[ad_1]

تامسون رویترز تکمیل مهاجرت گسترده هزاران سرور و صدها برنامه درآمدزا به ابر خدمات وب آمازون (AWS) را تأیید کرده است.

مجتمع رسانه ای چند ملیتی گفت: این مهاجرت بخش مهمی از فشار تحول دیجیتال گسترده تر را تشکیل می دهد که در جهت افزایش چابکی تجاری ، سرعت نوآوری و تجزیه و تحلیل داده ها است.

این شرکت یک کاربر باسابقه AWS است ، و قبلاً در مورد کارهایی که با غول ابر عمومی در گذشته انجام داده بود و مرکز آن استفاده از تجزیه و تحلیل داده ها بود برای کمک به ایجاد تجربه کاربر در محصولات دیجیتال و خدمات به مشتریان خود ارائه می دهد.

این بسته ها شامل بسته های نرم افزاری است که توسط سازمان هایی در مشاغل حقوقی ، مالیاتی ، حسابداری و انطباق استفاده می شود که برای کمک به افرادی که در این صنایع کار می کنند بخش های مربوطه خود را بهتر درک می کنند.

بخش انتقال ابر از این کار در سال 2018 آغاز شد ، این سازمان با بهره گیری از تخصص خدمات حرفه ای و پشتیبانی خدمات مدیریت شده ارائه شده توسط AWS ، و همچنین چندین شریک مشاوره ای دارای گواهینامه AWS ، برای ارائه این بخش از پروژه آغاز شد.

تامسون رویترز تصمیم به استفاده از این سرویس ها را عامل اصلی توانایی خود برای تکمیل مهاجرت پنج ماه زودتر از موعد مقرر می داند.

در کنار این ، این شرکت به گسترش استفاده از خدمات ابری آمازون ادامه داده است تا شامل عناصر تجزیه و تحلیل ، پایگاه داده ، بدون سرور ، ذخیره سازی ، یادگیری ماشین و سبد محصولات امنیتی باشد.

همچنین از پیشنهاد ساخت مدل یادگیری ماشین غول ابر ، Amazon SageMaker ، به طور کامل استفاده کرده است تا توسعه یک پلت فرم داخلی را فراهم کند که زمینه را برای توسعه دهندگان و دانشمندان داده فراهم می کند تا از داده های تاریخی و واقعی در یک بینش استفاده کنند. محیط کاملاً مدیریت شده.

این شرکت در بیانیه ای گفت: “این پلت فرم با تهیه تمام م usedلفه های مورد استفاده برای یادگیری ماشین در یک مجموعه ابزار ، ساعتهای بی شماری را در برنامه نویسان و توسعه دهندگان دانش صرفه جویی می کند تا مدل ها با تلاش بسیار کم و با هزینه کمتر سریعتر به تولید برسند.”

جاستین رایت ، معاون معماری و توسعه در تامسون رویترز ، گفت که هدف اصلی اتصال فناوری آن با آمازون “توسعه محصولات و خدمات جدید بصیرت آمیز” است تا به مشتریان خود کمک کند تا نحوه کار و عملکرد خود را تغییر دهند.

رایت افزود: “AWS برای ما یک منبع قابل اعتماد است – به ویژه خدمات مدیریت شده AWS و خدمات حرفه ای AWS – ارائه تخصص برای سرعت بخشیدن به حرکت ما به ابر و کمک به مهاجرت مراکز داده قبل از موعد مقرر.”

گرگ پیرسون ، نایب رئیس فروش بازرگانی در سراسر جهان در AWS ، گفت که با این شرکت همکاری می کند تا مشتریان خود را در صنایع حقوقی ، مالیاتی ، حسابداری و اخبار در اسرع وقت برای اطلاع از کاری که انجام می دهند اطلاعات مورد نیاز را به دست آورند.

تامسون رویترز با بهره گیری از عمق و وسعت خدمات AWS با تخصص خدمات مدیریت شده AWS ، قادر به از بین بردن عملیات سنگین عملیات مدیریت زیرساخت و تمرکز بر نوآوری روشهای جدید برای ارائه اطلاعات عمیق و راه حل های دیجیتالی برای ارائه جدید و به موقع است. بینش برای مشتریان در سراسر جهان ، “پیرسون اضافه کرد.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir