[ad_1]

شارژرهای 3-9 رسماً از دور رقابت های پلی آف خارج شده اند و چه راهی برای خاموش کردن. آنها آخر هفته گذشته ، 45-0 توسط پاتریوت ها خاموش شدند و تخریب شدند – این همان پاتریوت هایی است که پنجشنبه شب توسط دیگر امتیازات LA جدا شد. اما آنها امروز می توانند درد خود را تحمل کنند ، زیرا شاهین ها برای زنده نگه داشتن رویای خود پس از فصل نیاز به شکست ناپذیری دارند. راهنمای ما را دنبال کنید در حالی که توضیح می دهیم کجا می توانیم جریان مستقیم Falcons vs Chargers را پیدا کنیم و همه اقدامات NFL را از امروز در هر نقطه آنلاین تماشا کنیم.

خیلی خوب است که عملکردهای اخیر آتلانتا را “خوب” توصیف کنم ، اما نسبت به نحوه شروع فصل پیشرفت چشمگیری داشته است. آنها با پنج شکست متوالی کار خود را آغاز کردند ، اما سپس رحیم موریس سرمربی موقت این کار را به دست گرفت و این الگوی تقریباً کاملاً متناوب پیروزی ها و شکست ها بود ، طولانی ترین پیروزی آنها دو … متوالی بود.

جریان مستقیم Falcons vs Chargers

بازی امروز Atlanta Falcons vs Los Angeles Chargers در ساعت 4.25 عصر ET / 1.25 بعد از ظهر PT (9.25 بعدازظهر GMT) در ورزشگاه SoFi در Inglewood ، کالیفرنیا آغاز می شود. جزئیات کامل پخش مستقیم زنده NFL و کانال تلویزیونی در زیر آمده است – و می توانید پوشش دلخواه خود را از هرجای دیگر تماشا کنید افزودن VPN خوب به نرم افزار فهرست شما

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر