قفل مقابل برقی و بررسی جامع اجزای آن

قفل مقابل برقی
قفل برقی درب چوبی

 

این ضربه برقی با یک قطعه فلز لولایی درب را در جای خود قفل می کند. برای درب های دو طرفه چرخشی ، سایر راه حل های قفل مانند پیچ ​​و مهره های برقی ، قفل های برشی مغناطیسی یا قفل های برقی دوگانه در دسترس قیمت قفل مغزی برقی هستند.

این امر با نظارت بر حرکت مکانیسم قفل داخلی حاصل می شود. قفل برقی درب ورودی با جایگزینی ضربه ثابت استاندارد قفل با ضربه کنترل الکترونیکی در ترکیب با مکانیسم قفل مکانیکی کار می کند. Fail Open (Power to Lock) یا Fail Secure (Power to Open) از ویژگی های برق گرفتگی هستند که به سایت وابسته خواهند بود. کیت های پیش جفت شده از ویژگی های محدودی پشتیبانی می کنند.

برای اولین بار ، ویژگی های برجسته صنعت حملات الکتریکی سری HES 1500 و 1600 با فناوری بی سیم Aperio® جفت شده اند تا گزینه های مقاوم سازی کنترل دسترسی ارزان تر برای کنترل و نظارت از راه دور را فراهم کنند. اولین کاربرد اعتصابی در ایالات متحده در درب ها و قاب های آلومینیومی بود.

قفل برقی درب ضد سرقت و اختلاف آن با قفل مقابل برقی درب چوبی

از ضربات الكتریكی فقط می توان در درهای باز یا رو به داخل منفرد استفاده كرد. اگرچه ممکن است به طور عادی آنها را قفل برقی بنامیم ، اما از نظر فنی این حملات برق است. لبهای کششی قفل مقابل برقی برای نصب ضربات الکتریکی روی قاب درها با ضخامتهای مختلف در دسترس هستند.

درهای بالقوه مجهز به ضربات استاندارد ANSI به دلیل لب باز کششی سرب در معرض آسیب قرار می گیرند ، که اغلب در کاربردهای درب آلومینیوم اجتناب ناپذیر است. با ورود درهای آلومینیومی آویزان به مرکز در یک قسمت کادر 4 اینچ (101.4 میلی متر) ، نیاز به لب های سرب یا کششی آشکار شد که اجازه ورود آزاد قفل به فک ضربه را بدون تداخل از قاب می دهد.

اعتصاباتی که معمولاً در انگلیس فروخته می شوند با فاصله بیش از 1/8 اینچ (3 میلی متر) بین قاب و برگ درب با موفقیت کار می کنند. این اعتصاب ها برای استفاده درب های لولایی مناسب است قفل مقابل برقی که به عنوان بخشی از سیستم مدیریت ساختمان به آتش یا کنترل امنیتی احتیاج دارند. قفل های برقی فقط یک طرف درب (به طور کلی نمای خارجی ساختمان) را محکم می کنند.

با این حال ، باز نگه داشتن یک طرف درب در درب هایی که فقط به کنترل ترافیک در یک جهت نیاز دارند ، مزیت دارد. متناوباً ، می توانید مستقیماً با استفاده از زنگ ورود به عنوان یک وسیله ساده برای کنترل ترافیک ، یک حمله برق را کنترل کنید. این می تواند یک آماده سازی ساده باشد که فقط به مقدار کمی کار نیاز دارد. برق در هنگام برخورد الکتریکی یک موتور کوچک را کنترل می کند. هنگام فعال شدن ، این موتور قطعه فلزی را که در را ثابت نگه داشته آزاد می کند.

با وجود این قطعه فلزی در حالت قفل شده ، درب نمی تواند کار کند. این بدان معنی است که درب برای هر کسی که در داخل ساختمان است قفل نمی ماند اما برای هر کسی که در بیرون است قفل می ماند.

قیمت قفل مقابل برقی در سطح بازار به صورت تک فروشی

به هیچ کلید فیزیکی نیازی نیست ، اما درب قفل می ماند در حالی که فقط قفل برقی درب ضد سرقت کاربران مجاز می توانند وارد آن شوند. نظارت بر وضعیت قفل (قفل شده یا قفل نشده). سخت افزار قفل یا هراس مستقل از ضربه برق کار می کند. بخاطر داشته باشید که حمله برق به دستگاه دیگری مانند قفل قفل یا میله وحشت نیاز دارد. اعتصاب الکتریکی سوار شده با فرو رفتگی استاندارد به عنوان صفحه ضربه اصلاح شده با لب ضربه و یک مورد متصل به نظر می رسد.

تنها زمانی که درب ماشه برقی را دریافت کرد ، امکان حرکت و عملیاتی شدن آن را فراهم می کند. بازدیدکنندگان با دستگاهی که برای ایجاد سیگنال الکتریکی که باعث درگیری در می شود ، برنامه ریزی درب را از خارج باز می کنند. قفل برای جابجایی قطعه فلزی نیاز به دریافت سیگنال الکتریکی دارد که اجازه می دهد درب حرکت کند.

برای نظارت بر وضعیت درب ، باید به استفاده از یک سوئیچ نی جداگانه در در / قاب توجه شود. در صورت امکان ، اطمینان حاصل کنید که این یک PSU تنظیم شده است در حالیکه باید به سیم اندازه گیری شده برای تأمین محصول نیز توجه شود.

اعتصاب روی صفحه کوتاه ANSI (صفحه جلوی صاف یا شعاعی برای دربهای منفرد یا دو نفره) به استاندارد آلومینیوم تبدیل شد ، در حالیکه توسعه بیشتر ، معرفی یک نوع جلوپوش بلندتر بود که اعتصاب سبک ANSI را برای استفاده در مصارف درب های چوبی مناسب کرد.

قفل برقی درب آپارتمان چگونه کار می کند؟

قفل لادری
قفل برابری الکتریکی

امروزه اعتصاباتی مناسب برای تقریباً همه سبک ها و مواد درب وجود دارد که معروف ترین آنها چوب و آلومینیوم و پس از آن فولاد و بعضا uPVC است.

https://www.isna.ir/news/1400011809132/%D9%82%D9%81%D9%84-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA

مشکل دیگر نصب قفل مناسب در قاب باریک uPVC برای کار با ضربه است. به طور بالقوه ، uPVC بیشترین مشکلات را به دلیل قسمت باریک و اغلب پیچیده ای که حاوی اجرای مجدد فولاد است ، ایجاد می کند. اجرای سیمهای بلند و نازک می تواند منجر به افت ولتاژ در محصول و مشکلات بعدی شود.

مشخصات صحیح به اطمینان از عملکرد بدون خطا کمک می کند و اطمینان قفل مقابل حاصل می کند که PSU ولتاژ صحیح مورد نیاز برای اجرای حمله برق را در حد تحمل های گفته شده وارد می کند. اگر درب دارای قفل باشد ، یا می توان آن را مجهز کرد ، بهترین گزینه می تواند.

نصب یک ارگ باریک به سبک باریک و کار با یک ضربه گیر یا در قالب صفحه UK یا DIN باشد. در حالی که یک قفسه می تواند سطح امنیتی هر درب را هنگام ایجاد بن بست بهبود بخشد ، باید مراقب باشید که قبل از اقدام به ضربه ، پیچ و مهره برداشته شود

قفل های ضد خرابی اغلب برای اتاق های IT یا سایر مناطق حساس استفاده قفل لادری می شوند. در اصل ترکیبی از انواع صفحه جلو و کوتاه روی درهای فولادی را پوشش می داد ، در حالی که محصولاتی که به طور خاص برای درها از چوب و چوب ساخته شده اند و دارای بدنه های کم عمق و باریک تر هستند ، اکنون در دسترس هستند.

اعتصابات الکتریکی سری ES200 محصولات با امنیت بالا هستند که از فولاد ضد زنگ تولید می شوند و برای استفاده در همه سیستم های کنترل دسترسی طراحی شده اند. اولین کاربرد اعتصابی در ایالات متحده در درب ها و قاب های آلومینیومی بود. در صورت قطع برق ، درهای دارای قفل برقی به طور ایمن قفل می شوند.

تحت شرایط دیگر ممکن است لازم باشد که اعتصاب در موقعیت قفل شده که نیاز به استفاده از اعتصاب Fail Secure (قدرت برای باز کردن) دارد ، شکست بخورد. اینها گزینه بسیار خوبی هستند زیرا استفاده و کارکرد آنها فوق العاده آسان است. این اصطلاحات کلیدی است زیرا قفل های مغناطیسی از نظر فنی نیز الکتریکی هستند!

درب بازکن درب ضد سرقت چیست و چگونه روی در نصب می گردد؟

اگر در حال نصب یک آی فون آپارتمانی با سیستم رها سازی درب هستید ، باید تصمیم بگیرید که آیا از قفل های ضربه ای برقی یا قفل های مغناطیسی درب استفاده کنید.

با این حال ، باز نگه داشتن یک طرف درب در درب هایی که فقط به کنترل ترافیک قفل برابری در یک جهت نیاز دارند ، مزیت دارد. اعتصاب الکتریکی یک راه حل عالی برای درب هایی است که دسترسی آنها در یک جهت باید به دقت کنترل شود. بیشتر سیستم های کنترل دسترسی در استرالیا 12 ولت DC خاموش می شوند و نوع رایج دیگر 24 ولت DC است. بیشتر صنایع اعلام حریق استرالیا با ولتاژ 24 ولت کار می کنند.

می تواند 12 ولت یا 24 ولت باشد. آنها معمولاً جریان DC دارند اما ممکن است در جریان AC موجود باشند. به طور معمول 24 ولت DC با نیمی از قرعه کشی فعلی 12 ولت DC کار می کند که ممکن است در هنگام کار کردن برای استفاده از PSU به شما کمک کند.

اعتصاب الکتریکی نباید جریان بیش از 250 میلی آمپر در 12 ولت – 125 میلی آمپر در 24 ولت مصرف کند و دارای شیر برقی مناسب برای استفاده مداوم باشد. این عملکرد از طریق مانیتورینگ یک نقطه ای از قفل در فک ضربه یا با نظارت مضاعف بر روی عملکرد لچ و برقی ، وضعیت ضربه را برمی گرداند.

انجام این پیش ساخته ها ممکن است پیچیده تر و پرهزینه باشد و غالباً عملکرد اساسی دهانه یکسان است.

قفل برابری برقی یا قفل لادری با چه برندهایی در بازار موجود می باشد؟

ضربات الکتریکی می تواند شامل نظارت بر قفل برای اطمینان از ایمن بودن دهانه باشد. به عنوان مثال ، اگر اعتصابات به سیستم اعلام حریق گره خورده باشد ، احتمالاً پس از قطع برق اعتصاب ، به Fail Open (Fail Unlocked) احتیاج دارند. ضربات برقی یک راه حل آسان برای استفاده ، نصب آسان و کم هزینه برای ایمن نگه داشتن خانه یا ساختمان شما است. اعتصاباتی که معمولاً در انگلیس فروخته می شوند با فاصله بیش از 1/8 اینچ (3 میلی متر) بین قاب و برگ درب با موفقیت کار می کنند.

بیشتر سیستم های کم هزینه ورودی درب با AC و نه DC کار می کنند. در مواردی که امنیت درگیر باشد ، همیشه نمی توانید انتظار داشته باشید که اعتصاب کم هزینه AC همان سطح امنیتی را داشته باشد که قفل مغزی برقی با استفاده از اعتصاب گران قیمت تر برای کار با میزان متوسط ​​افزایش یابد. با توجه به سازگاری آن با درب های چوبی و فلزی و قیمت مناسب در مقایسه با سایر گزینه های امنیتی درب الکترونیکی ، ضربات برقی هم در خانه و هم از نظر خصوصیات تجاری بسیار محبوب هستند.

یکی از موضوعات مورد توجه ، نصب ضربات الکتریکی به درهای بازشونده به سمت بیرون است. مشکل دیگر نصب قفل مناسب در قاب باریک uPVC برای کار با ضربه است. strike lock است.

قفل برقی درب ورودی ساختمان چقدر هزینه دارد؟

قفل برقی درب آپارتمان
قفل برقی درب لابی

این ضربه برقی با یک قطعه فلز لولایی درب را در جای خود قفل می کند. قفل های ضربه ای برقی یک سخت افزار اساسی و قابل اعتماد برای هر کسی است که با کنترل دسترسی الکترونیکی مدرن می خواهد پا را خیس کند. هنگام مشاهده سیستم های کنترل دسترسی مختلف ، اغلب اصطلاحات “ایمن در برابر خرابی” و “ایمن در برابر شکست” را مشاهده خواهید کرد. برای خاص تر بودن ، کابینت ها و درها برای دسترسی آسان باید دستگیره داشته باشند.

با سیم کشی توضیح داده شده در اینجا ، مدارک تحصیلی خود را به خواننده ارائه می دهید قفل مقابل برقی (روی تلفن خود ضربه بزنید یا به آن کارت دسترسی داشته باشید) و مراحل تأیید اعتبار آغاز می شود. Fail Open (Power to Lock) یا Fail Secure (Power to Open) از ویژگی های برق گرفتگی هستند که به سایت وابسته خواهند بود. حتی در ورودی های الکترونیکی ، گزینه های مختلفی وجود دارد ، اما شما باید تفاوت بین دستگاه های قفل ایمن و خراب را درک کنید.

حتی اگر قفل باز بماند ، شما نمی خواهید فقط کسی بتواند وارد فضای شما شود! وقتی شما فاکتور این را بگیرید که ضربات الکتریکی میزان تحرک خاصی را نیز به وجود می آورد ، درب شما بسیار ناامن است. تفاوت اصلی بین قفل های ضربه ای برقی (ضربه درب) و قفل های مغناطیسی (ماگلاک) نیاز به انرژی آنهاست.

ایندکسر