[ad_1]

اکثریت قریب به اتفاق 80٪ از متخصصان امنیت سایبری که در حال حاضر در انگلستان فعال هستند ، می ترسند که به لطف قوانین منسوخ شده انگلستان ، فقط با ادامه کار در دفاع از حملات سایبری ، قانون را نقض کنند ، طبق گزارش جدید تولید شده توسط کمپین CyberUp و techUK

CyberUp – گروهی متشکل از تعدادی از انجمن های صنعت و تأمین کنندگان امنیت سایبری – می خواهد قانون سواستفاده از رایانه (CMA) در سال 1990 اصلاح شود زیرا به طور ناخواسته تکنیک های دفاعی رایج را که توسط متخصصان امنیتی استفاده می شود ، جرم تلقی کرده و دیگر برای اهداف مناسب نیست.

به عنوان مثال ، بخش یک از CMA دسترسی غیر مجاز به هر برنامه یا داده ای را که در هر رایانه ای نگهداری می شود ، منع می کند. از آنجا که فعالیتهای امنیتی دفاعی معمولاً شامل اسکن و بازجویی از سیستمهای به خطر افتاده است – و نمی توان برای مجوز دسترسی از یک مجرم سایبری رضایت گرفت – دادستان می تواند با موفقیت استدلال کند که مدافعان قانون را نقض کرده اند.

روت ادواردز ، نماینده مجلس ، که پیش از این سیاست امنیت سایبری را برای techUK هدایت می کرد ، گفت: “قانون سو Misاستفاده از رایانه ، اگرچه در زمان معرفی جهانی پیشرو بود ، اما زمانی که 0.5٪ از مردم از اینترنت استفاده می کردند ، در قانون اساسنامه قرار گرفت. دنیای دیجیتال فراتر از شناخت تغییر کرده است و این بررسی به وضوح نشان می دهد که زمان انطباق قانون سو Mis استفاده از رایانه فرا رسیده است.

“امسال تحت حاکمیت یک وضعیت اضطراری بهداشت عمومی – بیماری همه گیر ویروس کرونا قرار گرفته است ، اما همچنین باعث شده است اعتماد ما به امنیت سایبری بسیار راحت باشد. ما شاهد تلاش برای هک آزمایشات واکسن ، کمپین های اطلاعات غلط در ارتباط 5G با ویروس کرونا ، مجموعه گسترده ای از کلاهبرداری مربوط به ویروس کرونا ، افزایش کار از راه دور و خدمات بیشتر به صورت آنلاین هستیم.

“اعتماد ما به فن آوری های دیجیتال ایمن و مقاوم هرگز بیشتر نبوده است. اگر روزی قرار بود زمانی برای اولویت بندی مدرن سازی سریع قوانین سایبری ما و بررسی قانون سو Mis استفاده رایانه ای باشد ، اکنون وجود دارد. “

این مطالعه اولین کار برای ارزیابی و تجزیه و تحلیل نظرات جامعه امنیتی گسترده در انگلیس در مورد این موضوع است ، و مبارزان می گویند که آنها نگرانی ها و سردرگمی های اساسی در مورد CMA پیدا کرده اند که مانع دفاع سایبری انگلیس می شود. آنها شواهدی یافتند که در اوج حملات سایبری مربوط به همه گیر Covid-19 در بهار سال 2020 ، برخی محققان از جلوگیری از آسیب رساندن به مشاغل و شهروندان به دلیل عدم اطمینان در مورد موقعیت قانونی خود جلوگیری کردند.

به طور گسترده تر ، متوجه شد که 91٪ از مشاغل احساس می کنند CMA آنها را در مقایسه با کشورهایی که دارای رژیم های قانونی بهتر یا مجاز تر در مورد امنیت سایبری هستند ، در معرض ضعف رقابتی قرار داده است. تعداد مشابهی معتقد بودند که تغییر در قانون باعث افزایش رشد و بهره وری می شود. این کمپین تخمین زده است که اگر میانگین آخرین درآمد و اشتغال در بخش امنیت باشد ، تغییر قانون می تواند به سود 1.6 میلیارد پوند و حتی ایجاد مشاغل جدید برای مشاغل انگلستان باشد.

اد پارسونز ، مدیر عامل F-Secure Consulting و سخنگوی کمپین CyberUp ، گفت: “یافته های این نظرسنجی نشان می دهد که در حال حاضر بسیاری از متخصصان امنیت سایبری مجبورند کارهای خود را با یک دست بسته به پشت انجام دهند در چارچوب قانون بمانید اصلاح CMA باعث می شود صنعت امنیت سایبری انگلستان در دوره ای که مهارت های سایبری بسیار کم و تقاضای زیادی دارند ، از رقابت و جذابیت بیشتری برخوردار شوند.

“در همین حال ، همه گیری کنونی نه تنها بر وابستگی ما به فناوری دیجیتال تأکید کرده است ، بلکه تغییرات معماری سازمانی را نیز تسریع کرده و باعث افزایش پیچیدگی محیط هایی می شود که باید از آنها محافظت کنیم. اکنون بیش از هر زمان دیگر ، ما به تعاریف قانونی واضحی نیاز داریم تا اطمینان حاصل کنیم که متخصصان امنیت سایبری که منطقی معتقدند مجاز به عمل هستند می توانند به طور قانونی این کار را انجام دهند.

جولیان دیوید ، مدیرعامل techUK ، گفت که یافته های این تحقیق آنچه اعضایش به او می گفتند را تأیید می کند – این امر مانع تجارت است.

وی گفت: “در حالی كه دولت استراتژی ملی امنیت سایبری بعدی خود را توسعه می دهد و به شدت به سرمایه گذاری در این بخش ادامه می دهد ، اطمینان از ایجاد چارچوب قانونی مناسب برای شركت های امنیت سایبری از م componentلفه های اساسی موفقیت آینده ماست.”

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir