارید؟”

وی موافقت می کند ، مشکلات ویزا و مهارت ها ، با وجود رونمایی از سیستم جدید مهاجرت مبتنی بر امتیاز ، تا حدی نامشخص است. با این حال ، بسیاری از آموزشهای IT را می توان به سرعت انجام داد ، در مقایسه با – به عنوان مثال – هفت سال معمول دانشگاه برای پزشکی.

“برق همیشه یک خطر است ، اما ما نمی دانیم که هر چیزی تغییر خواهد کرد. فرض این است که ما هنوز قدرت خواهیم داشت. ” “من فکر می کنم اکثر سایت های رنگ آمیزی به شدت زائد هستند. اگر مواقعی وجود دارد که شبکه به صورت آفلاین است ، باید بتوانند از پس آن برآیند و احتمالاً از تاسیسات ساخت داخل شما قابل اطمینان ترند. “

جستجوی مسئله کافی بودن داده ها

کفایت داده ها به طور گسترده در Computer Weekly مورد بحث قرار گرفته است. باز هم ، برخی از مشکلات و هزینه های افزایش یافته وجود دارد. اپراتورهای Datacentre برای تغییر راهنمایی باید تغییراتی را که بر انتقال داده ها به خارج از اتحادیه اروپا تأثیر می گذارد بررسی کنند: در ایالات متحده ، Privacy Shield از بین رفته است ، بنابراین مدل هایی از قبل وجود دارند که می توانند نیازهای کشور های سوم را راهنمایی کنند.

شما فقط به قراردادهای سفارشی با شرکتهایی که با آنها کار می کنید نیاز دارید. برای تأمین معادل آنچه در اروپا موجود است ، به این معنی است که دقت لازم لازم است. ” “Brexit انتقال داده را متوقف نخواهد کرد. این کار باعث می شود که مقید به کارهای اداری باشید و گران تر شود. این باعث کاهش نوار قرمز نمی شود. “

اما فرایر ، معاون دانشیار مرکز اطلاعات در TechUK ، می گوید این انجمن طی چهار سال گذشته وضعیت را ردیابی کرده و برای جابجایی اساسی تر از دولت لابی کرده است.

“کمی شبیه شده است EastEnders یا خیابان تاج گذاری – بارها همیشه اتفاق می افتد ، اما در واقع هیچ چیز خیلی تغییر نمی کند ، “او می گوید.

“خارج از کفایت داده ها و مسائل مربوط به جریان داده ها ، ما در مورد مهارت ها ، هزینه های انرژی و زنجیره های تأمین از نظر تجارت ، سرمایه گذاری داخلی و اینکه آیا انگلیس همچنان رقابتی باقی مانده است یا یک مقصد جذاب برای گسترش یا شروع عملیات صحبت کرده ایم.”

وی خاطرنشان کرد ، در طول Covid-19 ، موجودی اپراتورها کم می شود. ورود اقلام به جای 16 مورد ، مانند گذشته 24 هفته طول می کشد. در حالی که اپراتورها هزینه های خود را کاهش داده و کارایی خود را افزایش می دهند ، از راه دور بیشتر کار می کنند ، مطمئناً انتظار می رود هزینه ها افزایش یابد. این در دسترس بودن مهارتها است ، در حال حاضر دستیابی به یک خط لوله مناسب اتحادیه اروپا از کارکنان ماهر به انگلستان دشوارتر خواهد بود.

“ما به شدت از نقش های مرکز داده برای اضافه شدن به لیست مشاغل کمبود حمایت می کنیم. ما همچنین از کاهش آستانه دستمزد بسیار راضی بودیم. “

نیل راس ، مدیر سیاست برای مسائل اقتصاد دیجیتال در TechUK ، موافقت می کند که اصطکاک های تجاری برای افزایش هزینه ها و اثرات انطباق است – اگرچه مراکز داده بر اساس ماهیت آنها در مورد تداوم و مدیریت ریسک است ، بنابراین انتظار می رود که در مقایسه با سایر انواع دیگر به خوبی آماده شود کسب و کار.

“همچنین ، مشکلات کفایت داده ها برای مدت طولانی شناخته شده است. بنابراین ، برای آن ، ما می دانیم چه باید بکنیم. در حالی که برای بخشهای دیگر و سایر فضاها ، هنوز علامت س questionال بزرگی وجود دارد و مسائل ایرلند شمالی هنوز نهایی نشده است. “راس تأیید می کند.

وی گفت: “اما پیش بینی حتی در آن زمان و همچنین به طور کلی اقتصاد بسیار دشوار است. این تنظیم هنوز واقعاً اتفاق نیفتاده است. “

اکنون اقدام کنید ، معطل نکنید

راس می گوید به نظر می رسد مذاکره کنندگان در انگلستان “همه چیز را پایین کشیده اند” و احتمالاً تصمیمات و برنامه های نهایی را برای اواخر دسامبر به تأخیر می اندازند.

“توصیه ما به همه اعضا این است که ، مهم نیست که چه اتفاقی بیفتد ، شرایط تجارت با اتحادیه اروپا در حال تغییر است. با این حال ، ما در حدود 60-80 of اطلاعات مورد نیاز داریم و شما باید اکنون این کار را انجام دهید. تا بعد منتظر نمانید ، زیرا یک کار عظیم انجام می شود و ممکن است فقط یک هفته فرصت داشته باشید. “

“مهم نیست که چه اتفاقی بیفتد ، شرایط تجارت با اتحادیه اروپا در حال تغییر است. ما در حدود 60-80٪ از اطلاعات مورد نیاز خود را داریم و اکنون باید این اقدامات را انجام دهیم. تا بعد صبر نکنید ، زیرا یک کار عظیم انجام می شود – شاید فقط در عرض یک هفته ”

نیل راس ، TechUK

سایمون میشی ، مدیر ارشد فناوری در ارائه دهنده همکاری Pulsant ، می گوید استراتژی های تاب آوری آن از طریق Covid-19 با ایجاد تغییرات رویه ای برای افزایش ایمنی و کاهش خطر ، آن را در جایگاه خوبی قرار داده است.

وی می گوید از آنجا که مرکز داده آن و بیشتر مشتریان مستقر در انگلیس هستند ، انتظار نمی رود تأثیر قابل توجهی در ژانویه داشته باشد.

میشی می گوید: “سایت های ما برای ارتباط مستقیم و سریع با اکوسیستم ارائه دهندگان ابر نیز آماده ابر هستند – با اطمینان خاطر به این که داده ها در انگلیس باقی می مانند و هیچ انتقال خارج ندارند.”

مارک پستریج ، مدیر فروش شرکت ارائه دهنده خدمات ارتباطی تله هاوس ، می گوید انتظار ندارد هر لحظه افزایش قیمت یا هزینه های اضافی در انتظار قانون جدید یا سیاست های جدید دولت باشد.

اپراتور همچنین تجزیه و تحلیل کامل زنجیره تأمین را انجام داده و سناریوهای بالقوه اختلال در خدمات را مورد بررسی قرار داده است ، از جمله اطمینان از تامین کنندگان مهم ، برای اطمینان از اینکه می تواند به طور معمول بیش از 1 ژانویه 2021 کار کند.

پستریج تأیید می کند: “ما اطمینان داریم که سیستم ها و فرایندهای مناسبی را در اختیار داریم.” “ما در حال همکاری نزدیک با تأمین کنندگان خود هستیم تا سطح خدمات قراردادی و زمان سربازی را حفظ کنیم و در صورت مشکوک یا پیش بینی تأخیر ، بلافاصله به ما اطلاع داده می شود.”

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbet-girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort