[ad_1]

معاملات PS4 در حال حاضر در ایالات متحده کم است و ما هیچ واحد قیمت منظمی را در قفسه ها مشاهده نمی کنیم. اکنون که بسیاری به دنبال خرید PS5 هستند ، به نظر می رسد موجودی نسل قبلی کاملاً خشک شده است.

در صورت بازگشت سهام آیا باید PS4 بخرید؟ خوب ، دستیابی به PS5 جدید هنوز بسیار دشوار است ، به این معنی که اگر به دنبال یک کنسول جدید هستید ، می توانید به راحتی و به راحتی آن را بدست آورید ، PS4 همچنان بهترین گزینه برای شما خواهد بود. اگرچه قیمت های PS5 از نظر ارزش بهتری برای PS5 بهتر هستند ، شما همچنان می توانید مجموعه PS4 را روی کنسول ارزان قیمت نسل قبلی بسازید و در صورت کمی بهتر بودن نسخه (یا با افت قیمت) ، نسبت به PS5 انتقال دهید. .

در این صفحه ، قیمت های PS4 Slim (PS4 قدیمی تر و بزرگتر اکنون متوقف شده است) و 4K وحشی که PS4 Pro است ، پیدا خواهید کرد. بسته های PS4 به سختی قابل تهیه هستند و مجموعه هایی که در قفسه ها هستند در حال حاضر با قیمت های دیوانه وار نشسته اند. اگر می توانید کنسول را به خودی خود انتخاب کنید ، توصیه می کنیم.

حتی اگر سهام در حال حاضر کمی متزلزل است و شما بهترین قیمت هایی را که در این کنسول های PS4 دیده ایم پیدا نخواهید کرد ، همچنان گزینه هایی برای PS4 Slim و PS4 Pro پیدا خواهید کرد.

PS5: آخرین سهام آمازون را بررسی کنید
PS5 اکنون در طبیعت عرضه شده است و در حالی که سهام کم است ، ممکن است خرده فروشان طی چند روز آینده کنسول های بیشتری به بازار بیاورند. فروشگاه های زیر را تحت نظر داشته باشید زیرا هرگز نمی دانید که چه زمان سهام بیشتری فرود می آید.

بهترین خرید | والمارت | توقف بازی
مشاهده معامله

  • بسته های نرم افزاری PS5: با کاهش نرخ سهام چه انتظاری دارید؟

معاملات باریک ps4 ارزان

بهترین معاملات PS4

PS4 Slim این روزها می تواند بسیار ارزان تمام شود – در واقع 299 دلار در انبار موجود است. این قیمت در حال حاضر کاملاً متناقض است زیرا تقاضای طولانی مدت و ایجاد اختلال در زنجیره های تأمین باعث شده سهام در حال حاضر بسیار تحت تأثیر قرار گرفته و از دست برود.

اجازه ندهید این باعث دلسردی شما شود ، PS4 Slim هنوز یک کنسول خوب برای این قیمت مناسب و حتی با PS5 در گوشه گوشه است و ما آن را از صمیم قلب توصیه می کنیم. با این حال توجه داشته باشید ، نکته برتر معاملات PS4 ما در حال حاضر انتخاب کنسول و بازی ها به صورت جداگانه است ، زیرا می بینیم بسته های نرم افزاری با قیمت مناسب نسبت به قیمت 349 دلار استانداردشان بیشتر است.

معاملات ps4 pro

بهترین معاملات PS4 Pro

برای بازی نهایی 4K PlayStation آماده هستید؟ ارزانترین قیمت PS4 Pro را که در حال حاضر موجود است بررسی کنید.

اگر در حال خرید PS4 هستید ، احتمالاً به یک معامله ارزان PlayStation Plus نیز نیاز خواهید داشت. PlayStation Plus (با نام مستعار PS Plus یا PS +) به شما امکان می دهد بازی های PS4 را همراه با دسترسی به مجموعه بازی های فوری ، هر ماه یک دسته بازی رایگان برای PS4 ، PS3 و Vita به صورت آنلاین انجام دهید. قیمت پیش فرض برای یک سال 60 دلار است. هر چند ما برای شما خرید کرده ایم و طیف وسیعی از قیمت ها را در بازار خود پیدا کرده ایم معاملات PlayStation Plus راهنما.

قیمت های بیشتر PS4:

اگر هیچ چیز علاقه شما را به قیمت PS4 نشان داده شده در بالا نشان نمی دهد ، در اینجا مجموعه ای از خرده فروشان است که به طور مرتب PS4 و PS4 Pro را ذخیره می کنند ، اگر می خواهید سهام آنها را مستقیماً مرور کنید.

آیا به یک کنترلر PS4 ارزان تر نیاز دارید؟ فراموش نکنید که ما را بررسی کنید قیمت کنترل کننده PS4 ارزان یا شاید شما می خواهید بسته پلی استیشن VR؟ شما همچنین می توانید لیست ما را مشاهده کنید بهترین بازی های PS4 سال 2020.

یا اگر می خواهید نگاهی به سبز تیم بیندازید ، جدیدترین ها را بررسی کنید بسته های Xbox One.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir