ریلز اینستاگرام چیست؟ معرفی و آموزش قابلیت reels

امکان ریلز اینستاگرام این قابلیت را به اعضا می‌دهد که فیلم‌های کوتاه، جالب و سرگرم‌ کننده‌ ایجاد کنند و روی آن ها از افکت‌های چهره ای و موزیک به کارگیری کنند. در واقع ریلز اینستاگرام قابلیت و امکان ضبط ویدئوهای ۱۵ ثانیه‌ای تا ۱ دقیقه ای میباشد که شما می‌توانید به آنان صدا، جلوه‌های تصویری و آهنگ اضافه کنید. به جهت اینکه بتوانید یک ریلز زیبا و منحصربه‌فرد ایجاد کنید، بایستی مراحل متمایز را طی کنید. در زیر ورقه اینستاگرام، روی گزینه دوربین کلیک نمایید و آن گاه مهم گزینه‌های ویرایشی متنوعی روبرو خواهید شد. آن‌گاه از این مرحله، می بایست مضمون‌ هر یک از این ابزارهای ویرایشی کلیپ ویدیو را بدانید و دارای استفاده از آنها، ویدئوی خویش را ویرایش کنید.
ایجاد عنوان برای ریلزهای شما به دنبال کنندگان اینستاگرام شما همین حس را نیز می دهد که شما چه گونه محتوایی را اعم از نکته ها مفید، دیده اندازهای الهام بخش، فرهنگ، محصولات و سرویس ها شرکت و… را ارائه می‌کنید. بعد بر روی منوی سه نقطه در ذیل سمت راست ضربه بزنید و آنگاه روی حذف کلیک کنید. در نقطه نهایی در پنجره بازشو، میبایست تأیید نمایید که می‌خواهید ریلز مورد نظر را حذف کنید. چنانچه یک حلقه در پیش نویس شما ذخیره شده است، می‌توانید آن را در صفحه ریلز در پروفایل خویش پیدا کنید. همینطور می‌توانید ریلز خویش را در برگه Explore ارسال کنید، که در این رخ هر عضو اینستاگرام می‌تواند آن را به راحتی تماشا کند.
پس از به اتمام رسیدن ضبط کلیپ‌ها، می‌توانید به پیش‌نمایشی از آن‌ها قبل از انتشار دسترسی داشته باشید. برای همین فعالیت فقط به اندازه است تا روی سوییچ Preview در سمت راست دکمه ضبط بزنید. درود در آپدیت نو اینستاگرام هنگام نشر پست ویدئویی دو مورد پست و ریلز دارید که می‌توانید آیتم پست را گزینش کنید. درست هست که حالت‌های متعدد پست نمودن ویدیو در اینستاگرام اصلی هدف رقابت حساس دیگر شبکه‌های اجتماعی به وجود آمده است، البته هر کدام اقبال شما را برای رفتن به اکسپلور می‌سنجند. همانطور که در مطلب تدریس اینستاگرام هم گفتیم، اینستاگرام محتوای عالی را دوست دارد، بعد سراغ جزئیات می‎‌رود.
5 روال نگهداری از پوست، رازی به جهت صحیح کردن پنکیک های خوشمزه در 10 دقیقه، یا این که 5 نکته به جهت گونه دادن به مو و از همین دست موردها می‌توانند مسئله قابل قبولی به جهت ریلز شما باشند. در واقع، چیزهای زیادی برای به اشتراک گذاشتن کلیدی فالوورها وجود دارد که می‌تواند به آن ها کمک کند مهارت جدیدی را بیاموزند و در نتیجه جذب مارک شما شوند. چنانچه رغبت دارید تا ریلزهایی که منتشر می نمایید را به صورت جداگانه در تلفن یار خود هم ذخیره کنید، کافیست تا در نصیب Camera settings وارد بخش Reels شده و آیتم Save reels to device را انتخاب نمایید. از همین به بعد تمامی ریلز های شما پس از انتشار ذخیره می شوند. به جهت استعمال از ریلز آن‌گاه از نصب برنامه، مهم نام کاربری و پسورد حساب کاربری اینستاگرام‌تان در برنامه لاگین کنید.

  • سپس جهت فیلمبرداری در ریلز خویش بر روی سوییچ ضبط ضربه بزنید (توجه داشته باشید که کلیپ بایستی در بین 3 تا 15 ثانیه ارتفاع بکشد).
  • می‌توانید اهمیت ضربه زدن بر روی نشانه صدا و جستجوی ترانه در اینستاگرام، ترانه دلخواه خویش را به ریلز خویش بیش تر کنید.
  • اگر به مدیریت اینستاگرام و تبلیغات اینستاگرام درگیر میباشید به جهت ارتقاء محتوای پیج کاری خویش بایستی در گزینه ریلز اینستاگرام و نکات ویرایش کلیپ ویدیو حساس آن بیشتر بدانید.
  • اگر یک نقاش هستید، می‌توانید اصلی فریم کردن و آویزان کردن آثار خود بر روی دیوار، زیبایی آن‌ها را به اکران بگذارید.
  • حالا این‌که چه محتوایی تولید نمایید تا چه ترازو دیدنی و سرگرم‌کننده باشد، موضوعی است که خویش شما آن را مشخص و معلوم می‌کنید.

بخشی از قابلیت‌های موجود در استوری‌ها نظیر نظرسنجی، ایموجی و مسابقه (کوییز) هم در ویدیو‌های ریلز می‌توانند آیتم به کارگیری قرار بگیرند. یک فشن بلاگر می باشد که همواره نحوه لباس پوشیدن را به رخ یک لیست به مخاطبین ارائه می‌دهد. به عنوان مثال، چهار سبک ست نمودن لباس‌ها در فصل بهار، سه سبک ست کردن پلیور با تیشرت مردانه و غیره. در ریلز اینستاگرام یک الی دو سبک را نشان میدهد آن گاه مخاطبین را برای دیدن مابقی به نتورک یوتیوب خویش ارجاع می‌دهد.

آیا می توان بازدید ریلز اینستاگرام را بالا برد؟

با این‌حال می‌توانید آن را مشابه IGTV در ورقه خودتان هم به اشتراک بگذارید. کلیه ریل‌هایی که می‌سازید در بخش خاصی از پروفایلتان (درست نظیر IGTV) قابل تماشا خواهد بود. اینستاگرام سال قبلی آزمایش قابلیت و امکان جدیدی اصلی نام Reels را شروع کرد. این ویژگی در واقع برای رقابت اهمیت اپلیکیشن فوق‌العاده دوست داستنی تیک تاک گسترش داده شده و حال برای اعضا سراسر دنیا عرضه شده است. از آن‌جا که جنجال‌ها و حاشیه‌ها پیرامون اپلیکیشن تیک تاک به اوج خود رسیده اکنون اینستاگرام بهترین زمان را به جهت انتشار قانونی این قابلیت و امکان انتخاب کرده است. دونالد ترامپ به شدت بر ممنوعیت تیک تاک در آمریکا اصرار دارد و شرکت‌های بزرگی مانند مایکروسافت هم نسبت به خرید تیک تاک از صاحب و مالک چینی آن ابراز عشق و علاقه کرده‌اند.
عمومی
از آنجا که امروزه internet گسترش یافته و تقریبا یکی از از عوامل مهم جذب خریدار می‌باشد. اکثری از شرکت‌ها علاوه بر استفاده از وب سایت سازها به جهت تولید سایتهای شرکتی و بلاگ‌های فردی و هم دکان سازها بر آن شده اند تا فعالیت خویش را در بستر internet و و دنیای مجازی ارتقا دهند. همچنین حیاتی تحلیل سئو وبسایت خود بر آن هستند تا حضور خویش را در دنیای مجازی پررنگ خیس نمایند. یکی از از روش‌هایی که به افزایش حضور شما در بستر آنلاین یاری میکند، شبکه‌های مجازی از گزاره اینستاگرام و ترفندهای جادویی آن و بیو اینستاگرام، استوری‌ها و ریلز و….
ابتدا نهایی نسخه برنامه اینستاگرام را در آیفون یا این که اندروید کارگزاشتن نمایید و برنامه را گشوده کنید. برای فعال نمودن ریلز روش‌هایی وجود دارااست که در ادامه به آنان می‌پردازیم. شما در ریلز می‌توانید سرعت ویدئوها را تا ۵ برابر کاهش بدهید و یا این که سرعت آنان را تا ۳ برابر ارتقا دهید. کلیدی به کارگیری از Reels می‌توانیم محتوایی کوتاه، جذاب و سرگرم کننده ساخت کنیم. به ساختن فیلم یا این که ویدئو 15 ثانیه‌ای، که امکان گذاشتن موزیک ،جلوه‌های ویژه و برچسب‌ها را دارد، ریلز می‌گوییم. در همین نوشته بعد از جواب به سوال ریلز چیست به مقایسه ریلز اهمیت استوری و ساده‌ترین تدریس به کارگیری از Reels پرداخته‌ایم، پس به جهت پاسخ به سوال‌هایتان تا پایان اصلی ما یار باشید.
این میزان به شما می گوید که یک‌سری کاربر اینستاگرام دستکم یک بار ریلز شما را چشم اند. مجزاسازی و باز‌نگری ریلز پروسه ردیابی، جمع آوری و جزء‌جزء‌کردن و باز‌نگری داده ها به جهت درک عملکرد ریلزهای شما سایت خبری است. در این بخش می بایست ارتفاع دوران ویدیو خود را تهیه نمایید و حداکثر دوران خویش را انتخاب نمایید . در نهایت یادگیری نیز از همین ریلزها منتشر کرده‌ایم که برخورد بسیار خوبی مواجه شدیم.

حتما بخوانید:
بهترین میزبانی وب به اشتراک گذاشته شده سال 2020: برنامه های برتر از ارائه دهندگان تأیید شده

فعال سازی ریلز اینستاگرام

اکنون دوران آن میباشد که ریلزی که فراهم کرده‌اید را به اشتراک بگذارید. به جهت تکثیر ریلز اضطراری هست تا روی گزینه بعدی کلیک کنید، یک عکس را به تیتر تصویر کاور بر روی ویدیو انتخاب کنید و یک تفسیر و کپشن دیدنی بنویسید که حیاتی Reels شما در ارتباط باشد. در سطح بعد، می‌توانید معین کنید که ریلز در کدام قسمت منتشر شود و آن را از حیث انتشار به نوعی شخصی‌سازی کنید. از زمانه پیدایش Insta Finsta راهی فوق‌العاده به جهت برندها و کسب‌وکارها شده هست تا خلاقیت بیشتری به خرج دهند و بتوانند بازاریابی بهتری را ارائه کنند. چیزی که Reels را نسبت به بقیه امکانات اینستاگرام مختلف می‌کند، همین می باشد که به جای این که اعضا تنها reels را در صفحه افرادی که فالو می‌کنند، ببینند، از کل حساب های اینستاگرام در تب Reels تماشا می‌کنند. Reels مشابه تیک تاک به کاربر اجازه می‌دهد تا ویدیوی کوتاه تولید کرده و کلیدی طولانی تر کردن ترانه آن را مهم بقیه به اشتراک بگذارد.

پوش نوتیفیکیشن چیست؟ + بهترین سرویس های نوتیفیکیشن ایرانی و خارجی

برای دیدن ریلزهای یک پیج، بایستی به آن ورقه رفته و در قسمت کلیپ‌ها (همان گوشه ای که ویدئوهای igtv قرار می‌گرفت) به دنبال ریلزها باشید. ولی به‌تازگی در کاغذ با و کنار پست‌های معمولی، ریلزها هم نشان داده می‌شوند. توجه داشته باشید که درصورتیکه از موسیقی خویش برای ریلز استفاده کنید و حساب کاربری عمومی داشته باشید، سایر کاربران می‌توانند مهم گزینش آیتم Use Audio، از آن در ویدیوهای دیگر استعمال نمایند. امکان ضبط ریلز از باطن هوم اسکرین نیز برای کاربران مهیا شده است. جهت انجام این کار تنها به اندازه می باشد تا بر روی آیکن «+» در صفحه دارای اپلیکیشن اینستاگرام بزنید و آنگاه آیتم Reel را گزینش کنید. در همین مطلب آموزشی به روش استفاده از خصوصیت ریلز در اینستاگرام و ایجاد ویدیوهای کوتاه در همین شبکه اجتماعی می‌پردازیم.

ریلز در ویندوز

در همین نوشته به شما خوا هیم گفت Instagram reels چیست و حساس ترفند‌های فعال‌سازی آن روی دسکتاپ، آیفون و اندروید و تاثیرات مثبت آن روی کسب‌وکارها آشنا خواهیم شد. اکثری از مشکلاتی که ما در گوشی خویش دارای آن مواجه میشویم به ادله چندین اشکالات جزئی رخ میدهد. در همین شرایط شما میتوانید موبایل خود را یک توشه خاموش و بعد از آن روشن کنید تا مشکلات جزئی تلفن همراه برطرف کردن و قابلیت و امکان ریلز در اینستاگرام برای شما فعال شود. ریستارت تلفن همراه یکی از راحت ترین و سریعترین کارهایی هست که شما میتوانید به جهت فعال سازی ریلز اینستاگرام انجام دهید. برای این فعالیت کلید خاموش واضح موبایل خود را یک‌سری ثانیه نگه دارید و روی Restart یا Reboot ضربه بزنید.
استفاده از اپراتورهای اینترنتی مختلف، فیسبوک کریتور، روشن/خاموش نمودن ف ی ل ت..شکن نیز از راه‌های دیگه‌ای که می‌تونین برای آپلود سریع کلیپ ویدیو به کار گیری کنین. مهم این حال، ما اینارو نیز امتحان کردیم ولی فایده‌ای نداشته. برای این‌که پست‌ها وارد اکسپلور بشن بایستی خیلی eye catchy و موثر باشن. Engagement پست نیز در ساعت اول باید بالا باشه تا % رفتن به اکسپلور بخش اعظم بشه. کش اپلیکیشن اینستاگرام‌رو پاک کنید، همچنین پیشنهاد میکنیم که از یک کانکشن دیگه مثل internet ADSL به کارگیری کنید.
در این مطلب وب پرشین به نکاتی برای روش میزان گیری برد ریلز و استفاده از اینسایت ریلز اینستاگرام برای ایجاد محتوای مورد عشق مخاطبان می پردازد. اینستاگرام ساعاتی قبل از ارائه‌ی قابلیت‌های تازه برای ویدیو‌های ریلز خبر داد. مهم‌ترین ویژگی جدید، ارتقاء انحصار هنگامی همین ویدیو‌ها هست و درحال حاضر اعضا می‌توانند ویدیو‌های ۹۰ ثانیه‌ای در این بخش قرار دهند. برای آغاز تدریس ریلز اینستاگرام و ولی برای آغاز و تولید محتوا در ریلز نخست اینستاگرام خود را گشوده نمایید آن گاه روی دکمه New کلیک کنید.
بنابراین، در اصل، هر چیزی که می‌خواهید به مخاطبین خود ارائه نمایید و یا این که هر چیزی که استعدادهای شما را به اکران بگذارد، برای ریلز‌های اینستاگرام مناسب است. هنوز به جهت تلفن همراه های اندروید داخل کشور ایران همین قابلیت و امکان فعال نشده و فقط برای تلفن همراه های آیفون همین قابلیت فعاله. درصورتیکه گوشیتون اندرویدیه سفارش میکنیم از نرم افزار سو‌مین به شکل کمکی برای تکثیر ریلز یاری بگیرید. توی این نوشته هم یک اکستنشن معرفی کردیم که میتونید ازش یاری بگیرید.

حتما بخوانید:
این حلقه برجسته سالانه GoPro Hero 9 Black به طرز مضحکی برای سال 2020 هیجان انگیز است

حذف ریلز اینستاگرام

این تغییر تحول هم بهه خاطر سیاست های اینستاگرامه تا ریلز رو پروموت کنه. این تغییر‌و تحول نیز به خاطر سیاست های اینستاگرامه تا ریلز رو پروموت کنه. در درحال حاضر حاضر، کاری از دست ما برنمیاد جز این که به قوانین جدید اینستاگرام تن بدیم. برای آپلود ویدئو نیز می بایست بگم که شما صرفا نیستین، ما هم برای اینستاگرام منتوریکس و کلاینت‌های دیگه چنین مشکلی داریم و خیلی ارتفاع می‌کشه. یکی از دیگه از تخصص‌های امیرحسین نوشتن مقدمه‌ها و متن‌های خیره کننده و جذابه. یعنی می‌تونه از مخلوط خاویر زانتی، رستوران و گردباد کاترینا یه مقدمه بسازه که همگی رو به خودش جذب کنه… حال به خوبی می‌دانید که ریلز چیست یا ریلز اینستاگرام به این معنی که چی و احتمالاً همین سوال را دارید که چطور ریلز بسازیم یا این که از چه جایی تدریس ریلز اینستاگرام را بخوانیم، ببینیم و یاد بگیریم. استعمال از ویژگی موزیک و فیلترهای ریلز در بعضی از روش‌های فعال کردن ریلز اینستاگرام قابل‌دسترسی نمی باشد و باید ریلز اینستاگرام خویش را قبل از آپلود کردن به‌طور کامل ساخته باشید. راه‌های فعال نمودن ریلز اینستاگرام در نسخه‌های آی او اس و اندروید در کشورهایی مثل کشور‌ایران که ریلز در آن فعال نشده می باشد کمی پیچیده‌تر و متفاوت‌تر است. همین مورد قضیه سبب میشود که ویدئوهای تیک تاک، پاره ای حرفه‌ای‌تر به لحاظ برسد. کلیدی تعیین آیکن آهنگ (مانند تصویر پایین) از پنل سمت چپ می‌توانید بخشی از یک موسیقی دلخواه خویش را نیز به ویدیوی کوتاه ضبط یا بارگذاری شده استفاده نمایید. البته درصورتیکه علاقه‌ای به به کار گیری از همین قابلیت و امکان ندارید، توانمند خواهید بود کلیپ خویش را اهمیت ترانه دلخواه ضبط نمایید و به به عبارتی شکل منتشر نمایید.
در برگه گشوده شده درصورتیکه مورد Update برای شما فعال بود به این معنی که نسخه جدید برنامه در دسترس میباشد و میتوانید آن را دانلود کنید. پس از دانلود و کارگزاری ورژن جدید برنامه وارد اینستاگرام گردید و باز‌نگری نمایید ریلز فعال شده است یا این که خیر. چنانچه صدای خاصی را به ریلز اینستاگرام بیشتر کنید، سایر اعضا می‌توانند از آن صدا به جهت تولید ریلز جدید به کار گیری کنند. ما در همین نوشته شما را اهمیت برخی از حیاتی ترین نکات تهیه و تنظیم ریلزهای اینستاگرامی آشنا کرده ایم. دیگر نوبت شماست تا اولین گام را برداشته و ریلز خویش را مهیا کنید. شما می توانید سوال ها و تجربیات خود را از این قابلیت تازه و با اینستاگرام و نتایجی که از به کارگیری آن به دست آورده اید، در بخش نظرات دارای ما به اشتراک بگذارید.
یک مورد زیر عنوان Also Share to Feed نیز قبل از انتشار ریل به دیده می‌خورد که اهمیت فعال بودن آن، ویدیوی مورد لحاظ در فید اینستاگرام هم در دسترس قرار می‌گیرد. به جهت دستیابی به سرانجام بهتر، پیشنهاد می گردد تا قطعا این مورد را فعال کنید. همچنین مهم انتخاب مورد Crop Profile Image کار کشته به کراپ کردن تصویر پروفایل خود خواهید بود. درود در آپدیت جدید اینستاگرام ریلز هم در نصیب پست‌ها نمایش دیتا می‌شه. شما هم کلیدی پیوستن به جمع بزرگ و بالغ بر ۶۰۰ هزار نفری دانشجویان و دانش‌آموزان فرادرس و اهمیت بهره‌گیری از آموزش‌های آن، می‌توانید تجربه‌ای گوناگون از علم و مهارت‌آموزی داشته باشید.
فقط مطمئن شوید که تمامی فیلم‌های شما، نسخه‌های 30 ثانیه ای میباشند (تیک تاک امکان ایجاد 60 ثانیه ای را هم به جهت ویدئوها می‌دهد). بخش بزرگی از جامعه تولید محتوا و متخصصین زمینه شبکه‌های اجتماعی، پست‌ها و استوری‌های اینستاگرام قدیمی‌را مجدداً ررسی می نمایند و ویدیوی ثانیه ای خویش را برای ریلزهای اینستاگرام ایجاد می‌کنند. به تیتر مثال، چنانچه به تازگی به تیتر یک به دست آوردن و فعالیت به جایی مهاجرت کرده اید یا این که تصاویری از پروژه ای که به تازگی به نقطه نهایی رسانده اید دارید، می‌توانید کلیه آن عکسها را در یک ویدئوی ریلز ادغام کنید. برای فعال سازی ریلز در سیستم دلیل اندروید ابتدا برای آغاز کار اضطراری است مرورگر kiwi browser را کارگزاشتن نمایید. پس از نصب، آن را اجرا کرده و در بالای ورقه در نصیب سرچ کلمه INSSIST Extension را سرچ کرده و در مورد ها نمایش داده شده او‌لین آیتم تارنما پیشنهادی را کلیک نمایید. شما می‌توانید از این قابلیت و امکان هم بر روی دستگاه اندروید و نیز بر روی دستگاه آیفون استفاده کنید.
در ادامه شباهت‌ها و تفاوت‌های این دو را هم بیان خوا هیم کرد. از دیگر گزینه‌های شایان ذکر می‌توان به Rename Audio و Add Location اشاره کرد که به ترتیب برای تغییر‌و تحول نام موسیقی (در صورتی که خودتان آن را ساخته باشید) و افزودن موقعیت جغرافیایی کاربرد دارند. آیتم Recommend on Facebook نیز برای سفارش دادن ریل مورد حیث در فیسبوک استفاده میشود و می‌تواند تماشا ویدیو را ارتقا دهد. زمان انتشار پست ویدئویی می‌توانید گزینه پست را به‌جای ریلز انتخاب کنید. در آپدیت جدید، کلیه محتوای ویدئویی در قالب ریلز منتشر میشه. در هم اکنون حاضر، آپدیت تازه اینستاگرام به گونه‌ای است که پست‌های ویدئویی رو در قالب ریلز منتشر می‌کنه.

دیدگاهتان را بنویسید