[ad_1]

یک بازی چه تفاوتی ایجاد می کند. تیم فوتبال واشنگتن ، قاتلان غول پیکر. مردان رون ریورا اواخر کار را بالا برده و 3 پیروزی پیاپی را به دست آوردند – شاهکاری که چند هفته پیش غیرقابل تصور به نظر می رسید – و شکست آنها در مقابل فولاد شکست ناپذیر باید اعتماد به نفس خوبی داشته باشد. امروز آنها با 49ers روبرو می شوند که فقط ممکن است مسابقه آخر هفته باشد. راهنمای ما را دنبال کنید در حالی که توضیح می دهیم کجا می توانید یک جریان مستقیم Washington vs 49ers را پیدا کنید و همه اقدامات NFL را از امروز در هر نقطه آنلاین تماشا کنید.

هر دو امتیاز 5-7 است و در آخر این هفته 49 نفر یازدهم و واشنگتن 12 در NFC قرار می گیرند. اما در حالی که سان فران در انتهای NFC West گرفتار است ، واشنگتن در نبرد با غول ها برای برتری NFC شرق محصور است ، که نه تنها آنها را به مرحله پلی آف صعود می کند ، بلکه آنها را به عنوان یک میزبان تبدیل می کند.

جریان مستقیم واشنگتن در مقابل 49ers

بازی امروز تیم فوتبال واشنگتن و سان فرانسیسکو 49ers در ساعت 4.25 بعد از ظهر ET / 1.25 بعد از ظهر PT (9.25 بعدازظهر GMT) در ورزشگاه State Farm در گلندیل ، آریزونا آغاز می شود. جزئیات کامل پخش مستقیم زنده NFL و کانال تلویزیونی در زیر آمده است – و می توانید پوشش دلخواه خود را از هرجای دیگر تماشا کنید افزودن VPN خوب به نرم افزار فهرست شما

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر