طبق قوانین جدید امنیتی ، Telcos می تواند جریمه های هنگفتی داشته باشد

[ad_1]

شرکت های مخابراتی که قانون جدید پیشنهادی امنیتی را نقض می کنند ، طبق قانون جدیدی که در مجلس وضع می شود و به “قدرت” بی سابقه “دولت برای تقویت استانداردهای امنیتی اعطا می کند ، مجازات جریمه حداکثر 10٪ از گردش مالی سالانه یا 100000 پوند در روز را دارند. از شبکه های مخابراتی انگلستان و مجبور به حذف تأمین کنندگان پر خطر مانند Huawei است.

در صورت تصویب ، لایحه ارتباطات (امنیت) وظایف جدیدی را به شرکت های مخابراتی برای افزایش امنیت شبکه هایی که در انگلیس فعالیت می کنند و مسئولیت های جدیدی را برای نظارت و ارزیابی امنیت اپراتورها اعمال می کند.

وزیر دیجیتال ، الیور داودن ، گفت: “ما در حال سرمایه گذاری میلیاردی برای گسترش باند پهن 5G و گیگابایت در سراسر کشور هستیم ، اما منافع آن تنها در صورت اطمینان کامل به امنیت و انعطاف پذیری شبکه های ما قابل تحقق است.”

“این لایحه پیشگامانه یکی از سخت ترین رژیم های امنیتی مخابرات در انگلیس را به انگلستان ارائه می دهد و به ما امکان می دهد اقدامات لازم برای محافظت از شبکه های خود را انجام دهیم.”

دولت گفت: این لایحه چارچوب امنیت سایبری را برای فناوری مورد استفاده در شبکه های باند پهن 5G و 5-فیبر کامل تقویت می کند ، از جمله سخت افزار و نرم افزار مورد استفاده در دکل های تلفن همراه و در مراکز تلفن ، گام مهمی در محافظت از انگلیس در برابر فعالیت های خصمانه سایبری توسط بازیگران دولت

این به وست مینستر این قدرت را می دهد تا ارائه دهندگان مخابرات عمومی را به سمت مدیریت تأمین کنندگان با ریسک بالا هدایت کند ، و کنترل هایی را بر استفاده آنها از کالاها ، خدمات یا امکانات تهیه شده توسط آنها اعمال کند. پیش از این ممنوعیت خرید تجهیزات جدید Huawei را از اواخر سال 2020 تحمیل کرده و تعهد خود را برای حذف کلیه تجهیزات Huawei از شبکه های تلفن همراه 5G تا سال 2027 اعمال کرده است. این لایحه اختیاراتی را ایجاد می کند که به دولت امکان می دهد این مراحل را در قانون و مدیریت ریسک از هر تامین کننده دیگر در آینده است.

همچنین این اختیارات را به دولت می دهد که وظایف اصلی قانونی ارائه دهندگان شبکه مخابراتی را تقویت کند تا آنها را ترجیح دهد امنیت سایبری را در اولویت قرار دهند – در حال حاضر آنها خود این استانداردها را تعیین می کنند.

این وظایف مشروط به مشاوره در لایحه آورده خواهد شد ، اما به احتمال زیاد به معنای تلفن های مخابراتی است که باید حداقل استانداردهای امنیتی را برای شبکه ها و خدمات خود در نظر بگیرند و آسیب هرگونه نقض رخ داده را محدود کنند.

این موارد می توانند شامل مقرراتی برای طراحی ایمن ، ساخت و نگهداری تجهیزات حساس در هسته شبکه ، برای کاهش خطر وجود تجهیزات شخص ثالث در یک حمله سایبری ، برای کنترل مجوزهای دسترسی هم در هسته شبکه فیزیکی و هم در هسته باشند. لایه نرم افزار ، برای انجام ممیزی های امنیتی و اعمال حاکمیت برای درک بهتر محیط ریسک ، و ادامه کار شبکه ها برای کاربران ضمن اطمینان از امنیت داده های محرمانه هنگام عبور از آنها.

در همین حال ، Ofcom مسئول نظارت و پولیس این محیط جدید و اجرای انطباق خواهد بود.

یان لوی ، مدیر فنی مرکز امنیت سایبری ملی اظهار داشت: “راه اندازی باند پهن 5G و گیگابایت فرصت های خوبی را برای انگلستان ایجاد می کند ، اما همانطور که از این مزایا بهره مند می شویم ، باید امنیت را در شبکه های ملی خود ارتقا دهیم و اپراتورها باید بدانند که چیست از آنها انتظار می رود

“ما متعهد شده ایم استانداردها را افزایش دهیم و این لایحه الزامات امنیتی مخابراتی جدیدی را وضع می کند ، که به اپراتورها کمک می کند تا تصمیمات بهتر در زمینه مدیریت ریسک را اتخاذ کنند.”

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbet-girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme