[ad_1]

تور هند در استرالیا با سرعت زیادی روبرو شده است ، و گردشگران یک جفت پیروزی پشت سر هم T20 را برمی دارند تا به سرعت خاطرات مبارزات ODI خود را علیه Wallabies از بین ببرند. راهنمای ما را دنبال کنید در حالی که توضیح می دهیم چگونه یک جریان مستقیم استرالیا در مقابل هند و تماشای آنلاین کریکت به صورت آنلاین ، بدون توجه به اینکه در حال حاضر در کجای جهان هستید ، ارائه می شود.

مردان آبی پوش اکنون با نتیجه 2-0 صعود می کنند تا این مسابقات را در مسابقه سوم و نهایی امروز سری T20 قرار دهند ، این مسابقه پیش از اولین آزمایش هفته آینده بین دو ابرقدرت کریکت است.

پخش جریانی مستقیم استرالیا و هند: سومین T20

بازی نهایی این سری سه مسابقه T20 امروز (سه شنبه ، 8 دسامبر) در سیدنی برگزار می شود. بازی قرار است از ساعت 19.10 بعدازظهر AEDT به وقت محلی در Sydney Cricket Ground شروع شود که در هند ساعت 1.40 بعد از ظهر و در انگلیس ساعت 8.10 صبح به وقت گرینویچ است. Kayo Sports تمام کنش ها را به صورت زنده در استرالیا برگزار می کند. جزئیات کامل تلویزیون و پخش جریانی در زیر آمده است – و هر کسی که خارج از خانه باشد معمولاً می تواند آن را برای شش ساعت بدست آورد استفاده از VPN خوب که به شما امکان می دهد پوشش مورد نظر خود را از هر کجا تماشا کنید.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir