دولت انگلیس تلاش می کند تا غول های فناوری را تنظیم کند

[ad_1]

دولت از برنامه های خود برای ایجاد یک تنظیم کننده فن آوری جدید تحت سازمان رقابت و بازارها (CMA) رونمایی کرده است تا کد جدیدی را برای غول های فناوری بنویسد و اعمال کند.

نگرانی فزاینده ای در دولت و سراسر صنعت در مورد مزیت ناعادلانه غول های فناوری وجود داشته است.

در ماه جولای ، CMA رسماً گروه ویژه بازارهای دیجیتال (DMT) را ایجاد کرد تا به دولت در مورد نیاز به رویکرد جدید برای اطمینان از رقابت موثر در بازارهای دیجیتال ، به دولت مشاوره دهد.

راه اندازی یک تنظیم کننده جدید یکی از توصیه های گزارش Furman در مارس 2019 بود ، باز کردن قفل رقابت دیجیتال. در این گزارش پیشنهاد شده است که واحد بازارهای دیجیتال امکان ایجاد تحرک بیشتر در داده های شخصی و سیستم های دارای استاندارد باز را فراهم کند ، در صورتی که این ابزارها رقابت و انتخاب مصرف کننده را افزایش می دهد.

در این گزارش همچنین توصیه شده است که واحد بازارهای دیجیتال در صورت دسترسی به داده های غیرشخصی یا ناشناس ، با محافظت از حریم خصوصی ، می تواند باز بودن داده ها را پیش ببرد.

دولت گفت: واحد اختصاصی بازارهای دیجیتال با تنظیم كنندگان از جمله Ofcom و دفتر كمیساریای اطلاعات برای معرفی و اجرای كد جدیدی برای كنترل رفتار سیستم عامل هایی كه در حال حاضر بر بازار تسلط دارند ، همکاری نزدیك خواهد داشت.

“سیستم عامل های دیجیتال مانند Google و Facebook سهم قابل توجهی در اقتصاد ما دارند و در زندگی روزمره ما نقش مهمی دارند – چه این به ما کمک می کند با عزیزانمان در ارتباط باشیم ، محتوای خلاقانه به اشتراک بگذاریم یا به آخرین اخبار دسترسی پیدا کنیم ،” دبیر تجارت آلوک شارما گفت. “اما تسلط فقط چند شرکت بزرگ فناوری منجر به نوآوری کمتر ، قیمت تبلیغات بالاتر و انتخاب و کنترل کمتر برای مصرف کنندگان می شود.”

CMA گفت که عدم رقابت در بازارهای دیجیتال از توسعه خدمات جدید و ارزشمند برای مصرف کنندگان جلوگیری می کند و منجر به افزایش قیمت برای مشاغل با استفاده از سیستم عامل ها می شود – که سپس به مصرف کنندگان منتقل می شود.

دبیر دیجیتال ، الیور داودن گفت: “در انگلیس و خارج از کشور اجماع رو به رشد وجود دارد که تمرکز قدرت در میان تعداد کمی از شرکت های فناوری باعث کاهش رشد بخش ، کاهش نوآوری و تأثیرات منفی بر مردم و مشاغل متکی به آنها می شود. . وقت آن است که به آن بپردازیم و عصر جدیدی از رشد فناوری را به راه بیندازیم. “

در حالی که گزارش Furman نشان داده است كه تلاش های زیادی میان غول های فناوری برای حمایت از قابلیت تعامل انجام شده است ، و به این ترتیب مصرف كنندگان از آزادی و انعطاف بیشتری برخوردار هستند ، اما این امر می تواند به دلیل چالش های فنی و عدم هماهنگی با مشکل روبرو شود. نویسندگان این گزارش نوشتند که ، در برخی موارد ، عدم قابلیت همکاری به دلیل انگیزه های نامرتب است.

“استانداردهای ایمیل به دلیل همکاری ظهور کردند اما قابلیت جابجایی شماره تلفن فقط زمانی ایجاد شد که توسط نهادهای نظارتی مورد نیاز باشد. تلاش خصوصی توسط سیستم عامل های دیجیتال به طور مشابه با انگیزه های نادرست با مشکل روبرو خواهد شد. بانکداری آزاد مثالی آموزنده از چگونگی مداخله در سیاست می تواند بر چالش های فنی و هماهنگی و انگیزه های ناهماهنگ غلبه کند. “

در ماه جولای ، هنگامی که DMT راه اندازی شد ، شرکت حقوقی آزبورن کلارک در مورد اخلال در مشاغل که افزایش مقررات می تواند ایجاد کند ، هشدار داد.

“اگرچه میزان مقررات مربوط به مشاغل دیجیتال به طور پیوسته در حال افزایش است ، اما اقدام برای تنظیم برخی از بازیگران بازار دیجیتال به صورت پیشین همچنان اقدامی بنیادین است. به طور معمول ، کدهای رفتاری و نامگذاری رسمی مشاغل به عنوان قدرت بازار در بازارهایی مشاهده می شود که پس از انحصار تاریخی رقابت شده است (بخش مخابرات نمونه بارز است) ، نه در رابطه با مشاغلی که از طریق بازی وضعیت بازار خود را به دست آورده اند تغییر نوآوری و خلاقیت مختل کننده. “

این سازمان می گوید که این رویکرد جدید برای برخی از افراد تغییر مدل کسب و کار ایجاد می کند و بار انطباق نظارتی قابل توجهی را ایجاد می کند.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbet-girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme