با مجازی شدن آموزش ، زمان آن فرا رسیده است که SaaS-y را در مورد امنیت برنامه دریافت کنید

[ad_1]

بازگشت به مدرسه در سال 2020 معنای کاملاً متفاوتی دارد. در حالی که ما همچنان با یک بحران جهانی بهداشت و درمان با تناسب غیرقابل تصور کار می کنیم و صحبت می کنیم ، اما صحبت کردن در مورد “نکات مثبت” مانند دموکراتیزه شدن یادگیری آنلاین از طریق Massive دوره های آنلاین (MOOC) را باز کنید. همزمان با تحقق تأثیر همه گیر بر سیستم آموزشی ما ، مدارس و دانشگاه ها خود را در نقطه ای از عطف قرار می دهند ، جایی که برای محافظت از رفاه کارکنان و دانش آموزان باید تصمیمات اساسی گرفته شود.

سیستم آموزشی انگلستان همچنان در سطح جهانی مورد احترام است ، اما در حکمرانی میراث نهادینه شده است. با این حال ، در این زمان محوری ، می تواند یک گام معتبر به جلو را بردارد تا اولین تحول ابر در این بخش را در مقیاس جهانی هدایت کند. با مجازی سازی یادگیری ، هیچ فرصتی برای موسسات آموزشی وجود ندارد تا بتوانند چرخه زندگی توسعه نرم افزار (SDLC) خود را دوباره مرتب کنند و امنیت سایبری بخشی جدایی ناپذیر را بازی می کند.

چرخاندن دلیل برای ابر به دلیل خوبی

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbet-girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme