بسته های تلویزیون Sling و قیمت: هزینه معاملات شما در سال 2020 را ببینید

[ad_1]

Sling TV اولین پلتفرم پخش مستقیم زنده و برتر از بازار بود که با تحسین “بهترین” از انتشارات مصرف کننده در سراسر کشور روبرو شد و به گزینه ای ایده آل برای کابل تبدیل شد. ممکن است اخیراً عنوان خود را به عنوان مشترک ترین سرویس تلویزیون زنده آمریکا در Hulu واگذار کرده باشد ، اما همچنان یک شرکت کاملاً مقرون به صرفه و متمرکز بر مشتری است – و ما در اینجا هستیم تا به شما در کشف بهترین بسته های تلویزیون Sling و قیمت کمک کنیم. امروز در دسترس است

به دنبال ویروس کرونا ویروس ، تلویزیون اسلینگ به بینندگان سراسر آمریکا دسترسی کاملاً رایگان به هزاران ساعت محتوای سرگرمی و اخبار فوری را ارائه داد ، کاری که همچنان ادامه دارد (در این مورد بیشتر در زیر).

محبوبیت تلویزیون اسلینگ از تمرکز آن بر روی انعطاف پذیری و مقرون به صرفه بودن ناشی می شود. شما می توانید از بین سه بسته اصلی انتخاب کنید و انتخاب کنید “اضافی” را با یک هزینه اضافی در اختیار داشته باشید. این موارد از بسته های نرم افزاری عمومی مانند Sports Extra ، افزایش فضای ذخیره سازی Cloud DVR و کانال های پرطرفدار مانند Showtime ، Starz و Epix است. دامنه کافی برای انجام معاملات تلویزیونی Sling برای شما مناسب است – خواه دنبال تنوع باشید ، خواه ارزش زیادی داشته باشید یا کمی از هر دو.

با توجه به اینکه سرویس های VOD رقیب مانند HBO Max و Disney Plus نیز ذره ای از پای تلویزیون پخش می کنند ، ما در حال بررسی چگونگی مقایسه قیمت و معاملات تلویزیون Sling با سایر سیستم عامل های مورد تقاضا و بازار پخش مستقیم تلویزیون هستیم ، بنابراین شما می توانید اطمینان داشته باشید که دلارهای سرگرمی آنلاین شما به خوبی هزینه می شوند.

قیمت تلویزیون اسلینگ: هزینه بسته ها چقدر است؟

دو بسته اصلی تلویزیون Sling وجود دارد: Sling Orange و Sling Blue. قیمت هر دوی آنها 30 دلار در ماه است (ماه اول فقط 20 دلار است) ، اما پیشنهادات آنها کمی متفاوت است.

علاقه مندان به ورزش بهترین استفاده از Sling Orange است که شامل سه کانال ESPN و Motortrend است ، در حالی که Sling Blue شامل National Geographic ، طیف وسیعی از پیشنهادات NBC و فاکس نیوز است (اگرچه دو مورد آخر فقط در بازارهای منتخب موجود است – اینجا را بررسی کنید). اگر تعداد کانال های بیشتری می خواهید ، برخی از شبکه های محلی و sports ، شما می توانید بسته Sling Orange + Blue را با قیمت 45 دلار در ماه (35 دلار برای ماه اول) انتخاب کنید.

طرفداران ورزش و کسانی که کودکان خردسال دارند بهترین خدمات توسط Sling Orange ارائه می شود که شامل ESPN ، Motortrend ، Nick Jnr است. و کانال دیزنی در میان صفوف خود. اما اگر اهل درام و مستندهای تلویزیونی عالی هستید ، Sling Blue با National Geographic ، Discovery ، SyFy و FX ایده آل است (دومی در ابتدا Sons of Anarchy ، American Horror Story و موارد دیگر را پخش می کرد). اگر تعداد بیشتری کانال ، برخی شبکه های محلی ، اخبار می خواهید و تحت پوشش ورزشی ، می توانید بسته Sling Orange + Blue را با قیمت 45 دلار در ماه انتخاب کنید (نرخ مقدماتی گهگاه به 35 دلار کاهش می یابد).

پس از انتخاب بسته اصلی ، موارد اضافی زیر را می توانید برای هزینه ماهانه ذکر شده اضافه کنید:

  • کل تلویزیون – 20 دلار
  • افزایش فضای ذخیره سازی DVR – 5 دلار
  • Sports Extra – 10 دلار
  • کمدی اضافی – 5 دلار
  • کودکان اضافی – 5 دلار
  • اخبار اضافی – 5 دلار
  • شیوه زندگی اضافی – 5 دلار
  • هالیوود اضافی – 5 دلار
  • Heartland Extra – 5 دلار
  • 4 معامله اضافی – 12 دلار

Total TV Deal بسته به موارد اضافی ذکر شده در بالا ، پس انداز زیادی را برای علاقه مندان به تلویزیون تضمین می کند (25 دلار تخفیف در ماه).

طیف وسیعی از کانالهای a-la-carte و مینی پکیج های بین المللی نیز موجود است ، بنابراین می توانید صف خود را با کانال های برتر مانند Showtime و UP Faith and Family شخصی سازی کنید یا محتوای چینی ، برزیلی و ایتالیایی را با قیمت های بین 5 دلار انتخاب کنید. و 10 دلار

نحوه تماشای تلویزیون Sling کاملا رایگان است

این یک روش بی شرمانه برای تشویق مردم به آزمایش سرویس یا یک عمل خیرخواهانه واقعی باشد ، Sling TV دارای بیش از 5000 فیلم و نمایش تلویزیونی است که هر زمان که بخواهید می توانید به صورت رایگان تماشا کنید. و این فقط دو کانال AMC جدید اضافه شده است: IFC Films Picks ، و اندکی خاموش توسط IFC ، که شامل فیلم های مستقلی مانند بیزانس و کمدی های فرقه ای مانند پرتلندیا است.

خوب ، بنابراین قسمت عمده محتوای اینجا – بیش از 3000 ساعت – بسیار جذاب نیست. اما گاه به گاه Sling قسمت هایی از برنامه های تلویزیونی با کیفیت مانند Rick and Morty و American Gods را در کنار یک سری کلاسیک بنافید مانند 3rd Rock from the Sun و 21 Jump Street اضافه می کند. به علاوه ، با خیلی زیاد فیلم های موجود ، به احتمال زیاد چیزی متناسب با نیازهای شما برای تماشا وجود دارد – به ویژه اگر در یک مشاهده راحت بدون فکر باشید ، زیرا این فیلم مملو از فیلم های اکشن سرگرم کننده گنگ و فیلم های ترسناک شاد و ناخوشایند است.

هیچ کارت اعتباری یا ثبت نامی لازم نیست ، شما فقط به وب سایت Sling مراجعه کرده و شروع به تماشای آن می کنید ،

تلویزیون اسلینگ

04.30 اعتبار تصویر: تلویزیون اسلینگ

قیمت تلویزیون اسلینگ چگونه با نت فلیکس مقایسه می شود؟

قرار دادن تلویزیون Sling در برابر نت فلیکس کمی شبیه مقایسه سیب و … کدو سبز است. Netflix بدون شک جریان بر روی تقاضا نیست. این مبلغ ماهانه فقط 8.99 دلار برای برنامه Basic آن است ، دارای انبوه گسترده ای از نمایش های فیلم و تلویزیونی است و برنامه های اصلی مهیجی را تولید می کند.

اما اگر به دنبال یک جایگزین مناسب برای کابل هستید ، هیچ رقابتی وجود ندارد. Sling TV با پرداخت 30 دلار در ماه ، حداقل 33 كانال را ارائه می دهد – در صورت انتخاب Sling Blue – حدود 50 كانال – كه شامل Comedy Central ، CNN و Epix Drive-In است. در حالی که تمرکز این سرویس ممکن است بر روی برنامه نویسی مستقیم باشد ، تلویزیون Sling انتخاب سالم محتوای فوری در دسترس را ارائه می دهد. با استفاده از سرویس Cloud DVR دیگر می توانید تجربه درخواستی را تقلید کنید: ضبط حداکثر 10 ساعت برنامه رایگان یا 50 ساعت با 5 دلار اضافی در ماه. ایده آل برای کسانی که زندگی آنها با برنامه تلویزیونی متناسب نیست.

قیمت بسته تلویزیون Sling چگونه با Amazon Prime Video مقایسه می شود؟

اگرچه تلویزیون اسلینگ خود را به عنوان “یک تلویزیون a la carte” تعریف می کند ، اما شاید برچسبی باشد که برای Amazon Prime Video مناسب تر باشد.

علاوه بر انبوه فیلم های درخواستی و نمایش های تلویزیونی با قیمت 12.99 دلار در ماه – اگر 119 دلار برای اشتراک سالانه بپردازید ، کمتر است – می توانید از بیش از 100 کانال جداگانه انتخاب کنید *. بنابراین اگر بخواهید به یک کتابخانه فیلم گسترده دسترسی داشته باشید ، اما همچنین به ژانر یا شبکه تلویزیونی خاصی اختصاص دارد ، Prime بسیار ایده آل است.

با این حال ، اگر تصمیم دارید بیش از تعداد انگشت شماری کانال اضافه کنید ، با هزینه متوسط ​​هر دلار 7 دلار ، صورتحساب ماهانه شما سریع افزایش می یابد. اگر به دنبال تکرار تجربه کابل چند کاناله هستید اما با هزینه کم ، تلویزیون Sling همچنان بهترین گزینه شما است.

* برای افزودن کانال های آمازون ، شما باید یک مشتری کامل Amazon Prime باشید – و نه فقط Amazon Prime Video.

04.30 اعتبار تصویر: دیزنی پلاس

برنامه های تلویزیون اسلینگ چگونه با دیزنی پلاس مقایسه می شوند؟

دیزنی پلاس شگفت انگیزی است که قیمت پایین آن باعث می شود کمی سوت بزنید. علاوه بر کاتالوگ گسترده گسترده شرکت ، این پلتفرم شامل اسپین آف The Star Mandalorian ، مستندهای National Geographic و محتوای انحصاری دیزنی + مانند نسخه پخش شده نمایش همیلتون است. قیمت متوسط ​​دیزنی پلاس و جذابیت گسترده کرایه خانوادگی آن تنها دو دلیل است که ممکن است سرویس های معتبرتر متوجه کاهش سهم بازار شوند.

در Disney Plus به طور مستقیم در سایت خود ثبت نام کنید

بله ، دامنه محتوای + دیزنی با فقط بیش از 600 فیلم و نمایش تلویزیونی محدود است. این گزینه تلویزیونی زنده ، حتی پخش مستقیم کانال دیزنی خود را ندارد ، در حالی که تلویزیون Sling امکان دسترسی به کانالهای متعدد وابسته به شرکت را فراهم می کند (به عنوان مثال Freeform).

دیزنی پلاس شاید پیش از جذابیت محدودکننده خود برای خانواده هایی که فرزندان کمتری دارند ، بسته ای را جمع آوری کرده است که محتوای آن را با تبلیغات Hulu و ESPN با قیمت 12.99 دلار در ماه متحد می کند. اگرچه تنها تلویزیون زنده ای که دریافت خواهید کرد ، ورزش است ، اما شما می توانید از tweens ، بزرگسالان نوستالژیک دلجویی کرده و از محتوای پخته تر Hulu (که برخلاف Disney + ، شامل برنامه های دارای درجه R و TV-MA است) لذت ببرید.

بسته های تلویزیون Sling چگونه با Hulu مقایسه می شوند؟

هر دو Hulu و Sling TV برنامه های زنده زیادی را با هزینه نسبتاً کم دارند ، با Sling Orange امکان دسترسی به بیش از سی کانال را با قیمت بسیار مقرون به صرفه 30 دلار در ماه فراهم می کند. بسته اصلی Hulu + Live TV 54.99 دلار است ، اما بیش از دو برابر تعداد شبکه ها را ارائه می دهد. حتی اگر تصمیم دارید Sling Orange + Blue را با قیمت 45 دلار خریداری کنید ، Hulu بالاترین نسبت کانال ها را به دلارهای درآمدزایی دارد – به صورت ناچیز.

این یک چیز نزدیک است. تلویزیون Sling با داشتن قیمت مناسب ، انعطاف پذیری “a la carte” و انتخاب بالقوه 200 کانال در مقایسه با بیش از 80 ، از Hulu پیشی می گیرد. اما ، اگر کیف پول شما فشار بیشتری را تحمل کند ، Hulu از نظر ارزش پول برنده می شود ، هزاران فیلم OD و مجموعه تلویزیونی Hulu Original مانند Monsterland ، Normal People و The Great ، علاوه بر قابلیت های تلویزیونی زنده. برای اطلاعات بیشتر می توانید در مورد قیمت ها و بسته های اشتراک Hulu اطلاعات بیشتری کسب کنید.

بسته های تلویزیون Sling چگونه با YouTube TV مقایسه می شوند؟

اگر توانایی تهیه آن را دارید ، YouTube TV دارای فاکتور “Wow” است – گرچه بیش از دو برابر قیمت اشتراک تلویزیون Sling پایه با 64.99 دلار در ماه. با این وجود ، همراه با 90 کانال پر زرق و برق که پوشش ورزشی کافی را تسهیل می کنند ، همچنین فضای ذخیره سازی نامحدود DVR دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد نمایش هایی را برای محتوای قلب خود ضبط کنید (اگرچه بعد از نود روز حذف می شوند). در مقابل ، تلویزیون Sling با پرداخت 5 دلار حداکثر 50 ساعت فضای ذخیره سازی را فراهم می کند. اما از طرف مثبت ، محتوا فقط درصورتی که بیش از حد مجاز باشد پاک می شود.

اگر به دنبال گزینه ای جامع تر هستید و از پرداخت دو برابر آن بیزارید ، YouTube TV شما را راضی نگه می دارد. شما می توانید به ده ها کانال بیشتر از بسته های Sling Blue و Orange دسترسی داشته باشید و یکی از بهترین خدمات DVR موجود را بدست آورید ، علاوه بر این شما می توانید کلاچ کانال های Premium مانند HBO Max مورد احترام را که البته متاسفانه در دسترس نیست ، قرار دهید به عنوان یک اضافی از طریق تلویزیون اسلینگ.

قیمت تلویزیون اسلینگ چگونه با HBO Max مقایسه می شود؟

HBO Max هنگامی که در ماه مه سال جاری آغاز به کار کرد ، این برنامه را با هم متحد کرد و برنامه های اغلب پیشگامانه HBO را با انبوه محتوای WarnerMedia و موارد دیگر متحد کرد تا بیش از 10 هزار ساعت سرگرمی با شکوه ارائه دهد.

برخلاف تلویزیون اسلینگ ، هیچ پخش جریانی مستقیم ، کانال های اضافی و اضافی ارائه نمی دهد. این یک VOD نسبتاً پر هزینه با قیمت 14.99 دلار در ماه است ، اما این سیستم عامل کاملاً هیجان انگیز است و پر کننده نیست. شما کاتالوگ تحسین برانگیز HBO از نمایش های تلویزیونی ، بازی تاج و تخت ، Six Feet Under ، Westworld و Succession را در میان آنها ، سنگهای انیمیشن Studio Ghibli ، هر فصل از Friends و The Big Bang Theory و بلاک باسترهای جهانی DC مانند برنده جایزه دریافت می کنید. بذله گو بنابراین تمام مواد اضافی برای معادل در خواست یک ساندا بستنی.

هرچند این یک پیشنهاد کاملاً ضد و نقیض به تلویزیون Sling است – خصوصاً پس از حذف HBO به دلیل اختلاف قرارداد از آن سیستم عامل به عنوان یک افزودنی. تلویزیون Sling تجربه کابل را با بودجه تکرار می کند و 30+ کانال تلویزیونی زنده را با هزینه 30 دلار در ماه به اتاق جلویی شما می آورد. هیچ گزینه مشابهی برای پخش زنده با HBO Max وجود ندارد. اما از نظر گستردگی و کیفیت کتابخانه درخواستی از Sling برتر است. اگر می خواهید یک تجربه تماشای تلویزیونی راحت تر داشته باشید که بانک را بشکند و با فعالیت های ورزشی زیاد ، Sling احتمالاً برای شما مناسب است. اما اگر می خواهید تماشای درام های بی نظیر تولید شده و نمایش های تلویزیونی را برپا کنید ، در واقع رقابت زیادی وجود ندارد.

اطلاعات بیشتر در این مورد:

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ثبت نام در Sling را در اینجا بیابید. اگر هنوز مطمئن نیستید که این گزینه ایده آل برای شما است یا خیر ، ما همچنین بهترین خدمات پخش تلویزیونی فعلی را با جزئیات بیشتر مقایسه کرده ایم.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbet-girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme