[ad_1]

معاملات AirPods از اواخر سال به سختی در انبار یافت شد ، اما ما Apple AirPods موجود در انبار را مشاهده کردیم و در فروش با قیمت 109.98 دلار در آمازون این 50 دلار تخفیف و بهترین قیمتی است که برای هدفون های بی سیم پیدا کرده ایم. برای دریافت تخفیف کامل ، باید 18.99 دلار پس انداز اضافی هنگام پرداخت استفاده کنید.

معاملات AirPods

Apple AirPods (2019) با کیف شارژ 159 دلار 109.98 دلار در آمازون
50 دلار پس انداز کنید –
هنگامی که پس انداز 18.99 دلاری اضافی را هنگام پرداخت ، می توانید Apple AirPods with Charging Case را با قیمت 109.98 دلار در آمازون دریافت کنید. در واقع هدفون های بی سیم دارای یک کیف شارژ هستند که با یک بار شارژ 20 ساعت بیشتر عمر باتری و حداکثر سه ساعت مکالمه را فراهم می کند.
مشاهده معامله

AirPods اپل در حال بسته بندی یک تراشه H1 پیشرفته است که امکان جفت شدن سریعتر و اتصال بی وقفه را فراهم می کند. تراشه H1 همچنین به شما امکان می دهد بدون اینکه از دستان خود استفاده کنید ، از صدای خود برای س questionsال از سیری استفاده کنید ، هر زمان که لازم باشد به سادگی سیری را بلند کنید. می توانید میزان صدا را تنظیم کنید ، از آهنگ ها صرف نظر کنید و مکالمه ها را کاملاً بدون دست انجام دهید – اگرچه اینکه دیگران بخواهند شما را بشنوند آیا مایل هستید که این مسئله دیگر است. AirPods 2019 با یک کیف شارژ همراه است که با یک بار شارژ 20 ساعت بیشتر عمر باتری و حداکثر سه ساعت مکالمه را فراهم می کند.

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، یافتن AirPods به سختی در انبار موجود است و این تنها مدلی است که به موقع برای کریسمس قابل حمل است. این یک ایده عالی برای هدیه برای هر کس در لیست شما است ، بنابراین توصیه می کنیم قبل از اینکه دیر شود از این معامله استفاده کنید.

[ad_2]

منبع: tadrisriazi-news.ir