[ad_1]

سازندگان برای تهیه گروه کوچکی از زنان با آموزش مهندسی نرم افزار رایگان ، با Coding Black Females همکاری کرده اند.

بوت کمپینگ کدگذاری همچنین به اعضای دوره های تخفیف کدینگ سیاه زن ارائه می دهد.

کلودیا هریس ، مدیر عامل شرکت سازندگان ، گفت: “کدگذاری زنان سیاه به نسل بعدی زنان کمک می کند تا وارد بخش دیجیتال شوند و در مسیر شغلی انتخابی خود پیشرفت کنند. تعهد آن به جامعه و تنوع توسط سازندگان مشترک است.

“با هم ، ما می توانیم نقش بزرگی در كاهش فاصله مهارت در فن آوری بازی كنیم ، در عین حال یك منبع ثابت از استعدادهای آموزش دیده را ارائه می دهیم كه نشان دهنده جامعه ای است كه ما به آن خدمت می كنیم. ما مشتاقانه منتظر حمایت از آنها هستیم زیرا آنها به شکل گیری دنیای دیجیتال ما کمک می کنند. ”

عدم تنوع در بخش فناوری انگلستان یکی از موضوعات دیرینه بوده است – نه تنها تعداد زنان در نقش فناوری در حدود 5٪ در 5 سال گذشته باقی مانده است ، بلکه تحقیقات اخیر BCS همچنین نشان داد که تنها 2٪ از کارگران IT در انگلستان از نژاد سیاه ، آفریقایی ، کارائیب یا سیاه انگلیسی است.

همانطور که توسط Ronda Zelezny-Green ، رئیس جهانی آموزش و یادگیری الکترونیکی در انجمن اینترنتی در رویداد تنوع سالانه کامپیوتر هفته ، اشاره شده است ، برخی از موانعی که سیاه پوستان می توانند با ورود به این بخش مواجه شوند شامل الگوریتم های تصمیم گیری در مورد قرارگیری دانشگاه یا دسترسی به ویزا ، مهارتهایی که هنوز لازم نیست در شرح شغل گنجانده شود و براساس افرادی که مردم می شناسند استخدام شوند.

کدگذاری زنان سیاه سازمانی است که هدف آن حمایت از استعدادهای متنوع با فراهم آوردن فرصت های آموزش و شبکه سازی برای زنان سیاه پوست و همچنین همکاری با سازمان هایی است که به آنها کمک می کند تا با تنوع و فراگیری مسائل را حل کنند.

مشارکت Makers and Coding Black Females شش زن بورسیه آموزش مهندسی نرم افزار را به عنوان بخشی از دوره 16 هفته مهندسی نرم افزار Makers دریافت می کند و به آنها کمک می کند تا در پایان بورس تحصیلی خود به عنوان توسعه دهندگان جوان کار پیدا کنند.

امید این است که ارائه آموزش کم هزینه “موانع مالی مرتبط با ورود به صنعت دیجیتال و فناوری انگلستان” را برطرف کند و به نوبه خود ، در جهت بخش متنوع تری تلاش کند.

شارلین هانتر ، یک توسعه دهنده نرم افزار که بنیانگذار برنامه نویسی زنان سیاه است ، گفت: “سازندگان سابقه اثبات شده ای در ارائه بهترین آموزش در بازار برای برنامه نویسی نرم افزار دارند و من خوشحالم که به زنان زیادی از شبکه ما کمک می کنم تا از مزایای آنها استفاده کنند. این فرصت.

“این یک تجربه تغییر دهنده زندگی است که درهای زیادی را برای کسانی که در این برنامه ثبت نام می کنند باز می کند. این نشان می دهد که سازندگان واقعاً به حمایت از تنوع و استفاده از جایگاه خود به عنوان بوت کمپ پیشرو انگلستان برای ایفای نقشی اساسی در شکل گیری یک جامعه عادلانه تر که به افراد از هر زمینه مختلف فرصتی برای شغل مهیج در بخش فن آوری می دهد ، اعتقاد دارند. ”

سازندگان سابقه کار در زمینه بهبود تنوع در فضای مهندسی نرم افزار انگلستان را دارند و برای نمایش برخی از الگوهای مهندسی نرم افزار انگلستان سالانه لیست قدرت زنان در نرم افزار را در سال 2019 راه اندازی می کند.

در زمان راه اندازی لیست 2020 خود ، سازندگان خواستار “تغییر روایت” پیرامون کمبود زنان در بخش فناوری شدند به این امید که سرانجام رفع کمبود زنان در فناوری شروع کار برای اصلاح تعادل در سایر موارد باشد مناطق مربوط به تنوع.

همچنین در اکتبر سال 2020 اعلام کرد که برای کمک به آموزش کدنویسی به جوانان از زمینه های محروم ، با سازمان غیرانتفاعی Generation UK همکاری خواهد کرد.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir