بررسی AirPods اپل | TechRadar

[ad_1]

نگه داشتن قبل از اینکه عاشق AirPods 2016 اپل شوید ، توجه به این نکته مهم است که این محافظ های بی سیم واقعی بسیار محبوب سال گذشته با جدیدترین AirPods (2019) و سپس حتی جدیدتر AirPods Pro. به علاوه ، این برند به تازگی اولین هدفون بالای گوش اپل را منتشر کرده است و ما امیدواریم که در آینده نزدیک AirPods Pro Lite و Apple AirPods 3 شایعات شایعه داشته باشیم.

این بدان معنا نیست که ما هنوز AirPod های اصلی را توصیه نمی کنیم – خصوصاً با توجه به اینکه این روزها چه تخفیفی می توانید در مدل اصلی داشته باشید (اگر هنوز هم می توانید پیدا کنید ، یعنی).

AirPods Apple می تواند بهترین راه حل شما باشد اگر صاحب آیفون باشید ، با هر مدل جدید ، از آیفون 7 گرفته تا آیفون 11 ، فاقد جک هدفون 3.5 میلی متری.

اگرچه فکر می کنیم این هدفون های واقعی بی سیم اپل برای زمان خود چشمگیر بودند (و هنوز هم آنها را برای کسانی که بودجه دارند توصیه می کنیم) ، این بدان معنی نیست که آنها بهترین هدفون های بی سیم واقعی هستند که می توانید خریداری کنید.

یک اشکال این است که آنها تقریباً کاملاً به Siri برای کنترل پخش صدا اعتماد می کنند ، که برای بسیاری از ما راحت نیست – خصوصاً اگر چت با دستیار صوتی اپل واقعاً به عنوان یک امر دوم شناخته نشده باشد.

به همین دلیل است که آنها نسل سوم iPod Shuffle بدون دکمه اپل را به ما یادآوری می کنند که کاملاً به کنترل از راه دور هدفون موجود برای کنترل در زمانی که هیچ هدفون دیگری این قابلیت را ندارد ، متکی است.

با گفتن این موضوع ، هنوز مورد علاقه زیادی در مورد Apple AirPods وجود دارد – برای بررسی کامل ما را بخوانید.

[Update: The Apple AirPods 3 could look very similar to the AirPods Pro, according to industry analyst Ming-Chi Kuo.]

  • Amazon Music Unlimited را با یک نسخه آزمایشی رایگان امتحان کنید: آمریکا | انگلستان | AU

https://www.youtube.com/watch؟v=uwt2zrDP1ZQ

قیمت و تاریخ انتشار

AirPods هنگام عرضه در 12 دسامبر 2016 گران بود.

در آن زمان ، قیمت آنها 159 دلار / 159 پوند / 229 دلار استرالیا است که برای یک جفت گوش واقعی بی سیم نسبتاً گران است – اگرچه قیمت گوشواره بی سیم می تواند از 50 دلار / 50 پوند تا بیش از 200 دلار / 200 پوند باشد.

با این حال ، از آنجا که AirPods (2019) منجر به توقف AirPods اصلی شد ، ممکن است معاملات ارزان AirPods را در برخی از خرده فروشی ها پیدا کنید – این مهم تر است اکنون AirPods Pro منتشر شده و جهان منتظر AirPods 3 است.

  • اگر یک تجربه شنیدن بی سیم واقعی می خواهید ، اما لزوماً به مهر تأیید اپل نیاز ندارید ، بی سیم واقعی مورد علاقه ما را بررسی کنید AirPod-alternatives

طراحی و راحتی

اپل سبک بسیار متمایزی دارد و AirPods ، خوب یا بد ، کاملاً محکم به این زیبایی توجه می کنند.

بررسی AirPods اپل

اعتبار تصویر: TechRadar

در حقیقت ، اگر از EarPod های سیمی اپل (که به طور استاندارد برای تلفن ها و iPod های این شرکت ارائه می شود) استفاده کرده اید ، پس احتمالاً با نحوه نمایش AirPod ها آشنا هستید ، زیرا تقریباً یکسان و منهای کابل ها هستند.

بزرگترین تفاوت بین این دو بازوی کوچک است که از قسمت earbud پایین می آید. بازوی AirPod به میزان قابل توجهی ضخیم تر از بازوی EarPods است تا باتری و میکروفون دستگاه متناسب باشد.

این ضخامت به این معنی است که AirPods به اندازه جوانه های کلاسیک اپل شیک نیستند ، که جای تاسف دارد با توجه به سابقه اپل در خط کشی بین تکنولوژی و مد.

رعایت طرح کلاسیک EarPod همچنین به این معنی است که AirPods از راحتی مدرن مانند نوک لبه های سیلیکونی قابل تعویض که گوشی ها را محکم در گوش شما محکم می کند ، دور مانده است.

بررسی AirPods اپل

اعتبار تصویر: TechRadar

درعوض ، AirPods کاملاً به محفظه پلاستیکی یک اندازه مناسب خود متکی هستند تا خود را محکم در گوش شما بنشینند.

ما هدفون را در تعدادی از گوش های تیم TechRadar امتحان کردیم و آنها به خوبی در هر کدام از آنها قرار گرفتند. همه قادر به تکان دادن سر خود بدون از بین رفتن AirPods بودند ، اما هیچ یک موافقت نکردند که آنها احساس امنیت کامل دارند.

این یک موضوع مستمر با AirPods بود ، این بود که اگرچه آنها هرگز از نظر جسمی از گوش ما نمی افتادند ، اما آنها هرگز احساس امنیت نمی کردند و ما قبل از ترک AirPods زمانی که برای قطار دویدیم ، فکر می کردیم.

ما وقتی صحبت از EarPods استاندارد می شود این را می بخشیم ، اما وقتی کابل هنگام سقوط کابل برای گرفتن هدفون وجود ندارد ، فکر می کنیم برای این احساس امنیت بیشتر از اهمیت بیشتری برخوردار است.

نکته منفی کمبود سیلیکون این واقعیت است که AirPod ها احساس امنیت نمی کنند ، اما نکته مثبت این است که چون به قسمت داخلی گوش شما فشار نمی آورند ، در مدت طولانی گوش دادن احساس راحتی می کنند.

کیفیت صدا

با وجود تمام رزروهای ما در مورد مناسب بودن و احساس AirPods ، آنها در واقع بسیار خوب به نظر می رسند.

روزهای صدای ضعیف و ریز گذشته است. به آهنگی مانند Nine Lives در توربوولف گوش دهید و بیس به راحتی آهنگ را قطع می کند بدون اینکه نت های میانی و سه گانه را تحت فشار قرار دهد.

این بدان معناست که صدای هدفون دارای انرژی و ریتم آن است ، خواه بخواهید با مقداری Slayer استراحت کنید ، یا اینکه با Enya پمپ کنید.

همچنین فضای خوبی در صحنه صدا وجود دارد. Back to Black را توسط ایمی واینهاوس روشن کنید و لایه بندی پشت ارکستر چشمگیر است. سازها بدون اینکه احساس شلوغی کنند ، می توانند صحنه صدا را به اشتراک بگذارند.

وضوح یا جزئیات کاملاً یکسانی با هدفون های سیمی با قیمت مشابه وجود ندارد ، اما با این وجود AirPods تجربه شنیدن چشمگیری را ارائه می دهد.

AirPod ها EarPod های مجهز به رعد و برق را که با آیفون های اخیر همراه هستند ، از نظر کیفیت صدا از آب خارج می کنند. EarPods در مقایسه با AirPods که به طور نسبی با انرژی زیاد سر و صدا می کند ، یک تجربه صوتی و نازک را ارائه می دهد.

به روشنی ، این نوع تفاوت عملکرد کاملاً قابل توجیه است که AirPod ها بیش از پنج برابر EarPod ها دارند ، اما دانستن همه اینها اطمینان بخش است.

قابلیت اتصال

از نظر تاریخی ، این اتصال کمی از کیف های مخلوط با هدفون های بلوتوث در آیفون ها بوده است.

متوجه شده ایم که بعضی از آنها فقط با روشن شدن به طور خودکار متصل می شوند ، در حالی که دیگران به شما نیاز دارند هر بار در منوی بلوتوث تلفن خود فرو بروید.

در مقابل ، AirPod ها یک رویا هستند.

بررسی AirPods اپل

اعتبار تصویر: TechRadar

به راحتی کافیست قاب AirPods را در کنار تلفن خود باز کرده و سپس گزینه ای را که در صفحه تلفن شما قرار دارد برای جفت کردن آنها انتخاب کنید.

خود AirPod ها با خوشحالی هر بار که آنها را در گوش خود قرار می دهید به طور خودکار جفت می شوند و هنگام بیرون آوردن هر دو به طور خودکار قطع می شوند.

البته ، کاربران اندروید مدتی است که از لذت جفت شدن NFC لذت می برند و AirPods هنگام جفت شدن با دستگاه های غیر آیفون کاملاً انقلابی احساس نمی کنند. برای جفت شدن باید دکمه جفت شدن بلوتوث روی کیس را فشار دهید ، اما بعد از اتمام این کار تقریباً یکسان عمل می کنند.

سریع ، ساده و رک و پوست کنده فکر می کنیم تمام هدفون های بی سیم باید به این ترتیب کار کنند.

این راحتی در سایر دستگاه های اپل از جمله iPad ها و ساعت اپل.

سیری کنترل می کند

بررسی AirPods اپل

اعتبار تصویر: TechRadar

برخلاف اکثر هدفونهای قابل حمل که امروزه منتشر می شوند ، AirPod ها شامل کنترل از راه دور نیستند.

درعوض ، برای تنظیم میزان صدا و رد شدن از آهنگ ها ، علاوه بر انجام سایر توابع فعال شده با صدا ، تقریباً کاملاً به Siri (فعال شده با یک ضربه سریع سریع روی هر دو جوانه) متکی خواهید بود.

بررسی AirPods اپل

اعتبار تصویر: TechRadar

ما می گوییم “تقریبا” زیرا خارج کردن یک AirPod از یکی از گوش های شما به طور خودکار هر آنچه را گوش می دهید مکث می کند.

این قابلیت مکث بسیار عالی است ، اما ما آرزو می کنیم AirPods فقط یک جفت دکمه داشته باشد تا سایر کارهای معمول پخش موسیقی را انجام دهد.

فقط برای پرش از مسیر یا افزایش میزان صدا ، باید دوبار روی یکی از هدفون ها ضربه بزنید ، هرگز به راحتی و به راحتی استفاده از یک ریموت ساده در خط احساس نمی کنید ، و بدتر از آن ، در ملاing عام احساس خجالت می کنید ، جایی که احتمالاً در آنجا خرج خواهید کرد بیشترین زمان گوش دادن به این هدفون.

AirPod ها به دلیل نحوه سریع و راحت جفت شدن با تلفن شما کوچک و راحت هستند ، اما جای تأسف است که اگر نمی خواهید شبیه به خود باشید نیاز دارید تلفن خود را از جیب خود بیرون بیاورید تا بیشتر کنترل ها را انجام دهد. در اتوبوس با خود صحبت می کنید

خارج از کنترل های موسیقی ، سیری بسیار خوب کار می کند. ما قادر به استفاده از شماره گیری صوتی برای برقراری تماس بودیم ، که به راحتی برای شخصی که با او صحبت می کردیم قابل شنیدن بود و سیری دقیقاً دقیقتر از استفاده از آن در خود تلفن بود – به این معنی که خوب است ، اما بهترین دستیار صوتی آنجا.

عمر باتری

ساقه های بلند که از پایین هر هدفون بیرون زده اند ممکن است حجیم باشد ، اما نکته مثبت این حجم عمده این است که عمر باتری AirPods واقعا عالی است.

به نظر می رسد ادعای اپل در مورد دوام باتری پنج ساعته از AirPods در آزمایشات ما کاملاً دقیق بوده و حتی بهتر از این است که مدت زمان شارژ مجدد آنها با استفاده از کیف شارژ بیشتر باشد ، به این معنی که هر زمان که کم می شود شارژ هرگز دور نیست.

این راحتی که قرار است در آینده با اضافه شدن مورد شارژ بی سیم که به شما امکان می دهد AirPods خود را به صورت بی سیم شارژ کنید ، در آینده بهبود یابد.

بررسی AirPods اپل

اعتبار تصویر: TechRadar

کیف شارژ کنونی یک کار عالی در طراحی است. کیس را از طریق درگاه لایتنینگ آن شارژ می کنید و پس از شارژ کامل ، کیس قدرت کافی برای شارژ کامل AirPods را بیش از چهار بار دارد.

یک LED کوچک در زیر درب کیف شارژ به رنگ قرمز یا سبز روشن می شود تا وضعیت شارژ AirPods را نشان دهد و می توانید درب را در نزدیکی تلفن جفت شده باز کنید تا ببینید میزان شارژ نسبی هر دو روی صفحه ظاهر می شود.

به طور خلاصه ، عمر باتری AirPods عالی است و بسیار بهتر از رقبا است. فقط شرم آور است که آنها مجبور شده اند برای جا دادن باتری آنقدر بزرگ شوند.

خوشمان آمد

روند جفت سازی نسیم است و ما از نحوه جفت شدن خودکار AirPods بدون نیاز به رفتن به منوی تنظیمات بلوتوث بسیار راضی بودیم. ای کاش جفت شدن هدفون های بلوتوث دیگر با دستگاه های اپل به همین راحتی بود.

کیفیت صدا بهترین کیفیتی است که از جفت هدفون با مارک اپل شنیده ایم.

میکروفون های داخلی صدای شما را بلند و واضح بلند می کنند و به اندازه تلفن برای استفاده از Siri مناسب هستند.

بررسی AirPods اپل

اعتبار تصویر: TechRadar

دوست نداشتیم

بزرگترین مشکل AirPods اعتماد بیش از حد به سیری برای کنترل پخش موسیقی است ، و اگرچه سیری در طول سالها توانایی بسیار بیشتری پیدا کرده است ، اما سخت است که بتوان گفت که این وسیله ایده آل برای کنترل موسیقی در حال حرکت است ، جایی که شما احتمالاً بیشترین زمان را صرف گوش دادن به هدفون فوق العاده قابل حمل خود خواهید کرد. فقط به اندازه کافی پاسخگو نیست که بتوانید به طور قابل اعتماد استفاده کنید.

ما عاشق داشتن یک ریموت داخلی با هدفون شده ایم و مجبوریم تلفن خود را به طور مداوم بیرون بیاوریم تا به مسیر بعدی برویم ، احساس یک گام به عقب است.

ما همچنین می خواهیم یک سر سیلیکون ببینیم که بتوانیم آن را تغییر دهیم تا بهترین مناسب برای گوش هایمان باشد. پلاستیک سخت فقط به اندازه کافی احساس امنیت نمی کند.
AirPods نیز حجیم تر از آن چیزی است که ما می خواهیم و مانند گذشته محصولات اپل احساس مد نمی کنند.

حکم نهایی

چیزهای زیادی در مورد AirPods وجود دارد که ما آنها را دوست داریم. آنها عالی به نظر می رسند ، عمر باتری و سرعت شارژ آنها در اطراف مسابقه دور است و نمی توان بیش از حد بدون درز بودن فرآیند جفت شدن را بیان کرد.

اما در نهایت AirPods ناامید کننده است زیرا سایر گوشی های بلوتوث به شما امکان می دهند موسیقی خود را سریعتر و راحت تر کنترل کنید. سیری با یک ریموت اختصاصی در خط مطابقت ندارد و مجبور است که برای کنترل موسیقی به طور مداوم تلفن خود را از جیب خود بیرون بیاورد ، ضد تولید است.

از این واقعیت که این یک جفت هدفون گران قیمت هستند دور نیست و با این نوع پول فکر می کنیم محصولات بهتری را می توانید در جای دیگر پیدا کنید.

بررسی اصلی توسط Jon Porter.

به جایگزینی نیاز دارید؟

بهترین هدفون بی سیم واقعی
اگر دنبال بهترین هدفون های بی سیم هستید ، احتمال بسیار خوبی وجود دارد که Apple AirPods محصولی برای شما نباشد. برای بسیاری از افراد ، گزینه هایی وجود دارد که کیفیت صدای بهتر و ویژگی های بیشتری را برای کنترل موسیقی شما ارائه می دهند. تمام توصیه های برتر ما را اینجا ببینید!

بهترین گوشی های بی سیم
اگر به طور کامل تصمیم به تهیه گوشی های بی سیم واقعی ندارید – و این قابل بخشش است زیرا در این زمینه فقط در ازای دو عملکرد قابل توجه و فقدان عمر باتری ، فقط دو مورد را فدا می کنید – نگاهی به راهنمای ما برای بهترین هدفون های بلوتوث “معمولی” بیندازید.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbet-girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme