علاقه به ویزای استعداد دیجیتال انگلستان علی رغم همه گیری همه گیر می شود

[ad_1]

به گفته Tech Nation ، نهاد رسمی تأیید کننده مهاجرت مهارت های سطح بالای فناوری ، درخواست های ویزای دیجیتال جهانی استعداد در انگلیس در سال گذشته 48٪ افزایش یافته است.

استفان کلی ، رئیس Tech Nation گفت: “ویزا فقط یک کاغذ یا یک سند نیست ، بلکه شهروندان جهانی ، جوامع و شرکت ها را قادر می سازد تا گردهم آیند ، همکاری کنند و شکوفا شوند.”

“تردیدی نیست که سال 2020 سال بسیار آشفته ای است ، اما در میان همه نابسامانی ها و عدم اطمینان هایی که ما و شرکت هایمان متحمل شده ایم ، من نمی توانم با افتخار بیشتر ببینم که صنعت فناوری انگلستان چراغی برای استعدادهای جهانی باقی مانده است “

طرح ویزای جهانی استعدادهای درخشان انگلستان در فوریه سال 2020 با هدف سهولت ورود استعدادهای ماهر به انگلستان آغاز شد و نسخه اصلاح شده مسیر Tier 1 (استعداد استثنایی) برای متقاضیان ماهر متقاضی کار در انگلیس بدون یک پیشنهاد شغلی

به گفته کلی ، طی دو سال گذشته ، Tech Nation بیش از 1975 درخواست برای کار در دیجیتال در انگلیس دریافت کرده است و 920 ویزا برای کارگران ماهر تأیید کرده است.

علیرغم شیوع ویروس کرونا باعث عدم قطعیت جهانی ، و Brexit تهدیدی بالقوه برای انتخاب استعدادهای خارجی برای کار در انگلستان ، علاقه به ویزای جهانی استعداد انگلیس افزایش یافته است ، به طوری که تعداد افرادی که عبارات مربوط به ویزای دیجیتال انگلستان را در اینترنت جستجو می کنند مسیر بیش از سه برابر در سپتامبر 2020 نسبت به سال قبل است.

جای خالی فناوری

در هنگام شیوع ویروس کرونا ، چشم انداز استخدام ناامن بوده است ، و در حالی که Tech Nation پیدا کرد مشاغل موجود در بخش دیجیتال در ماه مارس ، زمانی که اولین شیوع بیماری همه گیر رخ داد ، کاهش یافته است ، فرصت های شغلی فن آوری بین ژوئن و آگوست سال 2020 36 درصد رشد کرده است.

Tech Nation شاهد افزایش 111 درصدی تقاضا برای مهارت های هوش مصنوعی (AI) در انگلیس بین سالهای 2017 و 2019 بوده است که بیشترین تقاضا برای مشاغل هوش مصنوعی در ایرلند شمالی و ولز دیده شده است.

مهارت های سایبری نیز به ویژه در دوره همه گیر ، که در آن حملات سایبری افزایش یافته است ، از اهمیت بیشتری برخوردار شده اند ، زیرا Tech Nation ادعا کرده است که در سه سال گذشته تقاضای کارفرمایان برای مهارت های سایبری در سراسر انگلیس افزایش یافته است.

در برخی مناطق نیاز به مهارت های سایبری با افزایش تقاضا برای استعدادهای سایبری در ولز 251٪ ، 306٪ در East Midlands و 292٪ در West Midlands طی سه سال گذشته افزایش یافته است.

وقتی صحبت از مهارت کسانی می شود که با موفقیت از طریق ویزای Global Talent فناوری دیجیتال Tech Nation تأیید شده اند ، رایج ترین مهارت متقاضیان در هوش مصنوعی و یادگیری ماشین است و به دنبال آن دانشگاه یا تحقیق ، مدیریت محصول ، علم داده و نرم افزار مهندسی.

نرخ تایید

نرخ تأیید برای افرادی که دارای مهارت های مهندسی نرم افزار و توسعه کسب و کار هستند ، بالاترین و پس از آن مهارت در مدیریت محصول و علم داده است.

برخی از کمترین مهارت های مورد تأیید عبارتند از مهندس تضمین کیفیت ، که میزان تأیید آن 0.01 است و مهندس شبکه یا طراح بازی های ویدیویی ، که صحه صحه دارند.

برخی مناطق دارای مجموعه مهارتهای متفاوتی خواهند بود ، به عنوان مثال ، Tech Nation دریافت كه متقاضیان موفق از آسیا به احتمال زیاد مهارت در هوش مصنوعی و یادگیری ماشین دارند ، در حالی كه متقاضیان موفق از اروپا بیشتر دارای مهارتهای توسعه برنامه و نرم افزار هستند.

بیشتر متقاضیان از آفریقا در زمینه تولید نرم افزار ، هوش مصنوعی ، یادگیری ماشین یا fintech کار کرده اند ، در حالی که بیشتر متقاضیان آفریقای جنوبی مهارت توسعه نرم افزار دارند.

متقاضیان موفق از هند در مهندسی نرم افزار ، هوش مصنوعی ، رایانش ابری و فین تک کار می کنند ، در حالی که در ایالات متحده ، متقاضیان موفق معمولاً در برنامه ها ، نرم افزار ، ابر و تبلیغات و بازاریابی دیجیتال کار می کنند و متقاضیان موفق از روسیه بیشترین معمولاً در fintech کار می کند.

اکثر متقاضیان موفق که برای کار دیجیتال در انگلستان آمده اند از هند ، ایالات متحده و روسیه بوده اند.

امسال ، این مسیر 897 مورد از هند را مشاهده كرد كه 350 مورد تأیید شده ، 410 مورد از آمریكا ، 303 مورد تأیید شده و 168 مورد از روسیه است كه 105 مورد تأیید شده است.

نیمی از متقاضیان ویزای جهانی استعداد از آسیا بودند ، اما متقاضیان آسیایی نسبت به سایر نقاط میزان تأیید کمتری داشتند – در سال 2020 ، 1400 درخواست وجود داشت که از این تعداد تنها 670 مورد تأیید قرار گرفتند.

در حالی که سایر مناطق دارای تعداد کمتری از برنامه ها هستند ، به احتمال زیاد مورد تأیید قرار می گیرند – در سال 2020 تعداد 546 متقاضی از آمریکای شمالی وجود داشت که 405 نفر مورد تأیید قرار گرفتند ، 415 متقاضی از آفریقا ، 154 مورد تأیید شده و 236 نفر از اروپا ، 162 مورد آن مورد تأیید قرار گرفت.

در سال 2020 ، 86٪ از متقاضیان از چین برای ویزا پذیرفته شدند ، اما درخواست ها از این کشور کم بود و فقط 77 نفر بودند.

ویزای جهانی استعداد

بسیاری نگران هستند که تصمیم انگلستان برای خروج از اتحادیه اروپا باعث کمبود استعداد فناوری در زمینه فناوری شود ، چیزی که طرح جدید ویزای جهانی استعداد امیدوار است بتواند آن را حل کند.

بیش از نیمی از کسانی که با ویزای Global Talent به انگلستان می آیند برای کار در یک شرکت فناوری می آیند ، عمدتا به عنوان کارمندان در نقش هایی مانند توسعه برنامه یا نرم افزار ، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین.

اما 28٪ از متقاضیان موفق از زمان راه اندازی ویزا برای تأسیس شرکتهای نوپا به عنوان بنیانگذار به انگلستان می آیند ، با 421 برنامه مورد تأیید تأسیس مشاغل ، بیشتر در بخشهایی مانند توسعه برنامه یا نرم افزار ، هوش مصنوعی ، یادگیری ماشین و فین تک.

اکثریت برنامه های بنیانگذاران از اروپا ، آفریقا یا اقیانوسیه هستند ، در مقابل تعداد اندکی از آسیا ، آمریکای شمالی یا آمریکای جنوبی.

همچنین تعداد کمی متقاضی موفق بوده اند که به عنوان مدیر تجارت الکترونیک ، fintech و AI به انگلیس آمده اند و 70 برنامه مورد تأیید به عنوان دانشگاهیان یا محققان به انگلیس آمده اند که بسیاری از آنها در هوش مصنوعی یا یادگیری ماشین هستند.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themes1xbet-girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme