خرید کرم پودر- تا 50 درصد تخفیف بهترین کرم پودرها

در خرید و تهیه انواع کرم پودر صورت ، برندها تعیینکننده قیمت هستند و اهمیت زیادی دارند. اگر برای پوشاندن چین و چروک ها مقدار زیادی کرم پودر روی پوستتان بزنید، کرم لابه لای چروک ها می ماند و پوستتان شبیه زمینی پر از جوی های مملو از کرم پودر می شود.

کرم پودر healthy mix بورژوا به دلیل داشتن فرمول ضد کمدوژنیک منافذ پوست را نمیبندد، پوششدهی و ماندگاری ۱۶ ساعته آن مانع تنفس پوست نمیشود. یک کرم پودر خوب باید علاوه بر پوشش دهی مناسب، باعث بسته شدن منافذ پوستی نشود و با ماندگاری بالا، بافتی یکدست را به صورت شما هدیه کند. کرم پودرهای کرمی پوست را آبرسانی می کنند و با پوشش دهی مناسب خود، جلوه ای زیبا و خاص به چهره شما می بخشند. موس ها دارای بافتی خاص و منحصر به فرد با پوششی مات و مخملی هستند که حالت سنگینی بر روی پوست ایجاد نمی کند.

کسانی که پوست چرب دارند باید از کرم پودر با بافت مات استفاده کنند. اگر پوست چربی دارید، باید در انتخاب کرم پودر بیشتر دقت کنید. قبل از انتخاب کرم پودر، آن را روی خط فک تست کنید. قبل از استفاده از کرم پودر از مواد پاک کننده چربی پوست استفاده کنید. قبل از هر چیزی کرم پودر مخصوص پوستتان را انتخاب کنید. کسانی که دارای پوستی معمولی هستند میتوانند از انواع کرم پودر مناسب پوست طبق وضعیت آب و هوا استفاده نمایند. این مدل کرم پودر ها پوستی نرم و شفاف را در عین پوشش دهی کامل، برای شما ایجاد میکنند.

حتما بخوانید:
نحوه تماشای The Grand Tour: یک شکار عظیم و پخش قسمت جدید هم اکنون

جذب بسیار بالای این کرم پودر در کنار پوشانندگی فوق العاده باعث شده که طرفداران مخصوصی را برای خود به ارمغان آورد. کرم پودرهای مایع دارای پوشش دهی متفاوتی هستند و برای انواع پوست ها مناسب هستند. سری (Infallible 24H Matte) کرم پودر برند «لورآل» (Loreal) مدل «سند» (Sand) شماره 20 این کرم پودر 35 میلیلیتری فاقد چربی و مایع است که محفظه نگهدارندهی آن تیوپی است.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت کرم پودر صورت خشک.