جریان زنده مسابقات جایزه بزرگ F1 ابوظبی: نحوه تماشای مسابقات نهایی GP 2020 فرمول 1 در هر مکان


فرمول 1 این آخر هفته برای هفدهمین و آخرین مسابقه از یک فصل واقعا عجیب به پیست یاس مارینا باز می گردد. مطابق با روحیه سال 2020 ، پس از پایان مسابقات قهرمانی لوئیس همیلتون ، این زندگی واقعاً جان گرفت. در ادامه توضیحاتی راجع به چگونگی تماشای آنلاین فرمول 1 و دریافت جریان زنده مسابقات F1 Abu Dhabi Grand Prix برای هر جلسه تمرین ، مقدماتی و البته GP خود در این هفته ، ادامه مطلب را بخوانید. در حال حاضر در هر کجای دنیا که باشید ، راهنمای ما شما را تحت پوشش قرار داده است.

خطوط داستانی زیادی وجود دارد که باید دنبال کنید ، از جمله یک مسابقه خداحافظی بالقوه برای سرخیو پرز ، آخرین مسابقه سباستین فتل برای فراری ، نتیجه گیری از یک نبرد مهیج در خط میانی و البته بازگشت لوییس همیلتون به میادین.

جریان مستقیم F1 Abu Dhabi Grand Prix

جایزه بزرگ ابوظبی این یکشنبه (13 دسامبر) در ساعت 5.10 بعد از ظهر به وقت محلی (GST) آغاز می شود ، که در ساعت 10:00 به وقت گرینویچ / 8.10 بامداد ET / 5.10 بامداد PT – و 12.10 بامداد AEDT در ساعات کمی روز دوشنبه است. Sky Sports خانه مسابقات F1 در انگلستان است و می توانید برای جزئیات کامل در سراسر جهان به پایین پیمایش کنید. اگر در خارج از کشور هستید می توانید دقیقاً مانند خانه تنظیم کنید با کمک یک VPN خوب.


منبع: tadrisriazi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید