[ad_1]

دربی منچستر یکی از بهترین مسابقات لیگ برتر طی یک دهه اخیر بوده است و به نظر می رسد این یکی در لحظه مناسب برای سیتی و بدترین لحظه ممکن برای یونایتد باشد که پس از عدم موفقیت در صعود به شرایط سختی در شرایط سختی قرار دارند. آنها از یک گروه لیگ قهرمانان به دنبال پیروزی هستند. در مورد راهنمای کامل ما در مورد چگونگی دریافت جریان مستقیم Man United vs Man City ، بدون توجه به اینکه در حال حاضر در کجای جهان هستید ، به ادامه مطلب مراجعه کنید.

اوله گونار سولسکایر تمایل دارد که بهترین نتیجه را از بازیکنان خود بگیرد در صورتی که پشت آنها به دیوار است و آنها با یک رقیب روبرو هستند و شیاطین سرخ در فصل گذشته دو برابر سیتی را انجام دادند.

جریان مستقیم Man United vs Man City

Man United vs Man City در Sky Sports در انگلستان حضور دارد ، اما اگر Sky ندارید می توانید آن را با Now TV Sky Sports Pass تماشا کنید – در حالی که می توانید از آزمایش رایگان Sling در ایالات متحده استفاده کنید. این یک شروع 5.30 بعد از ظهر به وقت گرینویچ در اولدترافورد در منچستر است که باعث می شود در ایالات متحده 12.30 عصر ET / 9.30 صبح PT شروع شود و در استرالیا نیز 4.30 صبح AEDT شروع شود – VPN خود را کیسه کنید برای تماشای پوشش دلخواه خود از هرجایی.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir