بدون شک شما نیز در لیست خرید سیسمونی کودک، خرید یک جغجغه زیبا و دوست داشتنی را قرار داده اید. شاید خرید این وسیله خیلی برای والدین جزاب باشد ولی عملا برای نوزاد به خصوص در یک سال اول کاربردی ندارد و حتی ممکن است خطرناک هم باشد؛ و خیلی از کودکان تمایلی به آن ندارند.

بهتر است حوصله والدین و مهیاکردن بستر بازی بدون خطر و سالم با وسایل بازی را هم برای کودکان تدارک ببینید. یک قفسه کوچک از کتاب های داستان، زمینه عادت و انس به کتابخوانی را نیز به بچه ها منتقل می کند.کتاب هایی که تهیه می کنید، بهتر است از تصاویر درشت و جذاب بهره مند و دارای موضوعات متنوع باشد. ایندیگو indigo – فیورلا fiorella -دانالو danaloo – آشور ashor – تیک تاک – برگ سبز- شابن shaben – تیتو tito – کارن karen -کوکالو cocalo – نیلی nili و دیگر برند های معتبر در این زمینه در این فروشگاه بزرگ به فروش می رسد.

مادران در این شهر از زمان بارداری شروع به خرید اقلام سیسمونی می کند. از ویژگی های این فروشگاه می توان به ارسال توسط پست و یا پیک در خود شهر اشاره کرد. این فروشگاه مشتریانی از شهر های اطراف مانند – مهاباد – بوکان – سلماس – خوی -پیرانشهر – سردشت – تکاب- میاندواب – مراغه – مرند – ماکو – اشنویه و دیگر شهر های را دارد و به صورت آنلاین به سراسر ایران فروش اینترنتی با شرایط پرداخت در محل سیسمونی هدیه مادربزرگ اصفهان را دارد.

بنابراین خرید یک پک کامل از جغجغه در رنگ های متنوع می تواند شما را بیشتر در این امر یاری نماید. نی نی لای لای نونا nuna در واقع یک راحتی کودک نیز محسوب می شود. همانطور که همه چیز دست خوش تغییرات شده است، رسم سیسمونی و لیست سیسمونی نیز در گذر زمان دچار تغییر و تحول شده است. در بازار انواع جغجغه در صداهای نرم و گوش نواز موجود است که می توانید با استفاده از آن ها توجه کودک خود را جلب نموده و او را سرگرم نمایید.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد سیسمونی سنجاقک زاهدان بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

ایندکسر