[ad_1]

علیرغم راه اندازی مجدد آن در سال 2007 ، Hulu همه کاره همچنان محبوبیت خود را از دست می دهد. آمار ثبت نام در هر سه ماه چند میلیون افزایش می یابد ، و این پلتفرم اکنون سرویس پخش تلویزیونی شماره یک آمریکا با بیش از چهار میلیون اشتراک است – با شکست دادن Sling و YouTube TV به بالاترین مقام محبوب. و اگر می خواهید به جمع بپیوندید ، ما به شما کمک می کنیم برنامه های Hulu و قیمت های موجود امروز را کشف کنید.

مالکیت کامل Hulu توسط کمپانی والت دیزنی قطعاً کمک کرده است. این محتوای محبوب FX را به سیستم عامل وارد کرده است و اجازه داد که Hulu در کنار دیزنی پلاس به عنوان بخشی از بسته های اشتراک بسیار با ارزش خود ، که طیف گسترده ای از محتوای زنده و درخواستی ، بهترین معاملات و توانایی خدمات VOD واگرا را همه در یک مکان متحد کنید.

و اگرچه Netflix در مقایسه با 36 میلیون فرد عجیب و غریب Hulu با نزدیک به 75 میلیون مشترک آمریکایی همچنان به تسلط خود در بازار ادامه می دهد ، سهم بازار سابق به تدریج در حال از بین رفتن است.

اوه ، و سلاح مخفی آنها؟ یک بسته نرم افزاری مسخره انگیز وسوسه انگیز که ترکیبی از Hulu ، Disney Plus و ESPN + است فقط با قیمت 12.99 دلار.

از آنجا که به نظر می رسد تعداد خدمات پخش جریانی روز به روز افزایش می یابد ، ما از نظر هزینه و برنامه های اشتراک ، مقایسه قیمت ها و برنامه های Hulu با سایر بازیکنان اصلی بازار را انجام می دهیم.

قیمت ها و برنامه های هولو: راهنمای سریع شما

هزینه کردن ماهیانه 5.99 دلار برای مشترک شدن ، Hulu یکی از کمترین ورودی ها را برای کتابخانه عمیق محتوای VoD خود فراهم می کند. اگر Live TV را نیز می خواهید ، تقریباً می توانید به آن دسترسی داشته باشید 70 کانال کابل تلویزیونی زنده با 54.99 دلار یک ماه ، که شامل NBC ، A&E ، VICE ، Animal Planet و The CW است.

همانطور که در زیر ذکر شده است ، خدمات اضافی را می توان با پرداخت هزینه ماهانه اضافی در نظر گرفت:

 • هولو (بدون تبلیغات) – 6 دلار *
 • Hulu + تلویزیون زنده (بدون تبلیغات) – 6 دلار *
 • صفحه های نامحدود – 9.99 دلار
 • پیشرفته Cloud DVR – 9.99 دلار
 • صفحه های نامحدود + DVR پیشرفته – 14.99 دلار
 • افزونه سرگرمی – 7.99 دلار
 • افزودنی Español – 4.99 دلار
 • HBO Max – 14.99 دلار
 • سینماکس – 9.99 دلار
 • زمان نمایش – 10.99 دلار
 • Starz – 8.99 دلار

* تبلیغات در پخش زنده تلویزیونی باقی خواهد ماند ، در حالی که تعداد معدودی از نمایش ها مانند “چگونه با قتل خود را کنار بگذاریم” به دلیل مشکلات حقوق ، توسط تبلیغات علامت گذاری می شوند.

دوره آزمایشی رایگان Hulu

همانطور که گفتیم و شما قبلاً به خوبی آگاه خواهید بود ، سرویس های جریان بالقوه زیادی وجود دارد – چه از نظر کاتالوگ های درخواستی و چه از طریق قطع بیش از حد سیم.

اما خبر خوب این است که شما می توانید با استفاده از نسخه آزمایشی رایگان سرویس ، به تلویزیون Hulu و Hulu + Live TV بپردازید.

اگر این پلتفرم VoD است که بیشتر شما را علاقه مند می کند ، می توانید 30 روز رایگان لذت ببرید تا ببینید چه پیشنهادی دارد. وقتی صحبت از سرویس تلویزیون زنده Hulu می شود ، یک هفته کامل است.

برای ثبت نام در یک دوره آزمایشی رایگان و شروع به تماشای فوری ، به این لینک بروید و آن را از آنجا بگیرید.

هولو

04.30 اعتبار تصویر: Hulu

قیمت های Hulu چگونه با Netflix مقایسه می شوند؟

هزینه پایین هولو برای محتوای درخواستی همیشه دشوار بود. ارزانترین برنامه Netflix 8.99 دلار است و فقط یک جریان را فراهم می کند – برای دریافت دو جریان معادل Hulu (با کیفیت HD) که Hulu با هزینه ناچیز 5.99 دلار ارائه می دهد ، باید 13.99 دلار بپردازید. 17.99 دلار برای Netflix Premium بپردازید ، و حداکثر تعداد چهار جریان و حتی محتوای واضح تر با کیفیت Ultra HD را فراهم می کند.

اگر یک خانوار بزرگ با سلیقه تماشای متفاوت دارید و می خواهید نیازهای کابل On Demand و کابل خود را با هزینه بسیار قابل احترامی ترکیب کنید ، لازم است که تلویزیون Hulu + Live را امتحان کنید. ماهانه 54.99 دلار پس از 7 روز استفاده آزمایشی رایگان شما است و می توانید صفحه های نامحدود را با قیمت 9.99 دلار اضافه کنید تا بچه دوستدار رسانه خود را در خانه راضی نگه دارید.

بله ، Hulu در مقایسه با Netflix از نظر کمبود محتوا کوتاهی می کند: غول پخش جریانی تقریباً کمتر از 4000 فیلم دارد تا تقریباً 2500 فیلم Hulu. با این حال ، وقتی صحبت از پخش مستقیم می شود ، Netflix حتی سعی در رقابت با لیست سالم Hulu در کانال های تلویزیونی زنده ندارد.

برای انتخاب به کمک بیشتری نیاز دارید؟ سپس نگاهی به راهنمای اختصاصی Hulu vs Netflix بیندازید.

قیمت های Hulu چگونه با Amazon Prime Video مقایسه می شوند؟

یک حساب آمازون پرایم ماهانه 12.99 دلار یا در صورت پرداخت هزینه سالانه 9.92 دلار به شما پس می دهد.

برای کسانی که فقط به دنبال سرگرمی هستند ، دسترسی به کتابخانه فیلم و تلویزیون Amazon Prime Video 8.99 دلار است. شما می توانید برای سایر اعضای خانواده خود حساب های جداگانه تنظیم کنید و حداکثر در سه دستگاه جریان داشته باشید ، اما برخلاف افزودنی صفحه های نامحدود Hulu ، گزینه ای برای افزایش این گزینه وجود ندارد.

اگر دانشجو باشید ، آمازون با افتخار می تواند اعتبار “مقرون به صرفه ترین خدمات VoD” خود را بیش از Hulu داشته باشد. با اشتراک سالانه ، به Amazon Prime Video و حافظه پنهان آن با بیش از 18000 فیلم ، به علاوه تلویزیون ، موسیقی نامحدود و بیشتر دسترسی پیدا می کنید که با درآمد 4.92 دلار در ماه کار می کند – و این بعد از 6 ماه آزمایشی رایگان است!

در مورد پیشنهادات زنده تلویزیونی؟ کانال های آمازون انتخاب خوبی را ارائه می دهد که می تواند به صورت جداگانه به حساب شما اضافه شود ، اما برای این کار شما باید عضو Amazon Prime باشید. هزینه کانال ها بین 0.99 دلار در ماه (لیست) و 28.99 دلار (NBA League Pass) است که میانگین آن در حدود 7 دلار است. اگر می خواهید گستردگی کابل را تکرار کنید و بانک را نشکنید ، Hulu + Live TV بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

دیزنی +

04.30 اعتبار تصویر: دیزنی پلاس

قیمت هولو چگونه با دیزنی پلاس مقایسه می شود؟

دیزنی پلاس کتابخانه ای جامع از محتوای دیزنی را در اختیار مخاطبان قرار می دهد ، که همچنین شامل خروجی های پیکسار ، مستندهای نشنال جئوگرافیک ، تمام فصلی است که قبلاً از سیمپسونها ، حق رای دادن به جنگ ستارگان و برنامه های اصلی مانند ماندالوریان پخش شده بود.

در حالی که دامنه گسترده تر Hulu و محتوای بزرگسالان (TV-MA و R-Rated) بیشتر است ، Disney Plus عمدتا خانواده ها را هدف قرار می دهد ، بدون اینکه محتوایی بیش از PG-13 باشد. این یک دلار گرانتر از برنامه اولیه Hulu است ، اما اگر اشتراک سالانه 69.99 دلار را خریداری کنید (اساساً دو ماه در سال به شما رایگان می دهد) حداقل هزینه آن کمتر است. اگر طرفدار مارول ، جنگ ستارگان یا ویژگی های انیمیشن نیستید ، ممکن است جذابیت آن محدود باشد ، زیرا در حال حاضر فقط 600 فیلم در آن نگهداری می شود ، که بسیار کمتر از Hulu است. اما مخاطبان آن به تدریج در حال گسترش هستند زیرا عناوین بالغ تری را اضافه می کنند – به عنوان مثال برادوی با همیلتون و مستندات Road Trip مواجه می شود.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، Disney Plus دارای یک طیف دلپذیر از بسته های اشتراک است که همراه با سیستم عامل خود با Hulu و ESPN + بسته شده است. این مبلغ ماهیانه 12.99 دلار برای برنامه ای است که شامل Hulu با پشتیبانی تبلیغات و 61.99 دلار برای بسته نرم افزاری در Hulu با Live TV است. هرکدام از گزینه ها را که انتخاب کنید ، از این طریق صرفه جویی زیادی خواهید کرد ، به جای اینکه اگر تصمیم بگیرید برای هر سیستم عامل به صورت جداگانه ثبت نام کنید.

اشتراک های Hulu چگونه با YouTube TV مقایسه می شوند؟

هزینه اشتراک YouTube TV اکنون 10 دلار بالاتر از Hulu + Live TV با 64.99 دلار است اما شامل حداقل بیست کانال اضافی است. برخی از آنها به وضوح در ترکیب Hulu غایب هستند: به عنوان مثال ، Comedy Central ، MTV ، شبکه MLB و PBS.

مانند Hulu ، YouTube TV اغلب در هنگام On Demand و محتوای پخش جریانی مستقیم تبلیغات دارد ، اما برخلاف Hulu ، گزینه ای برای محدود کردن فرکانس این موارد وجود ندارد. هر دو دارای انتخاب سالم کانال های ورزشی ، خبری و سرگرمی هستند و با پرداخت هزینه اضافی به شما امکان می دهد شبکه های ممتازی مانند Showtime ، Cinemax و HBO Max را در آن قرار دهید.

اگرچه حداکثر به 3 جریان همزمان محدود می شوید ، اگر تلویزیون تلویزیون شما است ، YouTube TV با ذخیره سازی رایگان DVR ابر نامحدود پیشنهاد خوبی می دهد. دیگر هرگز از از دست دادن نمایش های موردعلاقه خود که 90 روز قبل از حذف در کتابخانه شما باقی مانده است ، ترس خواهید داشت.

معاملات Hulu چگونه با HBO Max مقایسه می شوند؟

اگر HBO Max را در نظر دارید ، برای برنامه نویسی می روید و نه برای پس انداز. آخرین پلتفرم VOD این شبکه ، با همکاری WarnerMedia ، به مشترکین امکان می دهد به کاتالوگ پشتی فیلم ها و نمایش های تلویزیونی با کیفیت (شامل Euphoria ، Game of Thrones ، Westworld و The Sopranos) و محتوای استودیوهای مانند Studio Ghibli و Warner Brothers دسترسی پیدا کنند. – در نتیجه به ما فیلمهایی از دنیای DC ، انیمیشن برنده جایزه و تمام فصول تئوری انفجار بزرگ و دوستانمان خدمت می کنیم.

این کتابخانه با بیش از 10 هزار عنوان فیلم و تلویزیون ، دارای کیفیت عالی است و مقدار در اینجا ، که قیمت نسبتاً بالای ماهانه 14.99 دلار را توجیه می کند. می توانید به طور همزمان به سه دستگاه جریانی کنید و اگرچه بیشتر محتوا در حال حاضر فقط با کیفیت HD در دسترس است ، برنامه هایی برای ارائه 4K HDR به زودی وجود دارد.

HBO Max برای هر فیلم و تلویزیون مورد احترام به خود ، پیشنهادی دلخراش است و بسیار متنوع تر از پسر عموی HBO Now آن است. با این حال ، ممکن است برای کسانی که به دنبال تکرار بی درنگ تجربه پخش زنده کابل Live TV هستند ، مناسب نباشد ، جایی که Hulu + Live TV با 60 کانال به علاوه در آن برتری دارد.

به دنبال بهترین های هر دو جهان هستید؟ می توانید HBO Max را از طریق Hulu به عنوان یک افزونه Premium و با همان قیمتی که مستقیماً خریداری کرده اید ، خریداری کنید.

اطلاعات بیشتر در این مورد:

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ثبت نام در Hulu را در اینجا بیابید. اگر هنوز مطمئن نیستید که این گزینه ایده آل برای شما است یا خیر ، ما همچنین بهترین خدمات پخش تلویزیونی فعلی را با جزئیات بیشتر مقایسه کرده ایم.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir