لیست ویژگیهای Computer Weekly Buyer’s Guide 2021


راهنماهای خریدار هفتگی رایانه چرخه خرید IT خوانندگان ما را بر روی تحریریه مربوطه ترسیم می کند که خوانندگان را مطلع و آموزش می دهد و به آنها در تصمیم گیری صحیح خرید کمک می کند.

در یک چرخه سه هفته ای ، tوی در انتشار یک سری مقالات را در یک دسته خاص از نرم افزار / سخت افزار / خدمات فناوری اطلاعات متمرکز کرده است. مقالات در بخش ویژگی های Computer Weekly ezine وجود دارد که می تواند به صورت PDF بارگیری شود یا به عنوان صفحه راهنمای خریدار بهینه شده در SEO در وب سایت Computer Weekly مشاهده شود.

راهنمای خریدار PDF خوانندگان را به راهنمای خریداران آنلاین هدایت می کند ، جایی که آنها می توانند به همه مقالات در یک مکان ، همراه با مطالب اضافی مانند پست های وبلاگ و مقالات مرتبط دسترسی داشته باشند.

تیم تحریریه راهنمای خریدار را به روز می کند برنامه به صورت فصلی برای اطمینان از موضعی بودن فناوری های انتخاب شده و پاسخگویی به فرصت های تجاری کوتاه مدت.

راهنماهای خریدار شامل سه ویژگی جداگانه است که با ترکیب آنها به یک قطعه مستقل از محتوای همیشه سبز تبدیل می شود که خوانندگان می توانند دوباره به آن مراجعه کنند.

هر بخش شامل یک مقاله مکتوب ، به علاوه مطالب مرتبط با زمینه ، و همچنین محتوای چند رسانه ای و اینفوگرافیک اختصاصی فقط آنلاین است.

برنامه پیشنهادی برای H1 2020 به شرح زیر است:

رویکردهای IAM برای امنیت ابر

12 ژانویه – 01 فوریه

انفجار در کار از راه دور و استفاده از ابر در طی همه گیری ، تکثیر هویت در اطراف سرویس های ابری را به یک مسئله فوری تر تبدیل کرده و IAM موثر را به چالش مهم تری تبدیل کرده است. ما بررسی می کنیم که برای ردیابی ، نظارت و کنترل هویت ابر در جهان از راه دور نیمه دائمی ، چه سیاست هایی باید اعمال شود.

کنفرانس ویدیویی و همکاری

02 فوریه – 22 فوریه

در سال 2020 ، بسیاری از جلسات اداری و رویدادهای در محل از طریق سیستم عامل های کنفرانس ویدیویی برگزار شد. بازگشتی وجود ندارد و با روی کار آمدن سازمانها به شیوه های کاری انعطاف پذیرتر ، توانایی همکاری همکاران باعث شده است که ویدیوی از راه دور و نرم افزار همکاری ابزار مهمی برای بهره وری کار باشد. در این مجموعه مقالات ، ما به برخی از روشهای سازمانها برای استفاده از استراتژی فناوری اطلاعات خود برای همکاری ویدیویی و از راه دور نگاه می کنیم ،

مکان مشترک

23 فوریه – 15 مارس

هر برنامه ای نمی تواند به ابر عمومی منتقل شود. این صنعت تشخیص داده است که قرارگیری صحیح بارها برای ابتکارات تحول دیجیتال بسیار مهم است. این امر باعث افزایش علاقه به خدمات مشترک محل سکونت شده است. اپراتورهای Colo باید از نظر ظرفیت خالص با خواسته های غول های ابر ابر مقیاس روبرو شوند ، بلکه به این دلیل که بسیاری از غول های بزرگ ابری به جای استفاده از فضای سرورهای عمومی ، می خواهند امکانات متناسب با نیازهای خاص آنها ساخته شود. مزرعه ما به چگونگی سازگاری اپراتورهای مشارکتی برای پاسخگویی به خواسته های فناوری اطلاعات شرکت می پردازیم.

کانتینر سازی در شرکت

16 مارس – 12 آوریل

در حالی که مشاغل به مدرن سازی املاک سرور خود ادامه می دهند و به سمت معماری بومی ابر می روند ، فیل موجود در اتاق یک برنامه اصلی تجاری یکپارچه است که به راحتی و بدون ایجاد خطر قابل توجه و ایجاد اختلال در آن دوباره جای خود را نمی گیرد. شرکت ها قبلاً املاک سرور خود را مجازی کردند و به آنها امکان اجرای برنامه های موجود روی سخت افزار مدرن را می دادند. این روزها استقرار یک برنامه در یک کانتینر نسبت به استفاده از ماشین مجازی کارآمدتر است. ما در حال بررسی چگونگی مهاجرت سازمانها به سمت ظرف سازی هستیم.

Hyperautomation و ربات ها

13 آوریل – 03 مه

اتوماسیون فرآیند رباتیک نوید می دهد تا یکپارچه گردش های کار دشوار را کنترل کند و فرآیندهای مختلف کسب و کار را به هم پیوند دهد ، که معمولاً نیاز به مداخله انسان دارند. جریان های ساده تر فرآیند را می توان از این طریق خودکار کرد ، اما تعداد کمی فرایند دستی وجود دارد که فقط به کسی احتیاج داشته باشد که اطلاعات را به سیستم هایی بازگرداند که باید واقعاً محکم تر شده باشند. یک سطح از هوش وجود دارد که به راحتی نمی توان آن را به ماشین منتقل کرد. در حالی که ՀՀԿ تعیین گرایانه است ، هوش مصنوعی احتمالاتی است. ما به چگونگی هوشمندتر شدن ՀՀԿ و ربات هایی که از اسکریپت های از پیش تعیین شده پیروی می کنند ، می پردازیم.

بهره وری دفتر برای کارگران خانگی

04 مه – 24 مه

این احتمال وجود دارد که افراد با شروع به کار ادارات و بازگشت فعالیت های عادی خود ، کارهای انعطاف پذیرتری را انتخاب کنند. بخشهای فناوری اطلاعات نشان داده اند که چگونه می توانند از یک نیروی کار از راه دور پشتیبانی کنند. با ادامه مشاغل برای ارائه انعطاف پذیری برای کار در خانه ، رهبران فناوری اطلاعات باید محیط محاسباتی کاربر نهایی را تعریف کنند که به اندازه کافی انعطاف پذیر باشد تا افراد بتوانند در هر مکانی که مستقر هستند کار و همکاری کنند.

ذخیره سازی محاسباتی و حافظه پایدار

25 مه – 14 ژوئن

> داده ها اغلب به عنوان روغن جدید در نظر گرفته می شوند و منطقی است که داده ها را تا جایی که ممکن است نزدیک به مکان پردازش قرار دهند تا از تأخیر در انجام کارهای پردازش گرسنه کاسته شود. برخی از معماران تقاضای انبوهی از حافظه مانند حافظه را دارند که در نزدیکی محاسبه قرار دارد ، در حالی که در بعضی موارد ، انتقال محاسبه به فضای ذخیره سازی عمده منطقی تر است. در این مجموعه مقالات ، تصمیمات معماری را که باعث پردازش مدرن داده ها می شود ، بررسی می کنیم.

مدیریت فرایندهای کاغذ

15 ژوئن – 05 ژوئیه

ایده یک دفتر کاملاً بدون کاغذ هنوز فاصله زیادی دارد. حتی وقتی افراد در خانه کار می کنند ، اغلب دوست دارند چاپ چاپ کنند. در واقع ، فروش دستگاه های چاپگر / اسکنر چند منظوره برای بازار داخلی در سال 2020 رشد کرد. با بازگشایی دفاتر ، تصمیم گیرندگان فناوری اطلاعات باید نحوه مدیریت املاک چاپگر خود را بررسی کنند ، که ممکن است شامل چاپگرهایی باشد که مستقیماً به شبکه خانگی یک کارمند متصل هستند. هزینه های در حال انجام در ارتباط با خرید مواد مصرفی خارج از فرآیند خرید عادی و خطر مدیریت داده ها در صورت عدم مدیریت این دستگاه ها وجود دارد. ما گزینه های موجود برای بخش های فناوری اطلاعات را بررسی می کنیم.


منبع: tadrisriazi-news.ir

حتما بخوانید:
آمازون خواستار لغو قرارداد ابری JEDI 10 میلیارد دلاری است که به مایکروسافت اعطا شده است

دیدگاهتان را بنویسید