به گفته BCS ، افرادی برای بهبود مهارت های دیجیتال کمک نکرده اند

[ad_1]

بیش از چهار از هر پنج بزرگسال هیچ حمایتی برای کمک به آنها در بهبود مهارت های فن آوری خود در طی بیماری همه گیر Covid-19 دریافت نکرده اند.

تحقیقات موسسه Chartered for IT نشان داد که 83٪ از بزرگسالان در شش ماه گذشته هیچ کمکی به مهارت های دیجیتالی خود نکرده اند و بسیاری از آنها به استفاده از انواع خاصی از فناوری اطمینان ندارند.

ربکا جورج ، رئیس BCS ، گفت: «شکاف دیجیتالی معیار مدرن نابرابری است. بیش از نه میلیون نفر در انگلستان فاقد مهارت های فنی ابتدایی هستند ، که برای تسریع نابرابری اجتماعی و شارژ توربوی محل کار Covid مهم است.

“بنابراین یاد بگیریم که اکثریت قریب به اتفاق مردم پیشنهادی را برای بهبود توانایی های خود در استفاده از نرم افزار اساسی به خاطر نمی آورند. ما می خواهیم به دولت و صنعت كمك كنیم تا اطمینان حاصل كنند كه هر بزرگسال و كودكی از سطح بالایی از آموزش یا آموزش دیجیتال برای موفقیت خود برخوردار است. “

با شروع شیوع ویروس کرونا و قفل شدن متعاقب آن در سراسر انگلستان ، علاقه به مهارت های دیجیتالی افزایش یافت ، به طوری که بیش از نیمی از بزرگسالان قصد داشتند مهارت های دیجیتالی خود را در 12 ماه آینده بهبود دهند ، زیرا فناوری در حین قفل شدن اهمیت پیدا کرد.

اما مدت هاست که در بزرگسالان در سراسر انگلستان مهارت های اساسی دیجیتال وجود ندارد ، به طوری که بسیاری از آنها مهارت های اساسی برای انجام کارهایی مانند جلوگیری از پیوندهای احتمالی مضر یا پنجره های بازشو را ندارند ، می توانند اسناد را به عنوان پیوست های ایمیل به اشتراک بگذارند و می دانند چگونه از اینترنت استفاده کنند مبلغ پرداختی.

به عنوان مثال ، BCS دریافت که 31٪ از مردم از استفاده از صفحه گسترده اکسل برای مدیریت اطلاعات اولیه اطمینان ندارند.

وقتی نوبت به افزایش مهارت های دیجیتالی آنها می رسید ، تقریباً 60٪ از مردم گفتند كه بیشتر پیشنهادات برای كمك به یادگیری از كارفرمایان ارائه می شود ، در حالی كه 28٪ گفتند كه خانواده و دوستانشان كمك كرده اند و 13٪ نیز گفته اند كه از طریق سازمانهایی مانند ارائه دهندگان آموزش یا دولت.

تعداد زیادی از مردم انتظار دارند که حتی پس از فروپاشی همه گیر از خانه کار خود را ادامه دهند و فناوری نقش مهمی در زنده ماندن شرکت ها و افراد در هنگام شیوع داشته است.

تقریباً 90٪ از کسانی که به نظرسنجی BCS پاسخ دادند ، فکر کردند مهارت های دیجیتال برای پیشرفت اقتصاد انگلیس مهم است ، اما 62٪ فکر نمی کردند سطح فعلی آموزش فنی آنها بر آینده شغلی آنها تأثیر بگذارد.

جیلیان کیگان ، وزیر کارآموزی و مهارت ، در جشنواره مهارت های مجازی BCS گفت: کمبود مهارت های دیجیتال می تواند مانع بهبودی انگلیس از بیماری همه گیر شود و بر لزوم آموزش فنی تأکید کرد.

کیگان گفت: “این همه گیری نیاز به سیستم آموزش فنی ما را برای ایجاد خط لوله ای از کارگران ماهر و مولد که می توانند نیازهای آینده اقتصاد را پشتیبانی کنند ، تسریع کرده است.”

“به همین دلیل این دولت پیش از این یک برنامه بلند پروازانه مهارت ها را تعیین کرده بود ، زیرا ما تشخیص دادیم که آموزش فنی سوخت راکتی است که ما برای پیشبرد اقتصاد خود حتی قبل از Covid-19 نیاز داریم.”

کیگان با ذکر صلاحیت های جدید سطح T ، م institسسات فناوری و بودجه کارآموزی به عنوان روشی که دولت برای افزایش مهارت های دیجیتالی در انگلستان هدف گذاری کرده است ، گفت که مهارت های دیجیتال “تقریباً برای هر شغلی” چه در داخل و چه در بخش فن آوری حیاتی است.

دولت همچنین اخیراً تضمین مهارت های مادام العمر را برای بزرگسالانی که دارای سطح تحصیلات سطح A با اعتبار کامل ، سطح 3 از طریق صندوق مهارت ملی هستند ، اعلام کرده است.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbet-girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme