بانک انگلیس برای باز کردن قفل Cloud از شریک توسعه خود نام می برد

[ad_1]

بانک انگلستان در حال همکاری با یک تامین کننده پلت فرم توسعه ابر برای پشتیبانی از سفر توسعه ابر خود است.

از طریق معامله با Appvia ، تیم های توسعه دهنده تنظیم کننده خدمات مالی انگلستان برای پشتیبانی از توسعه محیط های چند ابر به یک سیستم عامل تنظیم منابع ابری دسترسی خواهند داشت.

یک قرارداد دو ساله توافق شده و کار تعیین محدوده آغاز شده است.

طبق گفته Jon Shanks ، مدیر عامل شرکت Appvia ، بانک انگلیس در مرحله اولیه سفر به ابر است. وی گفت: “این کار برخی کارهای کوچک را در فضای ابری انجام داده است ، اما مانند هر سازمانی ، شما باید مدل عملیاتی خود را تغییر دهید تا متناسب با روش های مدرن کار در اطراف ابر باشد.”

“این کار به آسانی انتقال چند برنامه نیست و به همین دلیل بانک انگلیس به دنبال شریک خود بود.”

علاوه بر تأمین سیستم عامل خود به صورت پرداخت به ازای هر کاربر ، Appvia در صورت لزوم مشاوره ارائه خواهد داد.

شنکس گفت که این پروژه ، که در حال حاضر در مرحله کشف با همکاری دو سازمان است که روی اولویت ها کار می کنند ، تنظیم کننده را قادر می سازد تا “قدرت کوبرنتس را استفاده کند”. این ابزاری برای تنظیم کانتینر است که عملیات IT را برای کنترل خودکار و مقیاس پذیری برنامه هایی که در کانتینرها اجرا می شوند ، امکان پذیر می کند.

Appvia با توسعه دهندگان در تیم بانک انگلستان کار خواهد کرد و این پلتفرم پس از یک بار انجام کارها ، خودکار خواهد شد و کار رمزگذاری مورد نیاز توسعه دهندگان را با گذشت زمان کاهش می دهد.

بانک انگلیس در بیانیه ای گفت که Appvia “تیم های توسعه و پروژه را در بانک در آزمایش و استقرار کد در محیط های ابری ، کار با تیم های امنیتی برای ادغام ابر در فرآیندهای عملیاتی و امنیتی موجود و اجرای انطباق حاکم بر اطلاعات پشتیبانی می کند. بنابراین کارکنان می توانند با خیال راحت و ایمن همکاری کنند. “

الیور تودی ، رئیس سیستم عامل های دیجیتال در بانک انگلیس ، گفت که Appvia به سازمان کمک می کند تا “جاه طلبی های ابری خود را تحقق بخشد”.

وی افزود: “Appvia دارای اصل و نسب عالی و تجربه زیادی در ارائه خدمات ابری در دولت است.” “اپویا با همکاری تیم های فناوری بانک ، به ما کمک می کند تا آینده خدمات ابری را در سازمان خود شکل دهیم و آن را بسازیم – بخشی اساسی از استراتژی فناوری ما.”

اپویا رابطه مشابهی با وزارت امور داخله انگلستان دارد که اولین مشتری اصلی آن بود

شانکس گفت: “همانطور که بخش عمومی از قدرت Kubernetes استفاده می کند ، ایجاد یک فضای ابری و فرهنگ مناسب در داخل موسسات یک بخش اساسی از این معما است.

“ما به آموزش دهندگان آموزش خواهیم داد و به توسعه دهندگان بانک انگلیس کمک خواهیم کرد تا بیشترین بهره را از ابر ببرند.”

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbet-girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme