[ad_1]

“این فصل به سرگرمی می رسد – و هواداران فوتبال امشب در لیگ قهرمانان اروپا با یک برخورد جدی دو باشگاه مشهور اروپا در گروه G UCL روبرو می شوند. این یک مسابقه است که در آن دو بازیکن برتر کره زمین در لیونل مسی و کریستیانو رونالدو حضور دارند ، بنابراین در توضیح اینکه چگونه می توان جریان مستقیم بارسلونا و یوونتوس را بدست آورد و لیگ قهرمانان اروپا را در هر کجا که الان هستی آنلاین تماشا کرد ، ادامه مطلب را بخوانید.

پخش مستقیم بارسلونا و یوونتوس

زمان شروع در نیوکمپ برای این مسابقه در ساعت 21:00 به وقت محلی (CET) است ، که باعث می شود یک شروع 8 بعد از ظهر به وقت گرینویچ برای طرفداران پا در انگلستان و یک شروع 3 بعدازظهر ET / 12 بعد از ظهر PT در ایالات متحده باشد. جزئیات کامل تلویزیون و پخش مستقیم در زیر آمده است و شما می توانید از پوشش محلی بارسلونا و یوونتوس در هر کجا که هستید لذت ببرید کمک به یک سرویس VPN خوب.

بارسلونا در اکتبر در اولین درگیری دو طرف غنیمت گرفت و در یک مسابقه پر از حریف که مریح دمیرال ، مدافع یووه در دقیقه 85 کارت قرمز دریافت کرد ، 2-0 پیروز شد. این یک برخورد نزدیکتر از آن بود که خط امتیاز نشان دهد ، با این حال بارسا فقط در خانه بود و بعد از اینکه مسی یک پنالتی را برای زمان توقف تبدیل کرد خشک شد.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir