[ad_1]

اگر به دنبال یک روش سریع و آسان برای افزودن لایه دیگری از امنیت به خانه خود هستید ، ما زنگ هوشمندی مانند Ring Video Doorbell را توصیه می کنیم.

این دستگاه هوشمند هوشمند اما کارآمد ارزان نیست ، بنابراین ما بهترین معاملات و فروش Ring Video Doorbell را که هم اکنون در جریان است ، گردآوری کرده ایم. این شامل بهترین قیمت برای Ring Doorbell کاملاً جدید ، Ring Doorbell Pro و Ring Video Doorbell 3 است.

نه تنها با قرار دادن یک دوربین در ورودی شما ، یک لایه امنیتی اضافی اضافه می کند ، بلکه زنگ درهای زنگ نیز با ارسال یک اعلان به شما در دستگاه های تلفن همراه و هوشمند هر زمان که بازدید کننده دارید ، یک سطح راحتی را ایجاد می کند.

پس از ورود شخصی ، می توانید از درب ورودی خود بیرون نگاه کرده و از راه دور وی را ببینید و حتی با بازدیدکنندگان صحبت کنید. نکته جالب در مورد این نوع فن آوری این است که می توانید ببینید چه کسی درب منزل است حتی وقتی که در خانه نیستید. این به این دلیل است که آنها با دوربین های با کیفیت بالا که هنگام فشار دادن تماس VOIP را آغاز می کنند ، خاموش هستند. اساساً ، در هر مکانی که از برنامه Ring استفاده می کنید می توانید با بازدیدکنندگان ارتباط برقرار کنید.

اگر به نظر می رسد کمی از امنیت خانه که به دنبال آن بوده اید ، به مکان مناسب رسیده اید. ما بهترین معاملات را در هر چهار مدل Ring Video Doorbell گردآوری کرده ایم. این بدان معناست که شما مطمئناً دستگاه و قیمت مناسب شما را پیدا خواهید کرد.

در این صفحه ، ما بهترین پیشنهادات Ring Video Doorbell را جمع آوری می کنیم تا مطمئن باشید همیشه ارزان ترین و بهترین قیمت ها را برای هر یک از مدل های مختلف دریافت می کنید.

معاملات و فروش بهترین حلقه Doorbell

Ring Video Doorbell 2

1. دوربن حلقه ای کاملاً جدید

تشخیص حرکت با حسگرهای سفارشی

مشخصات فنی

وضوح: 1080p HD

FOV: 155 درجه افقی ، 90 درجه عمودی

قدرت: باتری یا سیم دار

ابعاد: 5.0 “x 2.5” x 1.0 “

دلایل خرید

+چهره های قابل تعویض+سنسورهای حرکتی سفارشی+بسته باتری متحرک

نسخه دوم Door Ring Ring Video ، این دستگاه چندین پیشرفت نسبت به مدل اصلی دارد. برای اولین بار ، بسته باتری قابل شارژ به راحتی جدا می شود. دوربین Ring همچنین دارای فیلم 1080p (به جای 720p) است که فیلم های واضح و واضحی را ارائه می دهد. حلقه دوربل 2020 از دید دید افقی بیشتری برخوردار است و دارای دو صفحه قابل تعویض است.

Ring Doorbell همچنین در صورت تشخیص حرکت ، هشدارهایی را به تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا لپ تاپ شما ارسال می کند و به شما امکان می دهد از هرجای دیگر با ورود به سیستم ویدئو و صوت ، در خانه خود را اعلام حضور کنید. Ring دارای مکالمه دو طرفه است ، بنابراین شما می توانید بازدیدکنندگان را بشنوید و با آنها صحبت کنید و با Amazon Alexa کار کنید.

Ring Video Doorbell Pro

2. Ring Video Doorbell Pro

تشخیص حرکت پیشرفته

مشخصات فنی

وضوح: 1080p HD

FOV: 160 درجه افقی ، 90 درجه عمودی

قدرت: سیم دار

ابعاد: 4.5 “x 1.8” x 0.8 “

دلایل خرید

+پخش صوتی و تصویری بر اساس تقاضا+نصب سخت افزاری+چهره های قابل تعویض

Ring برای مدل Pro خود ، با ارائه قابلیت تشخیص حرکت پیشرفته ، در ویژگی های امنیتی خود بهبودهایی ایجاد کرد. این ویژگی به شما امکان می دهد مناطق حرکتی خود را به گونه ای تنظیم کنید که روی مناطقی که برای شما بیشترین اهمیت را دارند تمرکز کنید. Ring Pro مانند زنگ در معمولی سخت گیر است ، بنابراین نگران شارژ مجدد باتری آن نیستید. Ring Pro نیز طراحی خود را با ظاهری کوچکتر و براق به روز کرد.

مانند Ring 2 ، از فیلم 1080p نیز پشتیبانی می کند و شامل چهار نمای مختلف قابل تعویض است. Ring Pro هنگام تشخیص حرکت ، هشدارهایی را به تلفن هوشمند ، لپ تاپ یا رایانه لوحی شما ارسال می کند و گفتگوی دو طرفه را ارائه می دهد. زنگ در با آمازون الکسا سازگار است بنابراین شما می توانید با صدای صدای خود فعالیت زنده را درب منزل خود مشاهده کنید.

معاملات دوشنبه سایبری: زنگ در 3+

(اعتبار تصویر: Ring)

3. حلقه فیلم Doorbell 3

مناطق حرکت قابل تنظیم

مشخصات فنی

وضوح: 1080p HD

FOV: 160 درجه افقی ، 84 درجه عمودی

قدرت: سیم دار

ابعاد: 5.1 “x 2.4” x 1.1 “

دلایل خرید

+تشخیص حرکت بهبود یافته است+مناطق حریم خصوصی+بسته باتری متحرک

حلقه Doorbell 3 2020 تمام ویژگی های Pro را دارد اما اکنون به دلیل اضافه شدن “منطقه نزدیک” ، دارای قابلیت تشخیص حرکت بهتر با اعلان های کاذب کمتر از نسل های گذشته است. شما همچنین با مرکز کنترل ویژگی های امنیتی جدیدی دریافت می کنید تا بتوانید دستگاه های مجاز مشتری ، کاربران مشترک را اضافه کرده و حذف کنید و حساب های پیوندی را انتخاب کنید – همه از یک مکان در تلفن ، رایانه لوحی یا رایانه شخصی شما. Ring 3 هم اکنون شامل یک بسته باتری قابل شارژ است یا برای برق ثابت به سیم های زنگ در متصل می شود.

مانند سایر مدل های زنگ درب Ring ، Ring 3 با تشخیص حرکت ، هشدارهای فوری می دهد و به شما امکان می دهد مناطق حرکت خود را شخصی سازی کنید. زنگ درب دارای قابلیت الکسا همچنین دارای مکالمه دو طرفه و ویدئوی زنده بر اساس تقاضا است تا بتوانید خانه خود را از هرجایی نظارت کنید.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir