[ad_1]

صنعت امنیت سایبری در تلاش است تا بیان کند که چگونه سازمان ها باید به تهدید گسترده و فزاینده باج افزار بپردازند ، و کاربران را در تردید در مورد اینکه چه کسی را باور کنند و چگونه به حمله باج افزار پاسخ دهند ، به عنوان دو گزارش متفاوت و متناقض تهیه شده توسط تامین کنندگان CrowdStrike و نمایش وریتاس.

در آنچه ممکن است به عنوان نشانه ای از دشواری دستیابی به دنیای تیره جنایتکار سایبری تلقی شود ، این دو تامین کننده گزارش هایی را منتشر کرده اند که جزئیات نگرش کاربران نهایی به باج افزار را شرح می دهد و عنوان اصلی ادعا در مورد سازمان های مستقر در انگلیس را منتشر می کند یا بسیار کمتر ، یا بسیار بیشتر احتمال دارد که باج بپردازیم.

مطالعه CrowdStrike ، تهیه شده توسط نظرسنجی کنندگان در Vanson Bourne ، ادعا کرد که تنها 13٪ از سازمان های انگلیس که مورد حمله باج افزار قرار گرفته اند ، دیه را پرداخت کرده اند ، که در نظرسنجی جهانی خود کمتر از هر کشور دیگری است و تنها نیمی از متوسط ​​27 جهانی است. ٪ با این حال ، وریتاس ادعا کرد که 56٪ از سازمان های انگلیس پس از حمله ، واگرایی شدید و بسیار بالاتر از میانگین جهانی 31٪ ، باج می دهند.

CrowdStrike گفت 39٪ از سازمانهای انگلستان در 12 ماه گذشته یک دزدگیر باج افزار را تجربه کرده اند و میانگین باج پرداخت شده توسط افرادی که تصمیم به ورود داشتند با زیر 1 میلیون پوند ، در مقایسه با فرانسه که متوسط ​​پرداخت 560،000 پوند است ، بسیار کم است. ، آلمان با 800000 پوند و ایتالیا با 300،000 پوند.

گزارش آن می گوید که رشد شدید باج افزار حداقل تا حدی با تأثیر همه گیری Covid-19 در ارتباط است ، که به مجرمان سایبری فرصت بیشتری برای کنترل شبکه های آسیب دیده در حالی می دهد که تیم های فناوری اطلاعات با عمیق و تغییرات طولانی مدت که با کار از راه دور ایجاد شده است.

داده های CrowdStrike نشان می دهد که 71٪ از پاسخ دهندگان بیشتر نگران حملات باج افزار در نتیجه مستقیم Covid-19 هستند ، اگرچه این نگرش در جغرافیاهای دیگری به غیر از انگلستان بارزتر بود. Zeki Turedi ، EMEA گفت: “جریان حملات باج افزار با مشخصات بالا به تجارتهای انگلستان در 12 ماه گذشته – همراه با آسیب پذیریهای فزاینده ناشی از طولانی شدن همه گیر شدن فشارها و ژئوپلیتیک – باید همه مشاغل را تشویق کند تا همچنان بر امنیت سایبری خود تمرکز کنند.” CTO در CrowdStrike.

“در یک موقعیت کاری از راه دور ، سطح حمله چندین برابر شده است و امنیت نمی تواند یک اولویت تجاری دوم باشد. درست مانند شیوع ویروس کرونا در انسان ، هرگونه شکاف در دفاع بر بدن سازمان تأثیر می گذارد و پس از آن می تواند به شرکا و مشتریان منجر شود. امنیت فقط برای تجارت نیست ، بلکه برای اکوسیستم کسب و کار است. “

مطالعه Veritas که توسط Wakefield Research انجام شده است ، همبستگی بین احتمال انجام پرداخت سازمان ها و پیچیدگی املاک ابری آنها را مشخص کرده است. در این گزارش آمده است كه بر اساس جهانی ، میانگین ابرهای مستقر شده توسط سازمان هایی كه كاملاً پرداخت كرده اند 14.06 بوده و برای كسانی كه بخشی از دیه را پرداخت كرده اند به 12.61 و برای كسانی كه در برابر خواسته های مهاجمان خود مقاومت می كنند به 7.22 رسیده است. فقط 20٪ از سازمانهایی که کمتر از پنج ابر کار می کنند به طور کامل پرداخت می کنند ، در حالی که 44٪ از افراد با بیش از 20 ابر

تحقیقات آن حاکی از آن است که محبوبیت معماران چند ابر در انگلیس در پشت افزایش میزان پرداختی به باندهای باج افزار وجود دارد – اطلاعات آن نشان می دهد که 35٪ از سازمان های انگلیس بیش از 20 سرویس ابری استفاده می کنند ، در حالی که فقط 16٪ در سراسر جهان است.

سازمانهایی که بیشتر از موارد ابری استفاده می کنند نیز به مدت معمول بیشتر به کار خود ادامه می دهند – برای 43٪ از کسانی که کمتر از پنج ابر دارند ، زمان بهبودی می تواند زیر 24 ساعت باشد ، اما برای کسانی که بیش از 20 سال دارند ، 39٪ بین 5 تا 10 روز طول می کشد تا همه چیز را به مسیر درست برگردانیم. این امر همچنین در داده های منعکس شده نشان می دهد که شرکتهای انگلیسی به سرعت از حمله باج افزار بهبود می یابند ، بیش از یک سوم اظهار داشت که انجام این کار 10 روز طول می کشد.

ایان وود ، مدیر ارشد Veritas و رئیس فناوری انگلیس و ایرلند ، گفت: “تحقیقات ما نشان می دهد که بسیاری از استراتژی های حفاظت از داده ها در کسب و کار مطابق با سطح پیچیدگی معرفی نمی شوند و در نتیجه آنها تأثیر باج افزار را به شدت احساس می کنید.

وی گفت: “پیچیدگی در محیط های چند ابر به شدت توانایی انگلیس در مقابله با حملات باج افزار را مختل می کند.”

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir