[ad_1]

بانک متحدین ایرلند (AIB) در حالی که تلاش می کند هزینه ها را پس از بررسی تحت تأثیر تسریع در بانکداری دیجیتال و کار در خانه در طی همه گیر Covid-19 تحت تأثیر قرار دهد ، 1500 نیروی کار خود را کاهش می دهد ، شعب را ادغام می کند و محل کار را خالی می کند.

آخرین اطلاعیه بانک شامل تعهد برای هزینه بیشتر در زمینه فناوری اطلاعات بود.

این بیماری همه گیر مشاهده کرده است که بانک های سراسر جهان به IT بسیار اعتماد می کنند تا هم به مشتریان خدمات دهند و هم کارکنان را قادر به کار از راه دور در هنگام قفل شدن کنند ، که هر دو می توانند هزینه های عملیاتی را نیز کاهش دهند.

AIB می خواهد تا سال 2023 هزینه های خود را سالانه 10 درصد کاهش دهد ، اما گفت که برای بهبود عملکرد ، تجربه مشتری و امنیت مشتری سالانه 300 میلیون یورو صرف فناوری اطلاعات می کند.

این سازمان گفت که آخرین بررسی استراتژیک آن “با سرعت بخشیدن به روند به سمت بانکداری دیجیتال و تغییر روش کار از طریق بیماری همه گیر Covid-19 شکل گرفته است”.

این بانک گفت: “Covid-19 به سرعت ترجیح مشتریان برای بانکداری دیجیتال را تسریع کرده و آنها اکنون بیش از 1.54 میلیون بار در روز با برنامه ما در تعامل هستند ، در مقایسه با 40،000 بازدید روزانه از شعب.” میزان استفاده از خدمات دیجیتالی آن بخصوص در میان مشتریان بالای 65 سال که 27٪ افزایش استفاده روزانه از دیجیتال را داشته اند ، افزایش یافته است.

مدیر عامل AIB کالین گفت: “برنامه استراتژیک ما ، که طی سه سال آینده اجرا خواهد شد ، تحت تأثیر تسریع تأثیر Covid-19 بر ترجیحات مشتریان برای بانکداری دیجیتال و ظهور روندهای جدید در مورد چگونگی و محل کار مردم ما است. شکار.

وی افزود: نوآوری دیجیتال دامنه خدمات و محصولات مالی را برای 2.8 میلیون مشتری این بانک افزایش می دهد. هانت گفت: “AIB با سرمایه گذاری 1.4 میلیارد یورو بین سالهای 2015 و 2019 ، دارای یک معماری مدرن ، انعطاف پذیر و انعطاف پذیر دیجیتال فناوری اطلاعات است و آن را به عنوان رهبر بازار بانکداری دیجیتال قرار می دهد. “در نتیجه ، AIB از نظر دیجیتالی در طول همه گیری به مشتریان خود خدمات خوبی ارائه کرده است زیرا استفاده از پول نقد به طرز چشمگیری کاهش یافته است.”

AIB گفت که ترک سه دفتر از شش دفتر مرکزی خود در دوبلین به دلیل ارائه اجاره نامه برای تمدید و ادغام شعب همپوشان در مکان های شهری ، شامل سایر اقدامات کاهش هزینه است.

وی گفت: “با توجه به قابلیت اثبات شده و اثربخشی کار از راه دور ، تعداد سرانه کمتر و نیاز به کاهش هزینه ها ، بانک مورد نیاز دفتر مرکزی آینده خود در دوبلین را ارزیابی کرده است که در حال حاضر 50٪ از کل هزینه های دارایی آن را تشکیل می دهد.” بانک. “AIB در اوایل این هفته خروج از مقر قبلی خود را در Bankcentre ، Ballsbridge به پایان رساند و در 31 دسامبر محلهای مجاور در Hume House را ترک خواهد کرد.”

بررسی اخیر کمیسیون مهارت های KPMG و خدمات مالی نشان داده است که نیمی از کارگران بخش خدمات مالی انگلیس می خواهند حداقل در هفته با گذر از همه گیر بتوانند از خانه کار کنند. همچنین مشخص شد که 26٪ از کارکنان مایل به کار دائمی در خانه و 13٪ مایل به نقل مکان هستند.

همچنین در نتیجه تأثیر Covid-19 ، بانک هلندی ABN Amro اخیراً اعلام کرده است که قصد دارد دفتر مرکزی خود را بفروشد و تأسیسات دیگری را در آمستردام برای حمایت از کار در خانه بازسازی کند. این خبر در حالی منتشر شد که این بانک اعلام کرد قصد دارد 2800 شغل – 15٪ از نیروی کار خود را کاهش دهد.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir