تاریخچه ساخته شده به عنوان مدیرانی که به طور نادرست در رسوایی IT Horizon تحت پیگرد قانونی قرار گرفته اند ، محکومیت ها را لغو کرده است


گروهی از معاونان سابق سابق که به اشتباه توسط اداره پست به جرایم مالی محکوم شده اند ، نام آنها در دادگاه تاج Southwark پاک شده است ، و قرار است موارد بیشتری در این باره دنبال شود.

این گروه شش نفره بخشی از 47 مورد ارجاع به سقط عدالت است که توسط کمیسیون بررسی پرونده های کیفری (CCRC) در ماه ژوئن انجام شده است.

آنها بخشی از بزرگترین گروه ارجاعاتی هستند که تاکنون انجام شده است ، به عنوان بخشی از رسوایی توصیف شده به عنوان بزرگترین سقط عدالت در تاریخ معاصر.

مدیر سابق سابق ویپینچاندرا پاتل ، جولی کلیف ، سوزان رودکین ، کامران اشرف ، جاسویندر بارنگ و کریستوفر تروسدیل سابقه کیفری و محکومیت آنها لغو شد.

جudge تجدیدنظر خواهی را مجاز دانست و در همه موارد احکام بی گناهی را صادر کرد.

از آنجا که آنها در دادگاه های دادسرا تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند ، این پرونده ها در دادگاه تاج رسیدگی شد ، در حالی که 41 مورد دیگر در دادگاه عالی تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند ، بنابراین تجدید نظر در دادگاه تجدیدنظر به آنها رسیدگی می شود.

در طی مدت زمانی در حدود 20 سال ، مدیران زیرمجموعه به دلیل سرقت و حسابداری نادرست تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند ، بسیاری ورشکسته شدند و برخی نیز روانه زندان شدند. مدیران فرعی ادعا می کنند که کمبودهای حسابداری غیرقابل توضیح به دلیل آنها نبوده ، بلکه به دلیل نقص در سیستم رایانه ای خرده فروشی و حسابداری اداره پست بوده است که آنها در شعب استفاده می کنند. هفته نامه كامپيوتر نخستين بار در سال 2009 گزارش مشكلات اين سيستم را از فوجيتسو ، معروف به Horizon ، هنگامي كه داستان گروهي از زير پست ها را علني كرد (جدول زمانی پوشش هفته نامه کامپیوتر را در زیر مشاهده کنید)

اداره پست همیشه انکار می کرد که می توان Horizon را به دلیل کمبودهای غیرقابل توجیه سرزنش کرد ، اما در دسامبر 2019 ، یک دعوی گروهی چند میلیون پوندی که بیش از یک سال قبل در دادگاه عالی فرار کرده بود ، با پذیرفتن اشتباه بودن اداره پست پایان یافت ، عذرخواهی و پرداخت 57.5 میلیون پوند خسارت.

حتما بخوانید:
قیمت پرشیا موتور زانتیا مدل 83 - سایت قیمت خرید هزینه

رسوایی که به عنوان بزرگترین سقط جنین در تاریخ معاصر توصیف شد ، زندگی بسیاری از زیرمجموعه ها و خانواده های آنها را نابود کرد. برخی از آنها مجازات زندان را سپری کردند ، ورشکسته شدند ، سوابق کیفری و جریمه های سنگین دریافت کردند. آنها تحقیر شدند ، و در نتیجه برخی از آنها به بیماری جسمی و روحی مبتلا شدند. حداقل یک خودکشی در ارتباط با این رسوایی وجود دارد.

در ماه اکتبر ، اداره پست ، پس از ارجاع گروه CCRC ، گفت که لغو سوابق کیفری 44 مورد از 47 پرونده ارجاع شده برای تجدید نظر را رد نمی کند. در ماه مارس ، هلن پیتر رئیس CCRC به Computer Weekly گفت كه این بزرگترین گروه از سقط های احتمالی عدالت در تاریخ انگلستان است و آن را “كاملاً بی سابقه” خواند. بزرگترین مراجعه قبلی گروه شامل 10 مورد بود.


منبع: tadrisriazi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید