[ad_1]

در این شکی نیست ، قهوه ای ها تاکنون یک فصل عالی را پشت سر گذاشته اند – حتی هفته گذشته تایتان ها را با یک دومین ماموت خارج کردند. بنابراین ، چگونه آنها در این فصل برابر رودرون قرار می گیرند ، خصوصاً با توجه به آخرین باری که کلیولند به مصاف بالتیمور رفت و این بازی با 38 تا 6 حمام خون به پایان رسید. با پخش مستقیم جریانی از بازی Ravens vs Browns در اینجا نحوه تماشای آنلاین فوتبال دوشنبه شب NFL را یاد بگیرید.

پخش جریانی رایگان Ravens vs Browns

این بازی بالتیمور ریونز و کلیولند براونز در ساعت 20.15 بعدازظهر / 5.15 بعد از ظهر PT (1.15 صبح به وقت گرینویچ) در ورزشگاه FirstEnergy در کلیولند ، اوهایو آغاز می شود. جزئیات جریان مستقیم پخش زنده فوتبال NFL دوشنبه شب فوتبال و جزئیات کانال تلویزیونی در زیر آمده است ، از جمله a پخش مستقیم فوتبال دوشنبه شب فوتبال با مجوز از کانال 5 در انگلستان – و می توانید پوشش دلخواه خود را از هر کجا تماشا کنید افزودن VPN خوب به نرم افزار فهرست شما

براون ها مطمئناً از همان باخت فاجعه بار ریونز در ابتدای فصل نخوابیده اند. آنها از آن زمان تاکنون با رکورد 9-3 جلو آمده اند و کمی بلندتر از بالتیمور (7-5) ایستاده اند که این دوشنبه شب وارد ورزشگاه FirstEnergy می شوند.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر