جریان مستقیم Patriot vs Rams: چگونه فوتبال NFL پنجشنبه شب را از هر کجا تماشا کنیم


میهن پرستان نیوانگلند سفر جاده ای ساحل غربی خود را با یک بازی دیگر در ورزشگاه SoFi در لس آنجلس امشب ادامه می دهند – این بار در برابر مخالفت شدیدتر در قالب قوچهای پیشرو غرب NFC (8-4). ادامه مطلب را بخوانید زیرا راهنمای ما توضیح می دهد که چگونه می توان جریان مستقیم Patriot vs Rams را امروز دریافت کرد و فوتبال NFL پنجشنبه شب فوتبال را تماشا کرد ، مهم نیست اکنون در کجای جهان باشید.

پخش جریانی مستقیم Patriot vs Rams

بازی میهن پرستان و رامس ساعت 20:20 بعدازظهر / 17:20 بعد از ظهر (1.20 صبح به وقت گرینویچ) در استادیوم SoFi در لس آنجلس ، کالیفرنیا آغاز می شود. جزئیات پخش زنده و پخش زنده فوتبال پنجشنبه شب فوتبال NFL در زیر آمده است – و می توانید پوشش دلخواه خود را از هرجای دیگر تماشا کنید کمک یک VPN خوب.

هفته گذشته پتس ها در کالیفرنیا با شروع 2 بازی کاملاً عالی شروع کردند و تیم شانس آور لس آنجلس (3-9 ، چهارم AFC West) را با نتیجه 45 بر صفر در بهترین عملکرد فصل خود تاکنون شکست دادند.


منبع: tadrisriazi-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>