[ad_1]

سازمان هایی که از نرم افزار SAP استفاده می کنند نگران این هستند که متخصصان SAP آنها برای فرصت های شغلی با درآمد بالاتر و هیجان انگیز تر کار خود را ترک کنند. تقریباً دو سوم سازمانهای کاربران SAP در انگلیس و ایرلند نگران کمبود مهارتهای SAP در آینده هستند.

یک نظرسنجی از 180 سازمان انجام شده توسط گروه کاربران SAP انگلستان و ایرلند (UKISUG) نشان داده است که 79٪ از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که نگرانی در مورد کمبود مهارت SAP در آینده وجود دارد. حقوق و دستمزد (28٪) ، ارتقا career شغلی (28٪) و فرصتهای كار روی فن آوریهای جدیدتر (25٪) به عنوان عوامل اصلی ترك كاركنان عنوان شدند.

این نظرسنجی گزارش داد که حقوق کارکنان عامل بزرگی در استخدام افراد جدید با مهارت SAP است. هنگامی که از آنها س askedال شد که چالشهای اصلی آنها در هنگام استخدام برای نقش های SAP چیست ، UKISUG گزارش داد که بیش از یک سوم سازمان ها هزینه حقوق (35٪) و به دنبال آن مهارت های محدود در بازار (24٪) را ذکر کردند ، و مهارت های محدود به دلیل موقعیت جغرافیایی آنها (18٪).

کمتر از نیمی از آنها (49٪) از سازمان های مورد بررسی گفتند که بحران ویروس کرونا باعث کند شدن سرمایه گذاری آنها در مهارت های SAP شده است. از طرف دیگر ، تقریباً دو سوم (65٪) گفتند که افزایش کار از راه دور باعث می شود موقعیت جغرافیایی استخدام کنندگان آینده اهمیت کمتری داشته باشد.

UKISUG همچنین دریافت که تقاضای مهارت های SAP نگرانی فزاینده ای برای سازمان های برنامه ریزی برای انتقال به SAP S / 4Hana است. این بررسی گزارش داد که تقریباً سه چهارم (73٪) سازمانها نگرانند که فقدان مهارتهای موجود بر سرعت حرکت آنها به SAP S / 4Hana تأثیر بگذارد. بیش از دو سوم (67٪) موافقند که آموزش کارکنان موجود برای پیاده سازی و مدیریت SAP S / 4Hana یک چالش است.

پل کوپر ، رئیس انگلستان و ایرلند در گروه کاربری SAP ، گفت: “منکر این نیستم که مهارت های فنی SAP حق بیمه هستند و این مسئله مشکل عرضه و تقاضا را در انگلستان و ایرلند ایجاد می کند.

“این که آیا جذب مهارت های اساسی برای حفظ املاک موجود است یا نیاز به مهارت های جدید برای انتقال به فضای ابری – هزینه و در دسترس بودن برای بسیاری از تصمیم گیرندگان فناوری اطلاعات مورد توجه است. این ، به نوبه خود ، سازمان ها را مجبور به معامله مداوم در هنگام سرمایه گذاری در افراد و سیستم ها می کند. “

کوپر گفت که همراه با ایجاد یک پرونده تجاری برای به روزرسانی به S / 4Hana ، سازمان ها همچنین باید در دسترس بودن مهارت ها برای پیاده سازی و مدیریت سیستم جدید فناوری اطلاعات نقش داشته باشند.

طبق UKISUG ، مهارت های کافی برای حمایت از تقاضای فعلی SAP S / 4Hana وجود دارد. با این حال ، کوپر هشدار داد که با افزایش تقاضا به دلیل پایان مهلت پشتیبانی جدید 2027 برای SAP ECC (اجزای اصلی سازمانی) 6.0 ، احتمال اختلاف بیشتر در آینده وجود دارد.

“این کل اکوسیستم SAP است که باید برای حفظ و به اشتراک گذاری دانش و توسعه نیروی کار نسل بعدی با هم کار کنند. این به شما کمک خواهد کرد که سازمانها در هر اندازه ، مهارتهای موجود برای حمایت از آنها را هم در حال حاضر و هم در آینده ، صرف نظر از سرعت سفر دیجیتالی خود ، داشته باشند. “

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir