[ad_1]

در این مرحله هیچ کس انتظار ندارد که جت ها وقتی با Seahawks روبرو می شوند یک پیروزی از چمدان بیرون بیاورند ، اگرچه با هفته 13 که یک نیویورک را از دست داد و یک ضربه ویرانگر به سیاتل داشت اما هنوز ممکن است جنگی روی دستان ما باشد . برای آگاهی از چگونگی تماشای امروز جت ها در مقابل Seahawks با پخش جریانی مستقیم NFL برای هر کجا که امروز هستید ، ادامه مطلب را بخوانید.

به احتمال زیاد ، هاوکس با پیروزی فرار خواهند کرد ، اما با کمبود بخار تیم ، جالب است که ببینیم ویلسون و شرکت چگونه به یک پیروزی آسان نزدیک می شوند. Seahawks در مکان های دیدنی پلی آف قرار دارد و در حال حاضر 97٪ شانس بازی در خارج از فصل را دارد. جت ها ماه گذشته از رقابت خارج شده بودند و با بازگشت جمال آدامز به همان زمین هم تیمی های قبلی خود در نیویورک ، تنش ها بالا خواهد رفت.

جریان مستقیم جت ها در مقابل Seahawks

بازی امروز New York Jets vs Seattle Seahawks در ساعت 4.05 بعد از ظهر ET / 1.05 بعد از ظهر PT (ساعت 9.05 بعد از ظهر به وقت گرینویچ) در لومن فیلد ، سیاتل آغاز می شود. جزئیات کامل پخش مستقیم زنده NFL و کانال تلویزیونی در زیر آمده است – و می توانید پوشش دلخواه خود را از هرجای دیگر تماشا کنید افزودن VPN خوب به نرم افزار فهرست شما

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir