[ad_1]

امنیت سایبری تلاشی مشارکتی است که به هر شخص در سازمان متکی است و تلاش خود را برای ایمن نگه داشتن اطلاعات ، شبکه ها و برنامه ها انجام می دهد.

بیش از 8000 سازمان هستند كه NHS را تشكیل می دهند و بسیاری سازمانهای دیگر در بخش بهداشت و درمان گسترده ترند ، بنابراین چالش های حفظ امنیت سایبری قوی طیف گسترده ای را پوشش می دهد.

از مرکز عملیات امنیتی (SOC) در اینجا در NHS Digital ، جایی که ما در حال اسکن سیستم گسترده تری برای تهدیدها و حمایت از سازمان ها برای بهبود امنیت آنها هستیم ، تا یک مدیر محلی برای یک گروه راه اندازی بالینی (CCG) که سعی دارد سیستم های مراقبت های اولیه را ایمن نگه دارد وصله آنها ، با همکاری ما می توانیم به ایجاد یک شبکه قوی تر و ایمن برای همه کمک کنیم.

در کل سیستم بهداشت و مراقبت ، ما باید از یکدیگر بیاموزیم و تجربیات خود را به اشتراک بگذاریم تا بتوانیم راه های جدیدی برای مقابله با تهدیدات پیچیده تر پیدا کنیم ، و راه حل های خود را آزمایش و به کار بگیریم به گونه ای که یک دفاع سایبری فراهم می کند ، هر دو سطح محلی و سطح ملی.

به همین دلیل است که ما شبکه مشارکت سایبری (CAN) را سال گذشته و با مشارکت NHSX تأسیس کردیم. CAN گروهی متشکل از متخصصان امنیت سایبری از سراسر بهداشت و مراقبت است. آنها شبکه می شوند ، به طور حرفه ای توسعه می یابند و دانش خود را به اشتراک می گذارند ، از تغییرات فن آوری که امنیت سازمان های آنها را بهبود می بخشد پذیرفته می شوند در حالی که ایمنی بیمار را نیز در اولویت قرار می دهند.

در حال حاضر بیش از 1000 عضو داریم که از همه سطح تخصص گرفته شده اند ، از کسانی که تازه کار خود را در زمینه امنیت سایبری آغاز کرده اند تا کسانی که دهه ها دانش دارند. این سازمان انواع مختلفی از سازمان ها را شامل می شود ، از اعتماد و مراقبت های اولیه گرفته تا مقامات محلی و داروخانه ها. گردآوری این وسعت تجربه به اعضای امکان اتصال و حمایت از یکدیگر برای مقابله با هر چالشی را می دهد.

اعضای CAN می توانند فضای سایبری را در زمینه بهداشت و مراقبت شکل دهند و تحت تأثیر قرار دهند ، در حالی که دسترسی زودهنگام به خدمات جدید و پیشرفته و خلبانانی دارند که به تولید محصولات مرکز امنیت داده در NHS Digital کمک می کنند.

“وقتی یک سازمان قوی تر باشد ، همه ما از مرکز تا خط مقدم سود می بریم ، و ما همیشه به دنبال متخصصان سایبری جدید برای پیوستن به شبکه همکاران سایبر هستیم”

نیل بنت ، NHS دیجیتال

طی دو سال گذشته ، اعضا این فرصت را داشته اند که پیش از بقیه بخش ها ، و همچنین ابزارهایی مانند Bitsight و سرویس مدیریت آسیب پذیری (VMS) ، مرز امن NHS را آزمایش کنند و ضمن ارائه بازخورد مهم ، از مزایای این اقدامات بهره مند شوند. که باعث بهبود آنها در بخش عمده شده است.

همه ما می دانیم که پیشرفت حرفه ای در این زمینه با رشد سریع مهم است. دسترسی مستقیم به رهبران ارشد و متخصصان موضوعی در صورت نیاز برای بسیاری از اعضا بسیار مهم است.

شان ون نیکرک ، رئیس ICT و سایبر در بنیاد اعتماد Dartford و Gravesham NHS و کرسی مشترک گروه توسعه CAN فعلی ، از بدو تأسیس در این شبکه بوده و نماینده یکی از سازمانهای عضو بنیانگذار گروه توسعه CAN است.

“پتانسیل شبکه غیر قابل تصور است. ارتباط و تعامل مستقیم بین متخصصان محلی بسیار مهم است – فقط با شنیدن داستان ها ، سفرها و چالش های جمعی یکدیگر است که می توانیم NHS خود را به اشتراک بگذاریم ، تحت تأثیر قرار دهیم ، یاد بگیریم ، پیشرفت کنیم و از آن محافظت کنیم. “

“به عنوان اعضای CAN ، ما یک فرصت داریم که یک رابطه منسجم و منسجم بین مرکز و خطوط مقدم ایجاد کنیم و به یکدیگر کمک کنیم تا بتوانیم از دفاع فردا و رهبران امنیت سایبری استفاده کنیم.

“اگر به این گروه خارق العاده بپیوندید ، می توانید انتظار داشته باشید که خود یاد بگیرید ، رشد کنید ، دیگران را به چالش بکشید و خودتان را به چالش بکشید. شما با همکاران جدید و شگفت انگیزی از سراسر NHS ملاقات خواهید کرد و واقعاً در توسعه امنیت سایبری در بخش دولتی تفاوتی ایجاد می کند. این یک حقیقت ساده است که آنچه شما قرار داده اید ، همه ما از آن خارج خواهیم شد! “

در این سال ، چالش های ایمن نگه داشتن بخش ما برای هر متخصص امنیتی پیچیده تر بوده است. همه گیری به معنای افزایش کار از راه دور و فشار بر روی سیستم های دیجیتال به طور تصاعدی افزایش یافته است ، در حالی که توانایی ملاقات حضوری برای شبکه سازی و یادگیری کاهش یافته است.

ما دومین کنفرانس سالانه خود را در اواخر ماه اکتبر که کاملاً بصورت آنلاین ارائه می شود پیش بردیم. با سه روز کارگاه تخصصی تعاملی ، نمایش محصول و گفتگو از متخصصان برجسته موضوع ، نشانه های اولیه نشان می دهد که مورد استقبال خوب اعضا قرار گرفته است.

جامعه ما همیشه در حال رشد است و هرچه رشد می کند ، مزایای آن نیز افزایش می یابد. اعضا می دانند که آنها بخشی از یک تیم متخصص هستند که به امنیت سایبری در مرکز کمک می کنند و از ما برای آزمایش ، بررسی و استقرار جدیدترین منابع و درک بهتر اولویت های محلی خود در مورد امنیت داده ها پشتیبانی می کنند.

این یک واقعیت ساده است که ما در کنار هم بهتر هستیم. وقتی یک سازمان قویتر است ، همه ما از مرکز گرفته تا خطوط مقدم جبهه می بریم و همیشه به دنبال متخصصان سایبری جدیدی هستیم که به ما بپیوندند تا شبکه هرچه بیشتر کامل شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای عضو و نحوه عضویت به وب سایت Cyber ​​Associated Network مراجعه کنید.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir