[ad_1]

بازسازی برایان فلورس در میامی بسیار خوب پیش می رود. به نظر می رسید که او در ابتدای فصل شروع به از دست دادن هواداران می کند ، اما با سرعت به دسامبر می رود و دلفین ها هفت پیروزی را در 8 بازی اخیر خود برده اند و 6مین بازیکن آسیا در مسابقات پلی آف هستند. اما آنها یک برنامه خشن دارند ، با شروع دیدار از قهرمانان Super Bowl ، امیدوارند که بتوانند وضعیت پلی آف خود را بهبود بخشند. شما می توانید راهنمای ما را دنبال کنید در حالی که توضیح می دهیم کجا می توان جریان مستقیم Heads vs Dolphins را پیدا کرد و همه اقدامات NFL را از امروز در هر مکانی بصورت آنلاین مشاهده کرد.

فولادی ها دیگر شکست ناپذیر نیستند ، اما هنوز هم نفرات برتر AFC هستند زیرا آنها سابقه کنفرانس بهتری نسبت به رئیسی ها دارند که شکست انفرادی آنها به دست رقبای AFC West لاس وگاس رسیده است. البته فقط دانه های برتر دور اول خداحافظی می کنند و KC باید به پیروزی خود ادامه دهد و ضمن اینکه امیدوار است فولاد ها حالا که هوای شکست ناپذیری آنها از بین رفته دوباره بازنده شوند.

جریان مستقیم Heads vs Dolphins

بازی امروز کانزاس سیتی رئیس و دلفین های میامی در ساعت 13:00 بعدازظهر / 10 صبح PT (6 عصر به وقت گرینویچ) در استادیوم هارد راک در باغ های میامی ، فلوریدا آغاز می شود. جزئیات کامل پخش مستقیم زنده NFL و کانال تلویزیونی در زیر آمده است – و می توانید پوشش دلخواه خود را از هرجایی تماشا کنید افزودن VPN خوب به نرم افزار فهرست شما

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر