فروش ساعت اپل: اپل واچ 6 کاملاً 50 دلاری در آمازون کاهش می یابد


اگر به دنبال هدیه آخرین لحظه کریسمس هستید ، چیزی بیشتر از این معامله اپل واچ در آمازون نباشید. در حال حاضر ، می توانید اپل واچ 6 کاملا جدید را دریافت کنید در فروش با قیمت 349.99 دلار هنگامی که در هنگام پرداخت 19 دلار تخفیف اضافی اعمال می کنید. این مبلغ در کل 50 دلار پس انداز و بهترین قیمتی است که برای ساعت هوشمند بسته بندی شده در ویژگی ها پیدا کرده ایم.

این تخفیف برای باندهای ورزشی Red ، Navy و Pink اعمال می شود که همگی بموقع برای کریسمس ارسال می شوند. برای دیدن معاملات بیشتر اپل واچ به پایین اسکرول کنید.

معامله Apple Watch

Apple Watch Series 6 (40 میلی متر ، GPS): 399 دلار 349 دلار در آمازون
اپل واچ سری 6 کاملاً جدید بدست می آید 50 دلار کاهش قیمت در آمازون هنگامی که 19 دلار تخفیف اضافی هنگام پرداخت اعمال می کنید. ساعت هوشمند کاملاً جدید 40 میلی متری دارای پردازنده جدید S6 ، نظارت بر اکسیژن خون ، برنامه ECG و ردیابی ارتفاع است.
مشاهده معامله

اپل واچ 6 کاملاً جدید فعالیت ها ، تمرینات و کالری ها را ردیابی می کند و اکنون از یک برنامه خواب بهره می برد که به شما کمک می کند یک برنامه منظم قبل از خواب داشته باشید تا استراحت شبانه بهتری داشته باشید. این ساعت هوشمند همچنین دارای ویژگی های سلامتی جدیدی مانند نمایشگر اکسیژن خون و برنامه ECG است که در هنگام تشخیص ضربان قلب نامنظم به شما هشدار می دهد. ساعت ضد آب همچنین به شما کمک می کند تا در ارتباط با توانایی برقراری تماس و پاسخ مستقیم به متن از طریق مچ دست خود ارتباط برقرار کنید.

حتما بخوانید:
ارز دیجیتال استراتژی‌ها برای افراد بی‌تجربه

از امروز ، این معامله ویژه برای Apple Watch 6 با یک گروه ورزشی Navy ، Red و Pink است و هر ساعت قبل از کریسمس وارد می شود. با نزدیک شدن به روز بزرگ این ممکن است تغییر کند ، بنابراین توصیه می کنیم قبل از اینکه دیر شود از مزیت استفاده کنید.

معاملات بیشتر Apple Watch

اپل واچ سری 3 ، 38 میلی متر: 199 دلار 179 دلار در آمازون
20 دلار پس انداز کنید –
آمازون Apple Watch Series 3 را با قیمت 179 دلار در معرض فروش قرار داده است. این قیمت عالی در ساعت هوشمند فوق العاده ارزان اپل است که هنوز هم توسط آخرین به روزرسانی ها کاملاً پشتیبانی می شود.

موجود در 18 دسامبر سال 2020مشاهده معامله

Apple Watch SE (44 میلی متر ، GPS): 279 دلار 259 دلار در آمازون
20 دلار پس انداز کنید –
بودجه ای که اپل واچ در حال حاضر در آمازون 20 دلار دریافت می کند. این معامله از طرف آمازون در مورد گروههای ورزشی سفید ، صورتی و سیاه اعمال می شود اما گروه ورزشی سفید ممکن است پس از کریسمس وارد شود.
مشاهده معامله


منبع: tadrisriazi-news.ir

حتما بخوانید:
دستگاه ایکس ری چیست

دیدگاهتان را بنویسید