[ad_1]

آیا DJI واقعاً به زودی پس از DJI Mini 2 قصد دارد هواپیمای بدون سرنشین جدید دیگری را منتشر کند؟ با کمال تعجب ، شایعات حاکی از آن است که این برنامه ممکن است قصد انجام چنین کاری را داشته باشد ، اگرچه دعوت جدید رویداد DJI به طور بالقوه آب سردی را روی این ایده ریخته است که یک هواپیمای بدون سرنشین مسابقه ای جدید برای علاقه مندان خواهد بود.

DJI Enterprise این رویداد را برای 15 دسامبر در ساعت 8 صبح EST / 1 بعد از ظهر به وقت گرینویچ (یا 5 صبح AEST در 16 دسامبر در استرالیا) اعلام کرده است و زمان آن نشان می دهد که ممکن است برای هواپیمای بدون سرنشین DJI FPV باشد که بسیار شایعه شده است.

البته ممکن است این رویداد مربوط به مورد دیگری باشد که مربوط به Enterprise است ، به عنوان مثال یک ماژول دوربین جدید برای یکی از هواپیماهای بدون سرنشین DJI’s Enterprise. اما حداقل در مورد اینکه پهپاد DJI FPV دقیقاً برای چه کسی یا چه چیزی ساخته شده است شک و تردید ایجاد می کند.

هواپیمای بدون سرنشین DJI FPV

(اعتبار تصویر: DJI)

شایعات درباره پهپاد DJI FPV (First Person View) از اواخر سال 2019 آغاز شد ، زمانی که DJI سیستم Digital FPV خود را برای اضافه کردن یک سیستم FPV با کیفیت بالا به هواپیماهای بدون سرنشین موجود ، منتشر کرد.[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر