[ad_1]

انتصاب اتحادیه فوتبال ولز (FAW) به عنوان مدیر اجرایی سابق اداره پست ، که سعی در فکر یک قاضی دادگاه عالی در رسوایی فناوری اطلاعات افق داشت ، توسط یک نماینده حزب کارگر ولز مورد بازجویی قرار گرفت.

به گفته یک منبع ، هیئت مدیره کامل شورای FAW پیرامون نامه ای به مدیرعامل خود از جک سرژانت ، نماینده پارلمان آلین و دیزاید ، در مورد انتصاب آنجلا ون دن بوگرد به عنوان رئیس مردم بحث خواهد کرد.

سرژانت ابراز نگرانی کرد که فاو علیرغم درگیر شدن در یک رسوایی ملی که باعث شد مدیران فرعی پس از سرزنش اشتباه به دلیل کمبودهای حسابداری در شعبشان ، زندگی آنها نابود شود ، منصوب کرده است. بسیاری از آنها به جرم جنایی تحت تعقیب قرار گرفتند ، که به موجب رای دیوان عالی کشور واقعاً به دلیل خطاهای رایانه ای بوده است.

زیرمجموعه ها به زندان فرستاده شدند ، با جریمه سنگین ، مجبور به انجام خدمات اجتماعی شدند و بسیاری ورشکسته شدند. هزاران نفر تحت تأثیر قرار گرفتند.

تحقیقات هفته ای رایانه در سال 2009 نشان داد که مدیران فرعی ، که شعب اداره پست را اداره می کنند ، به دلیل خسارات مالی نامشخص ، که به گفته آنها ناشی از اشتباهات سیستم Horizon بوده ، مقصر شناخته می شوند. اداره پست این موضوع را تکذیب کرد و متعاقباً بسیاری از زیرمجموعه ها به علت سرقت و حسابگری نادرست تحت تعقیب قرار گرفتند ، از جمله بی عدالتی هایی که در نتیجه آن متحمل شدند ، احکام زندان ، خدمات اجتماعی ، سوابق کیفری و جریمه های سنگین. این یکی از بزرگترین سقط های عدالت در تاریخ انگلستان شده است (جدول زمانی زیر را ببینید)

بخشی از مشکل اصرار اداره پست به قوی بودن Horizon و انکار آن بود که خطاهای Horizon باعث کمبودهای حسابداری غیرقابل توضیح شده است. در دعوی گروهی چند میلیون پوندی Horizon ، که در آن مدیران فرعی به درستی انجام شده بود که Horizon باعث کمبودها می شد ، قاضی دادگاه عالی پیتر فریزر موضع اداره پست را “معادل قرن بیست و یکم حفظ صاف بودن زمین” توصیف کرد.

ون دن بوگرد ارشدترین مدیر اداره پست بود که در جریان دادرسی گروهی اخیر که توسط صدها مدیر ارشد فرعی انجام شد ، در دادگاه مورد بازجویی قرار گرفت.

هنگامی که فریزر در دادگاه اولین قضاوت خود را در دادگاه صادر کرد ، که یک پیروزی بزرگ برای مدیران فرعی بود ، او انتقاد شدیدی نسبت به ون دن بوگرد داشت.

در حکم 300 صفحه ای که در 15 مارس 2019 صادر شد ، وی گفت: “دو موضوع خاص در کجا بود [Van den Bogerd] به من شواهد صریح نداد ، و به دنبال مبهم کردن مسائل و گمراه کردن من بود. “

ون دن بوگرد پیش از آنکه به تازگی به عنوان رئیس مردم در FAW منصوب شود ، در ماه مه 2019 بی سر و صدا اداره پست را ترک کرد.

سرژانت با تشریح نگرانی های خود به جاناتان فورد ، مدیر عامل FAW نامه نوشت. وی گفت فورد باید از درگیری ون دن بوگرد در رسوایی افق پست و آنچه فریزر در مورد وی در قضاوت خود گفته بود آگاه باشد.

Sargeant نوشت: “نظرات قاضی و ملاحظات قربانیان رسوایی در سراسر ولز و انگلیس باید در راس ذهن شما باشد.”

فاو در زمان انتشار به سوالات هفته نامه کامپیوتر پاسخ نداده بود.

در اوایل این ماه ، مدیر عامل سابق اداره پست ، پائولا ونلز مجبور شد از سمت خود به عنوان رئیس مجمع بهداشتی درمانی کالج امپریال به دلیل فشارهای فزاینده برای استعفا به دلیل نقش خود در رسوایی افق استعفا دهد.

آلن بتس ، مدیر فرعی سابق که در دو دهه گذشته کارزار عدالت را رهبری می کرد ، قبل از اینکه قربانی خطاهای Horizon شود ، یک اداره پست در Craig-y-Don ، شمال ولز را اداره می کرد.

در مورد ون دن بوگرد او از سطح تحقیقاتی که FAW قبل از انتصاب وی انجام داده بود ، زیر سوال رفت. وی افزود: “او به شدت درگیر این رسوایی شد.”

نوئل توماس از گرون در آنگلسی 42 سال در اداره پست کار کرد. مشکلات او از سال 2003 شروع شد ، زمانی که کسری 6000 پوندی را کشف کرد. مشکلات بعدی در سال 2005 رخ داد ، هنگامی که اداره پست به او گفت که 50،000 پوند بدهکار است. وی بعداً به اتهام حساب كاذب محكوم شد و 60 سالگی خود را در زندان گذراند.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر