فروش کولر گازی در بانه و بهترین کولرهای گازی برای مناطق شمالی

کولر های گازی از وسایل سرمایشی و گرمایشی می باشند که امروزه کاربرد های زیادی دارند. با خرید کولر گازی در بانه می توانید بهترین کولر گازی با مناسب ترین قیمت را برای خود تهیه کنید. احتمالا هنگامی که به مناطق شمالی کشور سفر کرده اید متوجه استفاده زیاد از کولر گازی شده اید.

اما شاید در مناطق دیگر استفاده از کولر آبی مرسوم تر باشد. بنا به دلایلی استفاده از کولر گازی برای شمال بیشتر توصیه می شود. زیرا استفاده از کولر آبی برای مناطق شرجی و مرطوب اصلا مناسب نیست و میزان رطوبت را به شدت افزایش می دهد. در نتیجه خرید کولر گازی در بانه می تواند بهترین انتخاب باشد.

 

چرا خرید کولر گازی در بانه برای مناطق شمالی بهتر است؟

نواحی شمالی کشور دارای آب و هوای بسیار معتدل و مرطوب می باشند. خرید کولر گازی در بانه باعث می شود افرادی که در این نواحی زندگی می کنند با یک قیمت مناسب، بهترین کیفیت را به دست بیاورند. نواحی شمالی کشور بسیار شرجی می باشد. در نتیجه استفاده از کولر آبی می تواند آزار دهنده باشد.

زیرا کولر آبی باعث به وجود آمدن رطوبت بسیار بیشتر می شود. همچنین در مناطق شمالی در فصل تابستان دمای هوا می تواند بسیار بالا رود. در نتیجه کولر آبی نمی تواند به اندازه کافی پاسخگو باشد. برای پایین آوردن دما در این مناطق باید اقدام به خرید کولر گازی در بانه کنید.

کولر گازی برای شمال می‌تواند میزان رطوبت هوا را در این منطقه به صورت چشمگیری کاهش دهد. همچنین کولر گازی برای شمال به علاوه خنک کردن هوا آن را نیز تصفیه می کند. این گونه افراد از هوای تمیز و خنک بهره مند خواهند بود. 

انواع کلاس آب و هوایی خرید کولر گازی در بانه

اگر قصد خرید کولر گازی در بانه را دارید، ابتدا باید نوع کلاس کولر را بر حسب آب و هوای منطقه خود انتخاب کنید. کولر های گازی که برای آب و هوای سرد تعبیه شده اند نمی توانند در آب و هوای گرم کارایی خوبی از خود نشان دهند.

برای خرید کولر گازی برای شمال نیز ابتدا باید در مورد میزان رطوبت و حداقل و حداکثر دمای شهر محل زندگی خود اطلاعات جمع کنید. سپس برای خرید کولر گازی در بانه اقدام کنید. کولر گازی ها به طور کلی بر حسب آب و هوا به سه کلاس یا تیپ تقسیم می شوند که در ادامه به آن ها می پردازیم.

مناطق معتدل و مرطوب، تیپ T1

کولر گازی های تیپ T1 برای مناطقی که شرجی هستند و رطوبت زیادی دارند بسیار مناسب هستند. حداکثر دما در این مناطق 45 درجه سانتی گراد می باشد. خرید کولر گازی برای شمال باید دارای مصرف انرژی کمی باشند.

مناطق سردسیر، تیپ T2 

کولر گازی هایی که برای این مناطق خریداری می شوند بیشتر از گرمایش آن ها استفاده می شود. زیرا در این مناطق دمای هوا به اندازه ای بالا نمی رود که نیاز باشد از سرمایش کولر گازی به صورت گسترده استفاده شود. حداقل دما در این مناطق منفی 6 درجه سانتی گراد و حداکثر دما به 35 سانتی گراد می رسد. خرید این نوع کولر گازی در بانه بیشتر برای مناطق غربی و شمال غرب انجام می شود.

مناطق گرمسیر، تیپ T3 

برای خرید کولر گازی در بانه برای مناطق گرمسیری باید کولر گازی هایی را انتخاب کنید که قدرت بالایی دارند. زیرا میزان دما در مناطق گرمسیری می تواند تا 60 درجه سانتی گراد هم بالا رود. در نتیجه کولر گازی هایی که قدرت کمی دارند نمی توانند در این نواحی دمای هوا را پایین بیاورند.

کولر گازی های این مناطق باید دارای برچسب انرژی A مثبت باشند. چون استفاده کولر گازی در این مناطق بیشتر است و اگر مصرف انرژی آن ها نیز بیشتر باشد، هزینه های سرسام آوری برای افراد به وجود می آورند.

 

انواع کمپرسورهای مناسب در کولر گازی برای شمال

کولر گازی در بانه انواع زیادی دارد. می توانید با مراجعه به فروشگاه دماتک هر نوع کولر گازی در بانه را که در نظر دارید، خریداری نمایید. کولر های گازی از نظر کمپرسور به سه نوع پیستونی، روتاری و اسکرال تقسیم می شوند. هر یک از این کمپرسور ها برای آب و هوای خاصی مناسب هستند و کارایی مخصوص به خود را دارند.

کمپرسور پیستونی از نوع کمپرسور های قدیمی تر می باشد. این کمپرسور قدرت بسیار بالایی دارد. اما مصرف انرژی آن نیز بالا می باشد. همچنین سروصدای این کمپرسور نیز بیشتر است. این نوع کمپرسور بیشتر برای نواحی گرمسیری مناسب اند. کمپرسور های روتاری از مصرف انرژی کمتری برخوردار می باشند.

صدای این کمپرسور ها بسیار کم است در نتیجه آلودگی صوتی ایجاد نمی کنند. این کمپرسور از میزان قدرت و ظرفیت کمتری نسبت به کمپرسور پیستونی برخوردار است. خرید کولر گازی برای شمال که این نوع کمپرسور را دارند بسیار مناسب می باشد. زیرا کولر گازی برای شمال در طول روز استفاده های زیادی از آن می شود. پس اگر کولر گازی سروصدای زیادی داشته باشد و مصرف انرژی آن بالا باشد نمی تواند کارایی مناسب را از خود نشان دهد.

کمپرسور های اسکرال نیز به اندازه کمپرسور های قبلی از بازدهی و قدرت خوبی برخوردار می باشند و سروصدای آن ها نیز بسیار کم است. این کولر گازی برای نواحی گرمسیری بسیار خوب عمل می کند. اما معایب این کمپرسور این است که هزینه تعمیرات آن ها بسیار گران می باشد. همچنین کولرگازی هایی که این نوع کمپرسور را دارند بسیار گران قیمت می باشند. خریدن کولر گازی در بانه می تواند تمامی این گزینه ها را در اختیار شما قرار دهد.

 

فروشگاه دماتک، فروش بهترین کولر گازی در بانه و کولر گازی برای شمال

فروشگاه دماتک با ارائه برند های معتبر کولر گازی در بانه، انواع کولر گازی ها را برای مناطق آب و هوایی مختلف را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. این فروشگاه تمامی محصولات خود را تا 5 سال گارانتی می کند.

با خرید کولر گازی در بانه از فروشگاه دماتک می توانید از خدمات ارسال رایگان و نصب رایگان این فروشگاه بهره مند شوید. برای خرید آنلاین بهترین کولر گازی برای شمال و سایر نواحی دیگر کشور به سایت فروشگاه دماتک www.damatak.com مراجعه نمایید.

ایندکسر