[ad_1]

خواندن راهنمای ما به بهترین ارائه دهندگان VPN بسیار خوب است ، اما در واقع شما احتمالاً فقط می خواهید بدانید ارزان ترین معاملات در حال حاضر چیست.

زمینه معاملات VPN چنان داغ است که تقریباً همیشه از تخفیف زیادی برخوردار است و یا از مزایای رایگان استفاده می کنید. بنابراین در زیر لیست سرپرستی چشمگیرترین معاملات VPN که می توانید در حال حاضر در جهان داشته باشید آورده شده است.

برخی از آنها به طور کلی قیمت بسیار کمی دارند ، برخی دیگر ممکن است برای این ماه با تخفیف محدودی روبرو شوند – بله ، معاملات VPN Cyber ​​Monday این روزها قطعاً “چیز” است و بسیاری از پیشنهادات فصلی هنوز در دسترس هستند. فقط پیشنهاد معجزه آسای PureVPN را به عنوان نمونه بارز آن بررسی کنید – به نوعی به شما می دهد پنج سال استفاده از VPN فقط با 1.19 دلار در هر شب، تا حدی به اختصاصی ما تشکر می کنیم Tech10 کد کوپن

و حتی چند قیمت انحصاری نیز در آن وجود دارد که فقط برای خوانندگان TechRadar مناسب است. در بیشتر موارد ، شما فقط با مراجعه مستقیم به وب سایت ارائه دهنده ، بسیاری از این پیشنهادات را پیدا نخواهید کرد ، باید از طریق این صفحه بر روی آنها کلیک کنید.

اما این فقط مربوط به قیمت نیست و ما فقط معاملات ارائه دهندگان VPN را پیشنهاد می دهیم که واقعاً آنها را ارزیابی می کنیم. به همین دلیل ExpressVPN در این لیست باقی می ماند – این یک پیشنهاد عالی در شماره 1 VPN مورد علاقه ما است.

خواه قصد استفاده از VPN خود را برای محافظت از حریم خصوصی خود داشته باشید ، Netflix را در تعطیلات تماشا کنید یا در هنگام گشت و گذار آنلاین ناشناس بمانید ، پیشنهاد کامل VPN را برای شما در لیست معاملات ارزان قیمت پیدا خواهید کرد. و اگر در جایی خارج از ایالات متحده قرار دارید ، اجازه ندهید که علائم $ شما را عقب بیندازند – این دقیقاً همان شیوه ای است که اکثر ارائه دهندگان قیمت خود را نشان می دهند ، اما هنوز هم می توانید از هرجایی خریداری کنید.

3 معامله برتر VPN در فروش سایبری 2020

باور نکردنی قیمت VPN دوشنبه سایبری

PureVPN | 5 سال پوشش | تخفیف 88٪ | 10.95 دلار ماهانه 1.19 دلار با کد Tech10
آخرین کاهش قیمت از PureVPN چیز خارق العاده ای نیست. با این قیمت قابل توجه شما حداکثر 10 ورود دستگاه را روی یک حساب پوشش می دهید ، بیش از 2000 سرور را ارائه می دهد ، سرعت فوق العاده بالایی دارد و Netflix را مسدود می کند. همه اینها برای یک پرداخت 71.10 دلار برای پوشش پنج سال آینده هنگام استفاده از ویژه ما است Tech10 کد
مشاهده معامله

خط تقسیم قرمز

معاملات VPN: بهترین بقیه

ExpressVPN | 1 سال | 12.95 دلار 6.67 دلار در ماه و 3 ماه رایگان
ExpressVPN با سرعت بالا ، گفتگوی زنده 24 ساعته و بهترین رمزگذاری در کلاس ، شماره 1 VPN خارج از کشور مورد اعتماد TechRadar برای حفظ حریم خصوصی و رفع انسداد محتوا در سراسر جهان است. همین امروز آن را با 30 روز ضمانت بازگشت پول بدون دردسر ، 49٪ تخفیف تخفیف داده شده برای قیمت خرده فروشی و 15 ماه با قیمت 12. دریافت کنید. ارزش خارق العاده.
مشاهده معامله

IPVanish | 12 ماهه | ماهیانه 2.34 دلار
ما IPVanish را در پنج سرویس برتر خود رتبه بندی می کنیم و اینکه شما به طور همزمان نامحدود ارتباط برقرار می کنید ، ارزش آن را برای پول باور نکردنی می کند. اخیراً یک پیشنهاد مقدماتی باورنکردنی ارائه شده است که هزینه سال اول شما فقط 27.99 دلار است. فقط VPN ممتاز برای یک ماه بخواهید – هزینه ای معادل 3.49 دلار برای شما خواهد داشت.
مشاهده معامله

StrongVPN | 1 سال | 34.99 دلار | 50 درصد تخفیف
StrongVPN معامله VPN جمعه سیاه 2020 خود را بسیار ساده نگه می دارد. اکنون 34.99 دلار بپردازید – که نیمی از قیمت عادی است – و استفاده از VPN 12 ماه آینده شما پوشش داده می شود. سرعت WireGuard ، حداکثر 12 اتصال ، رفع انسداد Netflix و 250 گیگابایت فضای ذخیره سازی امن ابر رایگان را دریافت کنید.
مشاهده معامله

  • در عوض freebie را امتحان می کنید؟ سپس لیست بهترین VPN رایگان ما را بررسی کنید

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر