[ad_1]

نوار – این در واقع برای بارهای کاری که به بازیابی منظم نیاز دارند طراحی نشده است ، اما استودیوی پست تولید مستقر در پاریس است À لا پلاژ برای عجله و محتوای بازیابی منظم از نوار نوار باز (lineare) (LTO) استفاده می کند. به طور خاص ، از ADA – که اکنون به Miria معروف است – از Atempo استفاده می کند ، که به مدیریت بایگانی و انتقال حجم زیادی از پرونده ها کمک می کند.

او می گوید: “آنچه ما در LTO قرار می دهیم رسانه های زنده است.” À لا پلاژ مدیر عامل شرکت گیومس بوسو “این عجله های با وضوح بالا است که ما باید هنگام اتمام ویرایش ها ، کارهایی که دارای بخش هایی است که باید آنها را ویرایش کنیم ، پیدا کنیم a posteriori و همچنین استادانی که در پایان تولید در اختیار مشتریان قرار می دهیم. به همه این دلایل ، امکان استخراج فایلها از نوارها به آسانی دیسک های سخت ضروری است. “

این استودیو همچنین روی فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی کار می کند که به ترتیب حدود 1 ترابایت و 400 گیگابایت در ساعت مصرف می کنند. در بعضی موارد ، عجله ها فایل های ویدئویی نیستند ، بلکه تصاویر با سرعت 24 در ثانیه هستند.

“وقتی ما در سال 2016 شروع به کار کردیم ، نمی توانستیم همزمان بیش از دو یا سه فیلم را مدیریت کنیم. ما فقط با جعبه NAS کار کردیم ، یک خواننده LTO-7 که فقط برای تهیه نسخه پشتیبان از مطالب متصل شده است. اما پس از دو سال ، رشد چشمگیری در فعالیت ها داشتیم و به طور فزاینده ای برای ذخیره و دسترسی به داده ها به نوار نیاز داشتیم. “

تیم در À لا پلاژ هر عنصر از تولید خود را در یک سلسله مراتب فرآیندها مرتب می کند تا انواع محتوای کار شده را به بهترین وجهی فهرست بندی کند. گرچه این روش هنگام کار با درایوهای دیسک سخت (HDD) کارآمد است ، اما بیشتر با نوار تلاش می کند.

بوسو می گوید: “لازم بود که قبل از استخراج پرونده مورد نیاز ، محتوای کامل یک کارتریج نواری اسکن شود و این ابر ساعت ها به طول می انجامد.”

او به دنبال گزینه دیگری بود ، اما تنها نرم افزار بایگانی را پیدا کرد که هدف آن تخلیه حافظه ذخیره سازی متصل به شبکه (NAS) به نوار است.

وی می افزاید: “ما نرم افزاری می خواستیم كه موقعیت همه پرونده های ما را در حافظه ذخیره كند ، ساختار دایرکتوری ما را به گونه ای كه روی دیسك باشد ارائه دهد و بتوانیم به آن بگوییم” آن پرونده را برای من استخراج كنید “

با یک شانس ، Bossu در سال 2018 با سازنده نرم افزار پشتیبان Atempo تماس گرفت ، محصول ADA که همه جعبه ها را برای À لا پلاژ. “ما ملاقات کردیم. آنها عملکرد خود را ارائه دادند ، و ما امضا کردیم ، “می گوید بوسو.

موارد جالب در ADA برای À لا پلاژ این بود که تمام آنچه را که ذخیره کرده بود ، موجودی کرده و از طریق یک فایل اکسپلورر ارائه می دهد.

بوسو می گوید: “امکان باز کردن پرونده ها با این رابط وجود ندارد.” “اما ، شما می توانید اندازه آنها ، آنچه در آنها وجود دارد و چه کارتریج LTO هستند را ببینید. این کار خواندن داده هایی را که می خواهید بازیابی کنید آسان می کند و می توانید از آنها بخواهید نسخه قدیمی پرونده را بازیابی کنند. “

با این حال ، ADA برای به دست آوردن مزایای خود ، واقعاً به یک عضله سازی نیاز دارد ، که به معنای یک کتابخانه نوار است تا یک درایو واحد.

“استقرار ADA باعث شد که ما زیرساخت های خود و کارهایی را که برای حمایت از رشد فعالیت های خود باید انجام دهیم بررسی کنیم. به دلایل هزینه ، من یک کتابخانه نوار LTO-6 را در سال 2018 از Overland انتخاب کردم ، با کارتریج هایی که ظرفیت کمتری نسبت به LTO-7 داشتند. آن کتابخانه شامل یک خواننده و 24 اسلات برای دسترسی سریع به کارتریج ها بود. “

به هنگام، À لا پلاژ به سه جعبه NAS مجهز بود تا فضای ذخیره سازی ایستگاه کاری را از طریق شبکه 10 گیگابیت بر ثانیه فراهم کند. امسال با سوئیچ های 100 گیگابیت بر ثانیه به روزرسانی شد که برای ویدئوهای Ultra-HD مناسب تر است. تمام ماشین های موجود در شبکه با داده هایی که می توانند بایگانی شوند ، عامل Atempo Data Mover دارند که با نرم افزار ADA ارتباط برقرار می کند.

بوسو می گوید: “برای اجرای ADA ، Atempo سرور اختصاصی ارائه نمی دهد.” “بنابراین ما تصمیم گرفتیم که یکی را روی مادربرد و کارت شبکه ایسوس بسازیم.”

این دستگاه امسال مستقر خواهد شد و دو کتابخانه نوار دیگر ، این بار LTO-8 اجرا می کند. این مبلغ کاملاً برای یک سرمایه گذاری بود À لا پلاژ، بنابراین تصمیم گرفت که از آنچه آتمپو به عنوان همراه ارائه می دهد ، استفاده نشود.

بوسو می گوید: “در ابتدا درک نحوه تنظیم ADA و نحوه استفاده از آن بسیار پیچیده بود.” “ما یک ماه طول کشیدیم تا زمان امضای اولین کارتریج نوار LTO و ذخیره آن ، و سپس چندین هفته برای درک ظرافت ها ، که معمولاً در مورد پشتیبان گیری افزایشی بود و ذخیره فایل های جدیدی که از نسخه پشتیبان قبلی تغییر نکرده بودند ، بود.

Bossu اضافه كرد كه رابط كاربر پیشرفته را انتخاب كرده است زیرا این رابط كاربری پیچیده تری است و اطلاعات زیادی برای فهمیدن وجود دارد. “اما در هنگام استفاده شما احساس می كنید كه بهترین روش آنهاست زیرا تمام آنچه را كه لازم دارید در منطقی ترین مکان یافت می شود.”

مدیر عامل حتی با نرم افزار از سهولت خاصی صحبت می کند.

بوسو می گوید: “هنگامی که با ظرافت های نصب آشنا شدید ، استفاده از آن بسیار آسان است.” “از رابط کاربری ، پرونده ها را از NAS به کتابخانه نوار می کشم و رها می کنم. نوشتن روی نوار بلافاصله فعال نمی شود. شغلی ایجاد می شود که با درخواست نوشتن دستی ما در طول روز تغذیه می شود و پس از اطمینان از وجود نوارهای خالی کافی در کتابخانه ، در پایان روز آن را راه اندازی می کنم. “

با گذشت زمان ، بوسو مناطق چالش برانگیزی را تجربه خواهد کرد. او از حمایت های Atempo که همیشه به موقع بوده قدردانی می کند.

“به عنوان مثال ، هنگامی که ما دو کتابخانه LTO-8 را اضافه کردیم ، قربانی یک کندی غیر قابل توضیح شدیم. من یک ایمیل برای پشتیبانی فنی ارسال کردم ، که روز بعد پاسخ داد و روز بعد تماس گرفت تا بررسی کند که همه طبق انتظار پیش رفته اند. فعالیت طرفدار آنها ستودنی است. تأمین کنندگان دیگری که ما با آنها کار می کنیم همیشه نیاز به تردید دارند. “

Bossu که قبلاً با راه حل Atempo اغوا شده بود ، در فکر این است که از قابلیت پشتیبان گیری ساده برای پشتیبانی از نیازهای تجاری در À لا پلاژ.

بوسو می گوید: “به عنوان مثال ، ما اغلب باید یک فیلم را ریمیکس کنیم.” “در این صورت ، نرم افزار کالیبراسیون ما نام تمام پرونده های لازم را در حافظه نگه می دارد. امروز ، ما باید با این لیست مشورت کنیم و به ADA بگوییم کدام پرونده ها را بازیابی کند. فردا ، ما می خواهیم به ADA بگوییم بروید و از لیست خود مشورت کنید تا بداند چه پرونده هایی را بازیابی کند. “

سرانجام ، بوسو امیدوار است که بتواند عوامل Data Mover را در ایستگاه های کاری مستقر کند. “ما Mac های خود را به کارت های شبکه 25Gbps و 50Gbps مجهز کرده ایم تا با فضای ذخیره سازی مشترک با سرعت کامل ارتباط برقرار کنیم. اما این دستگاه ها نمی دانند که چگونه هنگام پیمایش پرونده ها در NAS ، از همه پهنای باند ممکن استفاده کنند. ابزارهای Atempo کاملاً برای آن کار می کنند. “

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir