دولت اسکاتلند از استراتژی برنامه ریزی دیجیتال رونمایی کرد

[ad_1]

دولت اسکاتلند یک سند استراتژی منتشر کرده است که در آن برنامه های خود را برای دیجیتالی کردن سیستم برنامه ریزی کشور شرح داده است.

تغییر مکان با هم: استراتژی دیجیتالی اسکاتلند برای برنامه ریزی آنچه کوین استوارت ، وزیر دولت محلی ، مسکن و برنامه ریزی ، “چارچوبی برای تغییر و بهبود طولانی مدت ، قرار دادن داده ها و فناوری در قلب سیستم برنامه ریزی طراحی شده برای آینده” عنوان کرد ، در پیش گفتار گزارش عنوان کرد.

سند 92 صفحه ای توسط همه گیری Covid-19 به این معناست که “تمرکز ما را بر اهمیت مکان های ما و پیوندهای آن با سلامتی و تندرستی تیزتر کرده است” و از برنامه 5 ساله تحول دیجیتال برای برنامه ریزی برای محیط ساخته شده ، از بهار 2021 آغاز می شود.

این برنامه گفت که این برنامه مبتنی بر پنج “ماموریت” است ، که قصد دارد قفل اطلاعات برنامه ریزی را باز کند ، برنامه ریزی دیجیتالی را به پایان برساند ، “ایجاد شرایط برای شکوفایی دیجیتال” ، استفاده از ابزارهای همکاری و “تعبیه فرهنگ نوآوری دیجیتال” .

جان مک نیرنی ، مدیر برنامه ریز دولت ، در مقدمه ای از این سند گفت که از یک مشاوره دو ساله با ارگان هایی مانند Digital Taskforce ، گروه مشاور اقتصادی در برنامه ریزی دیجیتال ، روسای برنامه ریزی اسکاتلند ، COSLA ، The Royal Town استفاده می شود. انستیتوی برنامه ریزی (RTPI) ، سرویس بهبود و دفتر دیجیتال دولت محلی و همچنین عموم مردم.

به عنوان بخشی از این تلاش ، دولت تحقیقاتی را از RTPI انجام داد كه در این گزارش صادر شده است ، مزایای سرمایه گذاری در سرویس برنامه ریزی دیجیتال.

این برنامه همچنین آنچه را که سند “پروژه های مسیر یاب” نامیده بود ، با همکاری اسکاتلند فیوچرز تراست ، خدمات بهبود ، سازمان زمین شناسی بریتانیا و دفتر دیجیتال دولت محلی برای جمع آوری اطلاعاتی که برنامه را پشتیبانی می کند ، سازماندهی کرد.

سند استراتژی دور شدن از “سیستم های فعلی به راه حل های مدولار ، باز و انعطاف پذیر است که برنامه ریزان بخش عمومی را قادر می سازد تا به سرعت از پیشرفت فناوری و نوآوری هایی از جمله واقعیت افزوده و تجسم سه بعدی ، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین و فناوری های دوقلوی دیجیتال” بهره مند شوند.

این برنامه همچنین از استفاده از “داده ها برای کاهش و تکرار خودکار وظایف آزاد کننده منابع و تمرکز برنامه ریزان بر جایی که تخصص حرفه ای آنها بیشترین ارزش را دارد” حمایت می کند.

فرآیند اجازه برنامه ریزی که از برنامه به وجود می آید به عنوان یکی از مواردی توصیف می شود که “متقاضیان می فهمند که آیا به اجازه برنامه ریزی نیاز دارند و آیا یک برنامه معتبر (کامل) ارائه داده اند که باعث بهبود تجربه کاربر می شود و سربار منابع را در سازمان برنامه ریزی کاهش می دهد”. .

در پایان سال 2025 ، هدف یک “پورتال برنامه ریزی اسکاتلند دروازه است که خدمات ، ابزارها و داده ها را به عنوان یک نقطه واحد برای ورود به اطلاعات و خدمات گردآوری می کند.”

“دروازه برنامه ریزی اسکاتلند خانه ای برای خدمات دیجیتالی جدید ، داده ها و ابزارهای مورد استفاده در یک سرویس برنامه ریزی آینده خواهد شد. این موارد به کاربران شامل شهروندان ، سرمایه گذاران ، توسعه دهندگان ، جوامع ، معماران و عوامل برنامه ریزی یا سایر ارگان های بخش دولتی ارائه می شود. “

این گزارش گفت که در کوتاه مدت ، عملکرد برنامه ریزی دیجیتال دولت “یک نقشه راه انعطاف پذیر را منتشر می کند ، بیش از 18-24 ماه اولیه ، که می تواند به اهداف برنامه برسد و توانایی انطباق با نوآوری جدید و تغییر اولویت ها را دارد. برای بخش “.

لیز پرینگل ، رئیس برنامه ریزی دیجیتال دولت اسکاتلند ، گفت: “این استراتژی ذهن ما را بر روی ساخت یک سیستم برنامه ریزی دیجیتال متمرکز می کند که فقط برای 2020 یا 2021 مناسب نباشد ، بلکه سیستمی است که به آینده نگاه می کند ، فن آوری های جدید را در آغوش می گیرد و ایجاد می کند. بنیادی آماده برای تغییراتی که در سالهای آینده به وجود خواهد آمد ، از جمله آنهایی که در حال حاضر فقط آرزوها به نظر می رسند. “

بر اساس این گزارش ، دولت طرحی را برای انتقال به مرحله تحویل از آوریل 2021 ترسیم می کند.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbet-girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme