معاملات ارزان تلویزیون در بهترین خرید: یک تلویزیون 50 اینچ 4K را با قیمت 249.99 دلار به فروش برسانید


اگر هنوز در جستجوی یک معامله تلویزیونی ارزان هستید ، به جای مناسب رسیده اید. فروش Best Buy برای تعطیلات در حال حاضر اتفاق می افتد ، که شامل معاملات باورنکردنی مجموعه ای مانند این تلویزیون 4K 50 اینچی TCL است که در فروش فقط با 249.99 دلار. این یک تخفیف 100 دلاری و یک قیمت خارق العاده برای یک تلویزیون هوشمند سایز متوسط ​​4K است.

معاملات تلویزیونی روز

تلویزیون هوشمند TCL 50 اینچ 4K UHD: 349.99 دلار 249.99 دلار در بهترین خرید
100 دلار پس انداز کنید –
Best Buy برای یک تلویزیون 4K اندازه متوسط ​​، Best Buy این تلویزیون 50 اینچی TCL را فقط با 249.99 دلار به فروش می رساند. تلویزیون هوشمند دارای دستیار Google است و دارای یک ریموت صوتی است تا بتوانید تلویزیون و دستگاه های هوشمند سازگار با خانه خود را کاملاً بدون هندزفری کنترل کنید.
مشاهده معامله

این مجموعه 50 اینچی TCL به لطف رزولوشن 4K Ultra HD ، که چهار برابر تعداد پیکسل صفحه نمایش Full HD است ، یک عکس خیره کننده ارائه می دهد. Android TV همچنین دارای قابلیت های هوشمندی است که به شما امکان می دهد فیلم ها و نمایش های تلویزیونی مورد علاقه خود را از صفحه اصلی خود پخش کنید. شما همچنین دستیار Google را به صورت داخلی و یک ریموت صوتی دریافت می کنید تا بتوانید تلویزیون و دستگاه های هوشمند سازگار با خانه خود را کاملاً بدون دست کنترل کنید.

معاملات تلویزیونی بیشتر در بهترین خرید


منبع: tadrisriazi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید