[ad_1]

اعضای جامعه امنیت سایبری انگلیس استقبال گسترده و محتاطانه ای از اعلام نیروی دفاعی امنیت سایبری به عنوان بخشی از بسته 16.5 میلیارد پوندی خدمات امنیتی ملی انگلیس ، بزرگترین سرمایه گذاری در نیروهای مسلح از زمان انحلال تاکنون انجام داده اند. اتحاد جماهیر شوروی

پیش بینی می شود این بسته حداکثر 10 هزار شغل ایجاد کند و همچنین برای کمک به از بین بردن چهره انگلیس در صحنه بین المللی در نظر گرفته شده است. دولت به ویژه امیدوار است که رئیس جمهور منتخب ایالات متحده جو بایدن را تحت تأثیر قرار دهد.

جانسون در یک بیانیه کوتاه گفت که او تصمیم خود را “در دندان همه گیر” گرفته است زیرا دفاع انگلیس باید در اولویت قرار گیرد.

وی افزود: “اوضاع بین الملل بیش از هر زمان دیگری از زمان جنگ سرد خطرناک تر و رقابتی تر است و انگلیس باید به تاریخ ما وفادار باشد و در کنار متحدان ما باشد. برای دستیابی به این هدف ، ما باید توانایی های خود را در سراسر هیئت مدیره ارتقا دهیم. “

“این فرصت ما برای پایان دادن به دوران عقب نشینی ، متحول ساختن نیروهای مسلح ، تقویت نفوذ جهانی ، متحد کردن و سطح بندی کشورمان ، پیشگام فناوری جدید و دفاع از مردم و شیوه زندگی است.”

به عنوان بخشی از اقدامات ، جانسون ایجاد نیروی سایبری ملی ، مشاركتی بین سرویس های مسلح و GCHQ را كه مدتی است در حال انجام است ، و همچنین آژانس جدیدی اختصاص داده شده به هوش مصنوعی (AI) و بهبود توانایی های فضای بیرونی انگلستان.

قبلاً درک شده است که انگلیس در صورت لزوم توانایی انجام جنگ سایبری توهین آمیز علیه سایر کشورها و دفاع از منافع خود را در فضای مجازی دارد. در اوایل سال جاری ، وزارت دفاع (وزارت دفاع) در برابر اولین هنگ اختصاصی امنیت سایبری انگلیس ، 13 ، ایستادهفتم سیگنال ها – در واقع احیای یک واحد سیگنال های بی سیم است که در دهه 1940 ایجاد شد و متعاقباً از عملیات ناتو در آلمان غربی در طول جنگ سرد پشتیبانی می کرد.

هنگ 250 نفره هسته مرکزی عملیات جدید امنیت سایبری ارتش ارتش را تشکیل می دهد و پشتیبانی فنی ویژه ای برای یک مرکز برای آزمایش و اجرای قابلیت های امنیتی جدید فراهم می کند. چندین عملکرد امنیتی سایبری موجود از سراسر ارتش را گرد هم آورده و با نیروی دریایی سلطنتی و نیروی هوایی سلطنتی نیز فعالیت خواهد کرد.

استوارت رید ، مدیر Orange Cyberdefense در انگلیس ، گفت که این سرمایه گذاری در زمان مناسب برای انگلیس انجام شده است.

رید گفت: “تهدیدات جنگ سایبری طی سالهای اخیر به سرعت در حال افزایش است و این اعلامیه نشانه خوشامدگویی برای تشخیص اهمیت فوق العاده دولت از داشتن استراتژی امنیت سایبری و ابزارهای مناسب است.”

“انگلستان همچنین باید از یک نیروی دفاعی فیزیکی قوی برخوردار باشد ، باید بتواند از خود محافظت کند و با فضای تهدیدات سایبری که به سرعت در حال پیشرفت است سازگار شود. هر ساله شاهد افزایش تعداد حملات سایبری پراهمیت از سوی عوامل تهدید در داخل و خارج انگلیس هستیم.

“در حالی که بسیاری از سازمان ها و افراد برای محافظت از خود و دارایی های دیجیتال خود گام برداشته اند ، پیشنهاد دفاعی انگلیس به شدت به مدرن سازی احتیاج داشته است … برای ادامه چالش های پیش رو ، “او گفت.

فرانسیس گافنی ، مدیر اطلاعات و پاسخ به تهدیدات Mimecast ، گفت: “واقعاً مثبت است كه دولت انگلیس امنیت سایبری را به عنوان یك نگرانی كاملاً قابل توجه برای ادامه این سرمایه گذاری های بزرگ در فعالیت های سایبری خود تأیید كند. همانطور که رئیس جمهور جورج واشنگتن گفت ، گاهی اوقات جرم واقعاً بهترین شکل دفاع است و مسلم است که این سرمایه گذاری می تواند به عنوان یک عامل بازدارنده برای تهدید بازیگران عمل کند. “

گافني پيش بيني كرد كه اين طرح با افزايش گفتمان امنيت و نگهداري آن در ذهن مردم ، تأثير مثبت خالصي بر بهداشت كل امنيت شهروندان و مشاغل خواهد داشت.

راسل هاورث مدیر عامل شرکت نومینت افزود: “قلمرو سایبری بدون شک مهمترین حوزه در حال ظهور جنگ است – در کنار مناطق سنتی زمین ، دریا و هوا ، فضا است – و قوانین تعامل بین کشورها به درستی تعریف نشده و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

وی گفت: “بنابراین این سرمایه گذاری برای اطمینان از آمادگی انگلیس برای مقابله با تهدیدها و حملاتی که در صحنه جهانی ظاهر می شود بسیار حیاتی است. یک نیروی سایبری ملی اختصاصی جدید برای دفاع در برابر اقدامات خصمانه در فضای سایبری ، انعطاف پذیری سایبری ما را به عنوان یک کشور افزایش می دهد و مکمل تلاش های موجود NCSC و GCHQ برای محافظت آنلاین از شهروندان انگلستان است. “

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر