[ad_1]

ماه گذشته ، مبارز برزیلی MMA Deiveson Figueiredo پس از کسب اولین دفاع موفق در عنوان قهرمانی خود در UFC 255 ، دسامبر امسال دوباره در بالای کارت UFC 256 قرار دارد زیرا به دنبال تقویت وضعیت خود به عنوان یکی از بزرگترین اسلحه های صعود است. این کوتاهترین زمان بین دفاع از عنوان در تاریخ UFC است ، و این یک مبارزه غیرقابل قبول است ، بنابراین در توضیح اینکه چگونه یک جریان مستقیم UFC 256 بدست آورید و امشب آنلاین Figueiredo vs Moreno را تماشا کنید ، ادامه مطلب را بخوانید. به علاوه ، ما جزئیات کامل کارت UFC 256 از جمله فرگوسن در مقابل اولیویرا و موارد دیگر را داریم.

جریان مستقیم UFC 256

UFC 256 روز شنبه ، 13 دسامبر در مرکز UFC APEX در لاس وگاس برگزار می شود. انتظار می رود عملکرد اصلی کارت در حدود ساعت 10 شب ET / 7 بعد از ظهر PT / 3:00 GMT / 2 بعد از ظهر AEDT +1 انجام شود. جزئیات کامل تلویزیون ، پخش جریانی مستقیم و زمان دنبال می شود و می توانید آنها را از هر کجا و با ایمنی تماشا کنید با VPN.

فیگوئیدرو در آخرین سفر خود هیچ زندانی نکرد ، و با ارسال بی رحمانه الکس پرز در دور اول ، خود را در رده بالای مسابقات فوق سبک وزن UFC قرار داد.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر