بهترین سازندگان وب سایت برای عکاسان در سال 2020

[ad_1]

بهترین سازندگان وب سایت برای عکاسان به شما این امکان را می دهد تا وب سایتی ایجاد کنید که غنی از تصاویری باشد که به راحتی برای کاربران مدیریت و نمایش داده شوند.

تعداد زیادی از سازندگان وب سایت به شما کمک می کنند تا تنها با چند کلیک یک وب سایت ایجاد کنید ، اما همه آنها در جهت کمک به عکاسان نیستند – کسانی که می خواهند گالری های بزرگ و زیبا از تصاویر را به صورت آنلاین نشان دهند.

اگر به دنبال بهترین سازنده وب سایت هستید که به شما در نمایش هرچه بیشتر شیک کار و نمونه کارها کمک کند ، ما چهار بهترین سازنده وب سایت عکاسی را در اینجا به نمایش گذاشته ایم. همه امتیازات بالایی را برای قیمت گذاری ، ویژگی ها ، سهولت استفاده و انتخاب الگویی که برای به دست آوردن نمونه کارها عکس در وب ارائه می دهند ، کسب می کنند.

پس از انتخاب مورد علاقه خود ، به زودی عکس های خود را در برابر مخاطبان بالقوه میلیونی قرار خواهید داد. برخی از سایت ها حتی گزینه هایی برای فروش کپی تصاویر شما از طریق وب به شما می دهند.

در اینجا مواردی ارائه می شود که به نظر ما بهترین سازندگان وب سایت برای عکاسان هستند.

  • آیا می خواهید شرکت یا خدمات شما برای این راهنمای خریدار در نظر گرفته شود؟ لطفاً درخواست خود را با آدرس URL راهنمای خرید در عنوان موضوع به آدرس wish.athow@futurenet.com ایمیل کنید.

وب سایت بعدی خود را با حداقل 12 دلار در ماه بسازید
با ایجاد طراحان کلاس جهانی برای هر مورد استفاده ، الگوهای Squarespace می توانند به برجسته سازی ایده شما در اینترنت کمک کنند. با یکی از بهترین کلاس های وب سایت ما شروع کنید و آن را متناسب با نیازهای خود تنظیم کنید. برای دریافت این قیمت در ارزان ترین بسته از کد اختصاصی Squarespace TECHRADAR10 استفاده کنید. مشاهده معامله

تقسیم کننده

قالب سایت عکاسی نمونه

1. قالب بندی کنید

ساخت نمونه کارها ساده است

دلایل خرید

+رابط کاربری آنلاین تمیز و شفاف+گزینه های وبلاگ و فروشگاه را شامل می شود

دلایل اجتناب از آن

می تواند برای بسیاری از تصاویر گران شود

اگر قبل از هر چیز در سازنده وب سایت خود به دنبال سادگی هستید ، فرمت را بررسی کنید – این ویژگی به اندازه برخی از رقبای خود از ویژگی ها یا گزینه های پیشرفته برخوردار نیست ، اما این بدان معنی است که دردسر کمتری برای شما ایجاد می کند و مدت زمان بیشتری بین ثبت نام شما بیشتر است. برای سایت و گرفتن عکس های آنلاین.

بیش از 60 موضوع مختلف برای انتخاب دارید (به علاوه موارد اضافی اضافی اگر در آن مسیر بروید) ، همه از نظر صفحات ، طرح ها و رنگ ها می توانند سفارشی شوند. هر موضوعی به طور خودکار با دسک تاپ یا موبایل سازگار می شود و می توانید همه اینها را در مرورگر خود پیش نمایش کنید.

همانطور که امیدوارید ، بالا بردن تصاویر در سایت شما ساده است و پس از قرار گرفتن در صفحه ، می توانید آنها را بکشید و در صورت لزوم به موقعیت خود رها کنید. اگر از طرح اصلی الگویی که انتخاب کرده اید راضی هستید – و این الگوها ظاهری حرفه ای و تمیز دارند – در واقع شما می توانید در عرض چند دقیقه آنلاین باشید.

ما همچنین قالب را به دلیل موارد اضافی که به آن اضافه می شود دوست داریم. این پلتفرم به شما امکان می دهد نام دامنه خود را وارد کنید ، یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید و یک وبلاگ اضافه کنید ، با آموزشهای ویدئویی که به طور سخاوتمندانه در اطراف پخش می شوند تا در صورت گیر افتادن به شما کمک کنند. اگر کمی کد نویسی وب سایت را می دانید ، می توانید CSS سایت خود را نیز ویرایش کنید. برای آزمایش سرویس ، یک دوره آزمایشی 14 روزه رایگان در دسترس است.

تقسیم کننده

سایت عکاسی نمونه کربن ساخته شده

2. کربن ساخته شده

ساخته شده با خلاقیت در ذهن

دلایل خرید

+سرگرم کننده و سازنده نمونه کارها بصری+طرح زمینه ها و طرح ها را به راحتی تغییر دهید

دلایل اجتناب از آن

رقبا سفارشی سازی بیشتری را ارائه می دهند

در مقیاس مقدماتی تا پیشرفته ، Carbonmade جایی نسبت به مورد قبلی است ، اما خدمات آن مخصوصاً برای افراد خلاق است – و این بدان معنی است که کار خود را در یک موضوع جذاب دنبال کنید بسیار ساده و در واقع سرگرم کننده نیز است.

شما فقط تعداد انگشت شماری از الگوها را می توانید از بین آنها انتخاب کنید ، بنابراین اگر ترجیح می دهید وقت خود را صرف تحریک انتخاب صدها نفر کنید ، پس Carbonmade شاید برای شما مناسب نباشد. پس از ورود ، سازنده سایت یکی از بهترین گردش های کاری را که مشاهده کرده ایم ، به شما امکان می دهد به راحتی پروژه ها و صفحاتی را ایجاد کنید و تصاویر خود را در سایت بارگذاری کنید.

این یکی از آن رابط هایی است که شما برای استفاده از آن نیازی به کتابچه راهنمای دستورالعمل ندارید. از وضعیت انتشار / منتشر نشده صفحات شما ، تا استفاده از تصاویر کوچک برای پیمایش ، پیکربندی ساده است. تنظیمات سفارشی سازی شما ، مانند گزینه قرار دادن آرم یا نماد ، همگی به خوبی انتخاب شده اند. برخی موارد اضافی زیبا مانند پیام های کربنی (که به شما امکان می دهد با همه افراد علاقه مند به کار خود تعامل داشته باشید) یا امکان اتصال دامنه سفارشی خود را وجود دارد. علاوه بر این ، اگر حساب Dropbox دارید ، می توانید مستقیماً از آنجا پرونده ها را بارگذاری کنید.

شما از طریق ویژگی های پیشرفته ، مانند فروش آنلاین یا صفحاتی با محافظت از رمز عبور ، چیزی پیدا نمی کنید ، اما به هر حال همه به آنها احتیاج ندارند – اگر ترجیح می دهید سایت خود را بالا ببرید ، ظاهر خوبی داشته باشید و سپس به کار خود ادامه دهید عکاسی ، Carbonmade قطعاً ارزش دیدن دارد.

تقسیم کننده

سایت عکاسی نمونه Squarespace

3. مربع

یکی از غول های ساخت سایت

دلایل خرید

+تعداد زیادی قالب عکس صیقلی+سازنده وب سایت نمی تواند آسان تر باشد

دلایل اجتناب از آن

برخی از کاربران به سفارشی سازی بیشتری نیاز دارند

Squarespace یکی از بزرگترین نام ها در ساخت وب سایت است و ده ها قالب درجه یک را برای به دست آوردن نمونه کارهای شما در وب ارائه می دهد. چه بخواهید تصاویر شما در اندازه تمام صفحه نشان داده شوند و چه حالت شبکه ای را ترجیح می دهند ، Squarespace باید متناسب با آن باشد.

تمام برش و تغییر اندازه تصویر برای شما مراقبت شده است ، بنابراین سایت شما در هر نوع دستگاهی عالی به نظر می رسد و در مورد نحوه ارائه تصاویر شما در واقع انعطاف پذیری زیادی وجود دارد. شما می توانید از مارک ، فونت و رنگ خود استفاده کنید یا از پیش فرض هایی که Squarespace به شما می دهد استفاده کنید.

برای محافظت از تصاویر ، این پلتفرم به شما امکان می دهد تا از برخی صفحات گالری با رمز عبور محافظت کنید ، و اگر لازم است متن در کنار تصاویر خود جریان داشته باشد ، انجام این کار نیز ساده است. در صورتی که بخواهید راهی برای برقراری ارتباط با مشتری ایجاد کنید ، جاسازی فرم تماس فقط چند دقیقه طول می کشد.

همه چیز از طریق یک رابط جذاب مرورگر وب قابل مدیریت است و همچنین می توانید در صورت نیاز تصاویر را از یک برنامه iOS اضافه و حذف کنید. به راحتی می توان فهمید که چرا Squarespace یکی از محبوب ترین سازندگان وب سایت است و به خوبی برای عکاسان مناسب است.

تقسیم کننده

سایت عکاسی نمونه غوطه وری

4. غرق

نتایج فوری و بدون دردسر

دلایل خرید

+سریع بلند شوید و بدوید+رابط کاربری ساده و ظریف

دلایل اجتناب از آن

انتخاب محدود الگوها

Dunked طیف وسیعی از الگوها یا عمق ویژگی های مشابه برخی از رقبای خود را ندارد ، اما راه اندازی همه چیز واقعاً ساده و واقعاً سریع است. به الگوها در صفحه اصلی نگاهی بیندازید – اگر هرکدام را دوست دارید ، به Dunked سر و صدا دهید.

همانند اکثر سرویس های مشابه ، شما یک رابط اصلی کشیدن و رها کردن برای قرار دادن تصاویر خود در مکان مناسب دارید. در صورت نیاز ، تصاویر را می توان به صفحات و دسته ها تقسیم کرد ، بنابراین چه بخواهید تمام حرفه خود را بصورت آنلاین و یا فقط با چند گزینه انتخاب کنید ، Dunked این امکان را فراهم می کند.

حتی اگر انتخاب الگوها گسترده ترین نیست ، همه آنها برای سازگاری با صفحه نمایش های هر اندازه طراحی شده اند و اگر کمی CSS بلد باشید می توانید جنبه های مختلف طراحی سایت را تغییر دهید – فقط انتظار ندارید که مقدار زیادی از کمک فراتر از اصول اولیه رنگ و فونت. تغییرات را می توان در هر زمان اعمال کرد و فقط چند ثانیه طول می کشد.

ما تعادل Dunked را در شروع کار خیلی سریع و بعداً در اختیار شما قرار دادن چند گزینه شخصی سازی دوست داریم. این برای بعضی ها خیلی اساسی خواهد بود ، اما اگر نمی خواهید ساعت ها در مورد چیدمان ها فکر کنید ، کاملاً مناسب شما خواهد بود. می توانید سرویس را به مدت 10 روز رایگان امتحان کنید.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbet-girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme