[ad_1]

معاملات AirPods از اواخر سال به سختی یافت می شد ، اما ما Apple AirPods را دوباره در انبار مشاهده کردیم و در فروش با قیمت 128.98 دلار در آمازون این تخفیف 30 دلاری و بهترین قیمتی است که برای هدفون های بی سیم پیدا کرده ایم. شما باید سریع عمل کنید ، از امروز ، AirPods به موقع برای کریسمس ارسال می شود ، اما با نزدیک شدن به روز بزرگ این ممکن است تغییر کند.

معاملات AirPods

Apple AirPods (2019) با کیف شارژ 159 دلار 128.98 دلار در آمازون
50 دلار پس انداز کنید –
AirPods اپل را با کیف شارژ می توانید با قیمت 129 دلار در آمازون به فروش برسانید. در واقع هدفون های بی سیم دارای یک کیف شارژ هستند که با یک بار شارژ 20 ساعت بیشتر عمر باتری و حداکثر سه ساعت مکالمه فراهم می کند.
مشاهده معامله

AirPods اپل در حال بسته بندی یک تراشه H1 پیشرفته است که امکان جفت شدن سریعتر و اتصال بی وقفه را فراهم می کند. تراشه H1 همچنین به شما امکان می دهد بدون اینکه از دستان خود استفاده کنید ، از صدای خود برای س questionsال از سیری استفاده کنید ، هر زمان که لازم باشد به سادگی سیری را بلند کنید. شما می توانید میزان صدا را تنظیم کنید ، از آهنگ ها صرف نظر کنید و مکالمه ها را کاملاً بدون دست انجام دهید – هرچند که آیا وقتی دیگران می توانند شما را بشنوند مایلید که این کار را انجام دهید موضوع دیگری است. AirPods 2019 با یک کیف شارژ همراه است که با یک بار شارژ 20 ساعت بیشتر عمر باتری و حداکثر سه ساعت مکالمه را فراهم می کند.

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، یافتن AirPods به سختی در انبار موجود است و این تنها مدلی است که به موقع برای کریسمس قابل حمل است. این یک ایده عالی برای هدیه برای هر کس در لیست شما است ، بنابراین توصیه می کنیم قبل از اینکه دیر شود از این معامله استفاده کنید.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir

ایندکسر