[ad_1]

Peer James Arbuthnot خواستار دسترسی نمایندگان به سندی شده است که احتمالاً اداره پست را به دلیل ارائه شواهد گمراه کننده در تحقیقات قبلی در مورد رسوایی IT Horizon ، مورد تحقیر پارلمان قرار می دهد.

آربوتنوت گفت که این سند می تواند نشان دهد که اداره پست “در هنگام تحقیق در مورد رسوایی پارلمان” که به دلیل جرایم مالی مانند سرقت تحت پیگردی قرار گرفته است ، “به مجلس دروغ گفته و آن را تحقیر می کرد” ، که دلیل اصلی آن کمبودهای ناشی از خطاهای رایانه ای است.

در دادگاه تجدیدنظر در تاریخ 18 نوامبر ، در جلسه دادرسی که شاهد بودیم مدیران فرعی برای جرایم جنایی محکوم می شوند ، دادگاه خود را برای پاک کردن نام خود آغاز می کنند ، سندی از سال 2013 ارجاع شد که ادعا می شود حاوی اطلاعاتی است که می تواند پیگرد قانونی مدیران فرعی برای جرایم مالی را خدشه دار کند.

این افشاگری ، که به صورت علنی منتشر نشده است ، از طریق یک وکیل دادگستری به اداره پست در مورد شواهد ارائه شده توسط یک شاهد خبره در دادگاه های مدیرانی فرعی است که سیستم رایانه ای Horizon را مسئول کمبودهای حسابداری می دانند.

در سال 2009 ، تحقیقات هفتگی رایانه نشان داد كه مدیران فرعی ، كه شعب اداره پست را اداره می كنند ، به دلیل خسارات مالی نامشخص سرزنش می شوند ، كه آنها ادعا می كنند این اشتباهات ناشی از سیستم خرده فروشی و حسابداری Horizon اداره پست بوده است. اداره پست همیشه این موضوع را انکار می کرد ، و بسیاری از زیرمجموعه ها به دلیل سرقت و حسابگری نادرست تحت تعقیب کیفری ، مجازات زندان ، خدمات اجتماعی ، سوابق کیفری و جریمه های سنگین از جمله بی عدالتی هایی که در نتیجه آن متحمل شدند ()جدول زمانی زیر را ببینید)

ادعا شده است که این سند نشان می دهد که شواهد ارائه شده توسط یک شاهد خبره اصلی ، یک متخصص فن آوری فوجیتسو ، برای اداره پست در آزمایشات مدیرعامل های فرعی نادرست بوده است.

Arbuthnot پس از شنیدن خبر پیشرفت در دادگاه تجدیدنظر ، به مارتین کالانان ، همتای محافظه کار ، وزیر دولت انگلستان نامه نوشت و خواستار این سند شد ، كه به گفته وی نمایندگان مجلس باید در سال 2013 وقتی آنها با اداره پست در مورد احتمالاً ناامن در حال بحث بودند محکومیت های مدیر پست ، باید در دسترس اعضای هر دو مجلس پارلمان قرار گیرد.

آربوتنوت نوشت: «روز چهارشنبه 18 نوامبر ، دادگاه تجدیدنظر توصیه ای را كه توسط وكیل دادگستری ، سیمون كلارك ، در سال 2013 برای اداره پست نوشته شده است ، در نظر گرفت. طبق گفته برایان آلتمن کی سی ، برای اداره پست ، این توصیه – که ظاهراً به این نتیجه رسیده بود که شواهد گرت جنکینز (مهندس ارشد سابق افق فوجیتسو) اشتباه بوده است – افشا شد.

“در سال 2013 ، من و دیگر نمایندگان مجلس در جریان بحث کامل با مدیریت اداره پست بودیم [including then CEO Paula Vennells] در مورد ماهیت ناامن محکومیت های افق. باید این سند را به ما می گفتند ، اما من هنوز آن را ندیده ام. لطفاً بلافاصله یک نسخه برای من ارسال می کنید و آن را در کتابخانه هر دو مجلس قرار می دهید؟ “

پس از پاسخ کالانان به آربوتنوت مبنی بر اینکه موضوع در حال بررسی است ، آربوتنوت یک ایمیل پیگیری ارسال کرد که از رئیس مجلس عوام ، برای رئیس لرد و سایر طرف های علاقه مند کپی کرد.

وی به كالانان گفت كه در فوریه 2015 ، كمیته انتخاب BEIS در تحقیق خود از طرح واسطه گری اداره پست مداركی را گرفت. شواهدی که به صورت ارسال کتبی توسط اداره پست ارائه شده است ، گفته است که سازمان بر اساس هر مدرکی که نشان دهد محکومیت مدیرعامل نا ایمن است ، عمل خواهد کرد.

Arbuthnot در ایمیل خود ، کالانان را به یکی از بیانیه های اداره پست در تحقیق اشاره کرد ، که می گوید: “اداره پست وظیفه مطلق دارد که هرگونه شواهدی را که منجر به تضعیف پرونده پیگرد قانونی یا حمایت از پرونده یک متهم شود ، فاش کند. مسئولیت های خود را در این زمینه بسیار جدی می پذیرد و تحقیقات اداره پست با در نظر گرفتن این وظیفه مهم انجام شده است. اداره پست به هرکسی که پیشنهاد کرده است شواهدی مبنی بر ایمن نبودن محکومیت در دست دارد یا دیده است ، از آنها می خواهد که این موضوع را فاش کنند تا بر اساس آن عمل شود. تاکنون هیچ مدرکی ارائه نشده است. “

آربوتنوت افزود که افشای دیرهنگام توصیه های کلارک ، که به گفته وی باید در سال 2013 در مجامع عمومی باشد ، “ثابت می کند که اداره پست مجلس را دروغ گفته و مورد تحقیر مجلس قرار گرفته است”.

آربوتنوت از زمان كمك به یكی از اعضای حوزه انتخابیه سابق خود در همپشایر ، جو هامیلتون ، كه دارای یك مغازه خواروبار فروشی بود كه دفتر پستی آن متصل بود ، یكی از حامیان سرسخت مدیر پست بود. وقتی او نتوانست کمبودهای حسابداری را توضیح دهد و با احتمال صدور حکم زندان روبرو شد ، همیلتون به جرم حسابداری دروغین اعتراف کرد ، اگرچه هیچ کار اشتباهی نکرده است.

در دسامبر سال گذشته ، یک قاضی دادگاه عالی تأیید کرد که ادعاهای مطرح شده توسط مدیران فرعی در مورد قابلیت اطمینان سیستم رایانه ای مورد استفاده آنها درست بوده است. اداره پست با پرداخت 57.75 میلیون پوند غرامت موافقت کرد و عذرخواهی کرد. اما به دلیل اداره پست ، که متعلق به دولت است ، با هزینه بیش از 100 میلیون پوند با این پرونده مبارزه می کنند ، مدعیان زیر پست مدیر با تنها حدود 11 میلیون پوند غرامت برای تقسیم بین بیش از 500 نفر باقی مانده اند.

در ماه ژوئن ، در مجموع 47 مورد از سو potential سو potentialقصدهای بالقوه عدالت که در آن زیرمجموعه ها تحت پیگرد قانونی قرار داشتند ، توسط کمیسیون بررسی پرونده های کیفری در انگلیس به دادگاه تجدیدنظر ارسال شد. این بزرگترین مراجعه گروهی در تاریخ بود.

در حال حاضر دو کارمند سابق فوجیتسو تحت تحقیقات پلیس قرار دارند که ممکن است در دادگاه های مدیرانی که به دلیل جرایم مالی تحت پیگرد قانونی قرار گرفته اند ، دروغ بگویند.

در ماه فوریه ، دولت گفت که توسط اداره پست گمراه شده است. در مجلس لردها ، کالانان ، وزیر دولت انگلستان در آن زمان گفت: “وزارت تجارت ، انرژی و استراتژی صنعتی برای بررسی مسائل مربوط به سیستم Horizon به مدیریت اداره پست متکی بود و به دولت اطمینان می داد که این سیستم قوی است و موضوعاتی که توسط مدیران پست مطرح شده بود به طور مناسب رسیدگی می شد. BEIS مدیریت را در مورد این موضوعات تحت فشار قرار داد و از مشاوران مداوم متخصصان این شرکت برخوردار شد که به نظر می رسید این ادعاها را تأیید کند.

اما وی اضافه کرد: البته با توجه به عقاید گذشته ، حقایقی از طریق دادخواهی که نشان داد مشاوره داده شده در آن دوره ناقص بوده است ، آشکار شده است.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir