سفر رئیس رژیم صهیونیستی به آلمان با هدف “مشاوره بر سر توافق هسته ای”.«اسحاق هرتزوگ» رهبر رژیم صهیونیستی قصد دارد این هفته به همراه همسرش به آلمان سفر کند و درباره توافق هسته ای با ایران گفتگو کند.

به گزارش جروزالم پست، هرتزوگ ششمین رئیس جمهور رژیم صهیونیستی است که به آلمان سفر می کند، اولین رئیس جمهور این کشور پدرش «خیم هرتزوگ» است که در طول جنگ جهانی دوم در ارتش بریتانیا خدمت می کرد.

هرتزوگ قصد دارد روز سه شنبه برای گفتگو در مورد توافق هسته ای ایران و سایر مسائل جهانی به بوندستاگ (پارلمان آلمان) برود. پیش از این نیز مقامات صهیونیستی ادعاهای مختلفی درباره برجام داشتند.

به عنوان مثال روزنامه صهیونیستی هاآرتص در گزارشی به نقل از یک منبع آگاه صهیونیست مدعی شد که این احتمال وجود دارد که مقامات آمریکایی بخواهند امضای توافق هسته ای با ایران را تا انتخابات کنگره در ماه نوامبر به تعویق بیندازند.

یایر لاپید، نخست وزیر این رژیم، اخیرا تلاش ها برای بازگشت به توافق هسته ای ایران را با جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا گفت و گو کرد و دو طرف در مورد مذاکرات جاری برای بازگشت به توافق هسته ای و همچنین مذاکرات مختلف گفت و گوی طولانی داشتند. تلاش برای جلوگیری از توقف ایران به سمت بمب اتمی است.

حتما بخوانید:
خاص ترین قیمت لوازم تعمیرات موبایل در امگا ابزار ببینید - بهار نیوز